- x
  Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
  ?
 • Hatırla
 • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
[SSS] Sevgililer Gününde Yapılacak En Güzel Sürprizler
Bu konudaki kullanıcılar:
 
42
Cevap
3
Favori
4448
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


1479 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:39:51 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar yaklaşıyor yine lanet olasıca gün

Fikirlerinizi bekliyorum.


1. Gül Yaprakları
Gül yapraklarını her yerde kullanmanız mümkün. Evin içinde yatağınıza gül yapraklarından bir yol yapabilirsiniz. Gül yapraklarını yatağınıza serpebilirsiniz. Yatakta gül yaprakları inanılmaz bir romantizm yaşatır. Bulunduğunuz ortam müsaitse ve birine yaptırma imkanınız varsa, muhabbetinizin en romantik anında üstten masanıza ya da hemen yanınıza gül yaprakları serptirebilirsiniz. Evlenme teklif edecekseniz hayır demesi imkansız :)

2. Fotoğraf Sürprizi
Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları bir fotoğrafçıya giderek çerçevelettirin. Fotomontaj yoluyla ikinizin fotoğrafına çok güzel bir hava katabilirler. Mesela kalp içinde ikinizin fotoğrafı. En sevdiğiniz fotoğraflardan küçük bir albümde hazırlamanız hoş olabilir.

3. Aşkınızı Çizin
Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? Onun fotoğrafını en zarif çizgilerle kağıda dökün.

4. Mum Işığında Yemek
Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarabilirsiniz.

5. Romantik Mum Yolu
Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun. Bunu gül yapraklarıyla daha romantik hale getirmeniz mümkün.

6. Küçük Tatlı Hediye

İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

7. Biraz Macera

Çılgın bir kişiliğe sahipseniz, onun işyerinde dış cephe camları silen asansöre binin. Çalıştığı kata geldiğinizde camı tıklatıp 'seni seviyorum' yazan notu gösterin. Türkiye’de bunu pek yapamazsınızda, karşı binaya gidip camına taş atıp önce onu telaşlandırıp, sonra seni seviyorum pankartını da gösterebilirsiniz. Ama bunun sonucu ne olur çok emin değilim :) bizimkiler çakıl taşı yeine bildiğimiz taşlardan atıp camı kırabilirler :)

8. Aşkınızı Anons Edin

O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın.

9. Özel Bir Gece

Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın.

10. Nostalji Yaşatın

Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin.

11. Bir Tekne Kiralayın

Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir.

12. Ona Özel Şiir

Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz. Çok harika bir şiir olması o kadar da önemli değil, önemli olan içinizdeki duyguları ona yansıtmanız.

13. Evde Piknik

Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır.

14. Kendi Puzzlenızı Yapın

Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin.

15. Billboard'da İlan-ı Aşk

Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin.

16. Aşkınızı Kaydedin

Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin. Bunu resimlerinizle birlikte bir video şeklinde yapmanız daha da güzel olacaktır. Tabi videoya güzel bir fon müziği eklemeyi unutmayın.

17. Arabasını Süsleyin

Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin.

18. Aşk Balonu

Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde 'seni seviyorum' yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

19. Ona Özel Aşk Şarkısı

Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek şartıyla.

20. Radyodan Aşk İlanı

Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız. Bunu başka ortamlarda da organize etmek gayet mümkün.

21. Sade ve Romantik

İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona 'Seni seviyorum' notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır. Yalnız size gül için bir önerim olacak. Gülün yanına bir şiir iliştirebilirsiniz ve gül kutusuna gül yapraklarıda koymanız çok daha romantik bir ortam oluşturacaktır. Hiçbir kız gül yapraklarına dayanamaz.

22. Ona Özel Havai Fişek Gösterisi

Maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

23. Sevginizi Örün

En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

24. Gazeteye İlan Verin

Her Sevgililer Günü'nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

25. Aşk Pastası

Sevgililer Günü'ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile 'seni seviyorum' yazın.

26. Yatakta Kahvaltı

Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır.

27. Şarkılarınızı Kaydedin

Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsletin.

28. Ofiste Sürpriz

İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine, dolaplarının üzerine yani kısaca onun ulaşıp görebileceği her yere tatlı sevgi mesajları yerleştirebilirsiniz.

29. Küçük Bir Tatil

Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de 'çekmeceye bak' ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun.

