DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
6
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      63 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      05 Eylül 2006

Durum
      Forumda değil

24 Ocak 2012 17:31:55
      Temsili Resim :

Orijinal Resimler :

Educa markadır ve boyutu 68*48 cm'dir. Puzzle yapıştırıcısıyla parçalar birbirine tutturulmuştur. Cam mattır ve ışığı çok fazla yansıtmaz. İsteyen daha sonra çerçevesini değiştirebilir. Samsun'dan her yere kargo gönderilir.

Ücret : 100 TL + Kargo

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      Referanslar: 53

Katılım Zamanı
      14 Aralık 2009

Durum
      Forumda değil

20 Ocak 2012 23:07:54
      Satış fiyatınız; çerçeve, puzzle fiyatı ve harcanan emek düşünülünce gayet uygun.. Resim de çok güzelmiş gerçekten, hayırlı satışlar olsun..

Alışveriş yaptığım arkadaşlar: Ahmeteyup, brboros,OrKo1984, NECROCYBER, secretmek, CallBabun, ottomans66, kartal_07, ÖnceVatan, cosmicshadow, E2, Efe, J_Constantine, D.berkay*3, ahmetkip2, krstlas, drummer_bjk, musicisgoodfood, ta2mtf, xsekox, FreaK., surgery, mx0donanim, quak, ToffieBoi*2, anelka4411, serkan_koyun, a_seaman, the_headbanger, PenalıAdam*2, airgop, makseki, flushturk, TeRMiNSToR, nisrefb, LionTech16, runaway*2, infernox, ganjaman, VanZan, tworule, Mic200, omerozgur, musicisgoodfood, Acvind, tugkaan, _SeRHaT_, crux2005, starless, darendeli, silentozzy, the wow, hitmachine16, ReDEyeSAnk, dark-knight, erdenbey, sevensleepers1907, garuda, timmydncn, thepesimist, dgt97, sülobas, emrtgb, _gambit_, s700, fresher, alpin14, sinan1565, jeopol, aneursym, asprin021, FireForcexxx, BloodDrunk, ardacakko, PlutosDaddy, ahkbjk, hysteriousmystery, Siyah Nur, imate, Master-Fİ, madd_maxx82
    • Çavuş
      63 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      05 Eylül 2006

Durum
      Forumda değil

21 Ocak 2012 01:14:56
      Aslında emeği pek katmıyorum. Ben zaten zevk alarak yapıyorum ve bu yetiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      Referanslar: 53

Katılım Zamanı
      14 Aralık 2009

Durum
      Forumda değil

21 Ocak 2012 01:19:55
      Hobi olarak yapana büyük zevk tabiki, ben de çok severim.. Ama alacak arkadaşın dikkate alması gereken bir unsur olduğu için belirtmiştim..

Alışveriş yaptığım arkadaşlar: Ahmeteyup, brboros,OrKo1984, NECROCYBER, secretmek, CallBabun, ottomans66, kartal_07, ÖnceVatan, cosmicshadow, E2, Efe, J_Constantine, D.berkay*3, ahmetkip2, krstlas, drummer_bjk, musicisgoodfood, ta2mtf, xsekox, FreaK., surgery, mx0donanim, quak, ToffieBoi*2, anelka4411, serkan_koyun, a_seaman, the_headbanger, PenalıAdam*2, airgop, makseki, flushturk, TeRMiNSToR, nisrefb, LionTech16, runaway*2, infernox, ganjaman, VanZan, tworule, Mic200, omerozgur, musicisgoodfood, Acvind, tugkaan, _SeRHaT_, crux2005, starless, darendeli, silentozzy, the wow, hitmachine16, ReDEyeSAnk, dark-knight, erdenbey, sevensleepers1907, garuda, timmydncn, thepesimist, dgt97, sülobas, emrtgb, _gambit_, s700, fresher, alpin14, sinan1565, jeopol, aneursym, asprin021, FireForcexxx, BloodDrunk, ardacakko, PlutosDaddy, ahkbjk, hysteriousmystery, Siyah Nur, imate, Master-Fİ, madd_maxx82
    • Yüzbaşı
      431 Mesaj
      Referanslar: 42

Katılım Zamanı
      04 Ağustos 2008

Durum
      Forumda değil

22 Ocak 2012 23:08:13
      Dostum kusura bakma da emeği katmıyıcaksın, üstüne düşeceksin fiyattan :) Bunun espirisi yapmakta zaten :) Ben de şuana kadar 3 parça puzzle yaptım, zevki yapmak da :)

• Yüzbaşı
      805 Mesaj
      Referanslar: 50

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2009

Durum
      Forumda değil

25 Ocak 2012 15:11:33
      yapılmış alan varsa ben her hafta size 1000lik yapıyım 10 liraya :)

alışveriş yaptıklarım: @blacklotus, @nie_wieder, @ogulcanozugenc, @ankaraharun, @beratkeles, @agritux, @claude, @memorize, @zyonat, @parcali, @Akay KLC, @Cihan9999, @bensende, @seckinyapimalzemeleri, @Frank Sinatra, @Knisath, @gball, @fgulus, @dahakathekiller7, @geCCCe, @competition, @necoinside, @meganne, @Roque_Jn, @StarBass, @wampaa, @teknomnyak_37, @CmrHun, @speed39, @cukiq, @dehanik, @karnabu, @angarali4040, @carglarerlik, @escape_, @xciting99, @eurostars, @ronin666, @Rain.., @Reasonable, @acunluturk, @barisondes, @vuvanus, @Onmyblock, @DIESEL, @cmklmc, @RuLazz™, @cagrigal, @sCandaL3.8, @emirhan24, @Dupp, @Her0 ,@erdcag, @Troller, @ulusalonur, @fotoburak, @solti, @formula2000, @Doksanlar, @Pc.programcı, @phatron_23, @golfgti06, @kyer, @EneRGy., @ugacomtr, @memeti, @bedevi1903, @ramazandeveli, @scinar, @oozzxx, @aypc, @cesiaga, @pulpa47, @kolpaciino, @alirefo, @Roledayz, @07JoKeR06
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ocak 2012 15:57:22
      Bu tarz çoklu puzzle ları yaparak o hazzı algılayıp kendisi indan zaten tablo halinde evine asmalı diye düşünüyorum yoksa puzzle dan tablo alacağına kişi normal baskı tablo alsın diye düşünüyorum.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.