30. Posterini Asın

İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın.

31. Minik Bir Dost

Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü'nde olmasın?

32. Sahnede Aşk

Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır.

33. Yollarına Gül ya da Gül Yaprakları Serpin

Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

34. Size Özel Takı

İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması.

35. Hikayenizi Yazın

Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir mektup olarak bastırabilirsiniz.

36. Aşkınızı Gökyüzüne Yazın

İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir afiş astırın.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~MetroPoL~ -- 15 Ocak 2012; 21:55:34 >
_____________________________

538 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:41:25 

sevgililer günü tuzağına düşüp kutlamayın

her gün özel değil mi ? başka bir gün hediye alın hem sürpriz olur.

sevgililer gününde hediye geleceğini biliyordur ve sürpriz kalmıyor ortada
_____________________________506 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:41:35 

Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________

i5 Skylake 6600 @ 3.9Ghz | ASRock Z170 Gaming K4 @ 3866+Mhz (OC) | Sapphire RX470 4G Nitro+ OC | TEAM Elite+ 16GB 2x8 DDR4
Dark N10
#steam ID: hanCh3r


540 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:41:46 

Ona patronun kim olduğunu göster !


 
2698 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:43:53 

quote:

Orijinalden alıntı: U Mad Bro?_____________________________
1479 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:46:12 

Konuyu çorbaya çevirmeyin arkadaşlar.
Ciddi yorumlarınızı bekliyorum.
_____________________________

211 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:48:24 

en iyi hediye klasik tek taş olur galiba
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

denmobil


164 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:50:34 

Güzel ,düşük maddiyatlı süprizler varsa yazın beyler laızm olacak :D.Ben kız arkadaşımla pes fln atmayı düşünüyorum(kız kendisi istiyor :D )
ama süpriz olarak neler yapılabilir ?
Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________

GaLaTaSaRaY 1905 tarih yazar
Şereftir Seni Sevmek Senle Ağlayıp Gülmek1479 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:52:14 

quote:

Orijinalden alıntı: goka

en iyi hediye klasik tek taş olur galiba

Hocam küçük maddiyatlı öğrenciyiz malum
_____________________________

211 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:53:36 

güel bi kunye yada kolye ben 14 ocakta aldım işde 50tlye patladı...
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

denmobil


1571 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:53:40 

Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI LANCER 1.5 İNVİTE M/T


42 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:54:06 

Ekteki dosya (1)
_____________________________

He never stops, he never stays,
He never asks to be thanked.2478 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:55:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Permanent._____________________________

Ren Nehri'nin akışına
Ölürüm Deutschland


103 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:59:53 

Önlerden yerimizi alalım. Takip
_____________________________

● Galatasaray ●


1479 Mesaj
15 Ocak 2012; 20:01:52 

quote:

Orijinalden alıntı: goka

güel bi kunye yada kolye ben 14 ocakta aldım işde 50tlye patladı...

Onlarda çok klasikleşti be hocam.
Dün doğum günümdü.
Hep klasik hep klasik hediyeler...

_____________________________

211 Mesaj
15 Ocak 2012; 20:04:55 

yani o zaman düşünelim biraz
_____________________________

denmobil


5 Mesaj
15 Ocak 2012; 20:10:00 

belkı klasıktır ama canta uygundur cıcekle bırlıkte tabı :)
_____________________________1946 Mesaj
15 Ocak 2012; 20:11:42 

Takipteyim bende,hiçbişey gelmedi aklıma..
_____________________________


 • Bloodbath


 • 1479 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:19:23 

  Web site yapsak nasıl olur ki

  O kadar biliyoruz bari bu sefer kendimiz için tasarlasak ?
  _____________________________

  538 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:21:20 

  _____________________________


  Uzaklaştırılmış
  Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  15 Ocak 2012; 20:25:47 

  quote:

  Orijinalden alıntı: U Mad Bro?  Oğlum şunları koyup koyup hatırlatmayın lan


  5803 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:31:52 

  yer


  1479 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:41:27   Şöyle yaptırsak nasıl olur ?
  Buna gelen 1 yanıtı gör.
  _____________________________
  Uzaklaştırılmış
  Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  15 Ocak 2012; 20:50:35 

  quote:

  Orijinalden alıntı: ~MetroPoL~  Şöyle yaptırsak nasıl olur ?

  ıyyy bune hocam allahını seversen oldu olucak t-shırt yaptır şapka felanda bastır
  Buna gelen 2 yanıtı gör.


  1479 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:53:38 

  quote:

  Orijinalden alıntı: Insensitive


  ıyyy bune hocam allahını seversen oldu olucak t-shırt yaptır şapka felanda bastır

  _____________________________

  247 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:54:46 

  quote:

  Orijinalden alıntı: aßc

  Güzel ,düşük maddiyatlı süprizler varsa yazın beyler laızm olacak :D.Ben kız arkadaşımla pes fln atmayı düşünüyorum(kız kendisi istiyor :D )
  ama süpriz olarak neler yapılabilir ?

  sen de sürpriz yap ve fifa at onunla
  _____________________________


  How many eyes does Lord Bloodraven have?

  A thousand and One Eye

  İşgalciyi öldürüp savaşı bitiren büyük adam!


   
  2 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:56:10 

  1. Gül Yaprakları
  Gül yapraklarını her yerde kullanmanız mümkün. Evin içinde yatağınıza gül yapraklarından bir yol yapabilirsiniz. Gül yapraklarını yatağınıza serpebilirsiniz. Yatakta gül yaprakları inanılmaz bir romantizm yaşatır. Bulunduğunuz ortam müsaitse ve birine yaptırma imkanınız varsa, muhabbetinizin en romantik anında üstten masanıza ya da hemen yanınıza gül yaprakları serptirebilirsiniz. Evlenme teklif edecekseniz hayır demesi imkansız :)

  2. Fotoğraf Sürprizi
  Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları bir fotoğrafçıya giderek çerçevelettirin. Fotomontaj yoluyla ikinizin fotoğrafına çok güzel bir hava katabilirler. Mesela kalp içinde ikinizin fotoğrafı. En sevdiğiniz fotoğraflardan küçük bir albümde hazırlamanız hoş olabilir.

  3. Aşkınızı Çizin
  Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? Onun fotoğrafını en zarif çizgilerle kağıda dökün.

  4. Mum Işığında Yemek
  Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  5. Romantik Mum Yolu
  Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun. Bunu gül yapraklarıyla daha romantik hale getirmeniz mümkün.

  6. Küçük Tatlı Hediye

  İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

  7. Biraz Macera

  Çılgın bir kişiliğe sahipseniz, onun işyerinde dış cephe camları silen asansöre binin. Çalıştığı kata geldiğinizde camı tıklatıp 'seni seviyorum' yazan notu gösterin. Türkiye’de bunu pek yapamazsınızda, karşı binaya gidip camına taş atıp önce onu telaşlandırıp, sonra seni seviyorum pankartını da gösterebilirsiniz. Ama bunun sonucu ne olur çok emin değilim :) bizimkiler çakıl taşı yeine bildiğimiz taşlardan atıp camı kırabilirler :)

  8. Aşkınızı Anons Edin

  O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın.

  9. Özel Bir Gece

  Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın.

  10. Nostalji Yaşatın

  Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin.

  11. Bir Tekne Kiralayın

  Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir.

  12. Ona Özel Şiir

  Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz. Çok harika bir şiir olması o kadar da önemli değil, önemli olan içinizdeki duyguları ona yansıtmanız.

  13. Evde Piknik

  Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır.

  14. Kendi Puzzlenızı Yapın

  Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin.

  15. Billboard'da İlan-ı Aşk

  Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin.

  16. Aşkınızı Kaydedin

  Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin. Bunu resimlerinizle birlikte bir video şeklinde yapmanız daha da güzel olacaktır. Tabi videoya güzel bir fon müziği eklemeyi unutmayın.

  17. Arabasını Süsleyin

  Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin.

  18. Aşk Balonu

  Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde 'seni seviyorum' yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

  19. Ona Özel Aşk Şarkısı

  Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek şartıyla.

  20. Radyodan Aşk İlanı

  Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız. Bunu başka ortamlarda da organize etmek gayet mümkün.

  21. Sade ve Romantik

  İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona 'Seni seviyorum' notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır. Yalnız size gül için bir önerim olacak. Gülün yanına bir şiir iliştirebilirsiniz ve gül kutusuna gül yapraklarıda koymanız çok daha romantik bir ortam oluşturacaktır. Hiçbir kız gül yapraklarına dayanamaz.

  22. Ona Özel Havai Fişek Gösterisi

  Maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

  23. Sevginizi Örün

  En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

  24. Gazeteye İlan Verin

  Her Sevgililer Günü'nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

  25. Aşk Pastası

  Sevgililer Günü'ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile 'seni seviyorum' yazın.

  26. Yatakta Kahvaltı

  Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır.

  27. Şarkılarınızı Kaydedin

  Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsletin.

  28. Ofiste Sürpriz

  İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine, dolaplarının üzerine yani kısaca onun ulaşıp görebileceği her yere tatlı sevgi mesajları yerleştirebilirsiniz.

  29. Küçük Bir Tatil

  Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de 'çekmeceye bak' ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun.

  30. Posterini Asın

  İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın.

  31. Minik Bir Dost

  Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü'nde olmasın?

  32. Sahnede Aşk

  Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır.

  33. Yollarına Gül ya da Gül Yaprakları Serpin

  Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

  34. Size Özel Takı

  İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması.

  35. Hikayenizi Yazın

  Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir mektup olarak bastırabilirsiniz.

  36. Aşkınızı Gökyüzüne Yazın

  İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir afiş astırın.


  _____________________________  569 Mesaj
  15 Ocak 2012; 20:57:27 


  quote:

  Orijinalden alıntı: Insensitive


  ıyyy bune hocam allahını seversen oldu olucak t-shırt yaptır şapka felanda bastır

  Bunlar sıcaklığa göre foto değişiyor diye biliyorum.Olabilir bence.
  Hep kolye küpe tarzı şeylerdense böyle şeylerde olabilir.
  fotoğrafınızı yastığa bastırabilirsiniz.Bu da olabilecek birşey.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________

  10 Yıllık DH Üyesi


  1159 Mesaj
  15 Ocak 2012; 21:19:30 

  Takipteyiz dayi.. Bi alisveris merkezinde anons yaptirilabilir mi diye dusunuyorum
  _____________________________  DISTURBED


  726 Mesaj
  15 Ocak 2012; 21:40:26 

  helyum ile doldurulmuş balonlar kalpli tercih edilebilir ve tüm balonlar ikinizin resmi bulunan b,r pankartı taşıyorlar
  sonrasında güzel bir söz iyi gider ve bir yüzük yada sana senden değerli verebilecek başka bir hediye bulamadım cümlesine uygun bir hediye olabilir

  not: forever alone :))
  _____________________________


  Kişisel meseleler :  1770 Mesaj
  15 Ocak 2012; 21:45:16 

  SSS konusu açıyorsun ama yardım bekliyorsun.Sen neyin kafasındasın?
  _____________________________  1479 Mesaj
  15 Ocak 2012; 22:07:00 

  İlk mesaj güncellendi.
  Benim aklıma şu bardak olayı yatıyor iyiden iyiye..
  _____________________________

  1479 Mesaj
  16 Ocak 2012; 18:56:54 

  GÜncel
  _____________________________

  352 Mesaj
  16 Ocak 2012; 19:05:53 

  ışığı kapama patron korkuyorm
  _____________________________  4580 Mesaj
  16 Ocak 2012; 19:08:21 

  takip
  _____________________________  1479 Mesaj
  18 Ocak 2012; 18:46:40 

  Güncell arkadaşlar yaklaşıyor bir fikir verin ben dahil olmak üzere herkes faydalansın
  _____________________________

  1479 Mesaj
  27 Ocak 2012; 19:11:19 

  up
  _____________________________

  396 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  Galadriel the Lothlorien
  27 Ocak 2012; 19:17:59 

  Şirin bir peluş ayı  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________


  Vikings
  The Wrath is Arising!


   
  490 Mesaj
  27 Ocak 2012; 19:19:20 


  quote:

  Orijinalden alıntı: aßc

  Güzel ,düşük maddiyatlı süprizler varsa yazın beyler laızm olacak :D.Ben kız arkadaşımla pes fln atmayı düşünüyorum(kız kendisi istiyor :D )
  ama süpriz olarak neler yapılabilir ?

  Benim kiz arkadasim da iyi pes oynar sever .d  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________

  PSN :cerdem5
  SEAT IBIZA FR
  Sony PlayStation 4
  Sony Xperia Z3


  170 Mesaj
  27 Ocak 2012; 19:20:09 

  şu kinder çikolatanın içini açıp yapılan bir şey vardı. O iyi olabilir.
  _____________________________  702 Mesaj
  27 Ocak 2012; 19:21:23 

  _____________________________  5 Mesaj
  31 Ocak 2013; 15:03:48 

  AHMET SELÇUK İLKAN ne güzel de yazmış aradığı aşkı.. O yazmışken bize okumak düşer, üstüne yazı yazmak değil. O yüzden sizden de okumanızı rica ediyoruz.. Bu şehrin bütün sokaklarına sinmiş yalnızlığım Sensizliğin köşe başındayım Avuçlarımda kırık dökük pişmanlıklar Avuntusuz çıkmazlara doğru yürüyorum Bütün umutsuzluğuma inat Yine seni arıyorum… Dudaklarımda bildiğin o ıslık Sokak lambalarına sığınıyorum Hafiften bir yağmur ağlıyor benimle Bir deli rüzgar saçlarımda Yalnızlıktan üşüyorum Bulamayacağımı bile bile Yine seni arıyorum… Anlatacak nelerim var bir bilsen İçimde ihtilaller kopmuş Kendimi sürgüne verdim Mutluluğum çoktan iflas etmiş İtiraza hakkım yok biliyorum Beni savunmak sana düştü Seni arıyorum… Yarım kalmış şiirlerim gibisin Yaşanmamış çocukluğumsun anılarımda Öylesine eksiğim sensiz Öylesine sahipsiz İşte bütün umutlara havlu attım gidiyorum İçinde geç kalmışlığın çaresizliği Çocuklar gibi ağlıyorum Ve gel gör ki her damla gözyaşımda Yine seni arıyorum… Sizin de her anınızda aradığınız bir aşkınız var mı? Eğer var diyenlerdenseniz, doğru yerdesiniz. Sevgiliniz ve siz mutlu olun diye seçtiğimiz birbirinden güzel sevgililer günü hediyesi çeşitlerine bir göz atsanız iyi edersiniz. Aşkınızı daha fazla bekletmeyin.:)

  Aşkınız İçin Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri  Hello Kıtty hayranı bir sevgiliniz varsa; pembe, simli, altında hello kıtty resmi olan ve farklı tarza sahip bu ayakkabı tam sevgilinize göre..  “Wayy, gökyüzü gibi ayakkabı, ne hoş” dediğinizi duyduk.:) Bizde aynı şeyi düşünüyoruz. O halde, sevgiliniz de aynı şeyi düşünecektir.:)  Renkli bağcıklar sayesinde farklı bir hava katılmış olan bu botlar, kız arkadaşınızın farklı olduğunun büyük bir kanıtı olacaktır.    Siyah beyazın muhteşem uyumunu en güzel şekilde yansıtıldığı, ilginç bir bot.. Kız arkadaşınız farklı giyinmeyi seven biriyse, hemen alın deriz.  Kız arkadaşınızın gördüğünde sevinçten delireceği türden bir hediye olacaktır. Puantiyeli, kurdeleli şeker gibi bu ayakkabıları beğenmeyecek bir kız tanımıyoruz.:) Aşkınıza Özel Yaratıcı Hediye Çeşitleri  Beyaz renkli, işlemeli bu sevimli ve şık ayakkabıları sevgiliniz gördüğünde, ayakkabılardan gözlerini alamayacak..    Kırmızı renkte şık bir palto.. Gül detaylarıyla hareketlendirilmiş bu palto, kız arkadaşınızı soğuklardan koruyacak çok hoş bir hediye..  Mor renkli, değişik detaylarla şekillendirilmiş bu şık ayakkabı, kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecek bir hediye olmalı.. Author information


  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilaydakardelen -- 31 Ocak 2013; 15:04:18 >
  _____________________________  60 Mesaj
  31 Ocak 2013; 15:21:59 

  morlu ayakkabı güzelmiş link varmıdır acaba ?
  _____________________________

  Sayfa:   [1]
  Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » [SSS] Sevgililer Gününde Yapılacak En Güzel Sürprizler
  Sayfa: [1]

  Foruma Git
  Bölümde Ara

   
  Reklamlar


  DH VİDEO

   
  Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
  Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

  Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


  DHBR1
  0.344