Şimdi Ara

microsoft WPD gelişmiş depolama parolası sürücüsü başarısız (ömrümü yedi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bir sorum olucak, telefonu bilgisayara bağlayabiliyordum eskiden artık yapamıyorum. bilgisayar açılınca aygıt sürücüsü yazılımı başarılı olamadı hatası alıyorum. açıklamasında da microsoft WPD gelişmiş depolama parolası sürücüsü başarısız diyor.. aygıt sürücüsünden bulup sağ tuşla güncelle dedim ama zaten son sürümü kullanıyorsunuz dedi.. win7 kullanıyorum ne yapmam gerekir? teşekkür ederim

microsoft WPD gelişmiş depolama parolası sürücüsü başarısız (ömrümü yedi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 8 Temmuz 2013; 7:14:22 >

• aygıt yöneticisinde o aygıta sağ tıklayarak KALDIRa basıp (sürücüyü de sil tikli olacak) kaldırmayı deneyin.sonra telefonu takın tekrar
  • çok teşekkür ederim
  • ben de aynı hatadan alıyorum dediginiz gibi o sürücüyü kaldırdım ama hala kullanamıyorum usb bellegimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

ben de aynı hatadan alıyorum dediginiz gibi o sürücüyü kaldırdım ama hala kullanamıyorum usb bellegimi

kaldırdıktan sonra bilgisayara restart attım ben düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

ben de aynı hatadan alıyorum dediginiz gibi o sürücüyü kaldırdım ama hala kullanamıyorum usb bellegimi

kaldırdıktan sonra bilgisayara restart attım ben düzeldi

anlamıorum ki portlar bozuk olsa kablosuz mausu nasıl kullanabileyim? acayip bir durum cözemedim hala
  • zaten bi tek o hata veren şey bozuk oluyor, sen onu siliyosun, yeniden taktığında bilgisayar onu yeniden tanıyo v.b v.b
  • onu kaldırın dediniz bende size güvenip kaldırdım pc ye reset attım ama yine olmadı o geri de gelmiyor napcam lan ben ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stlgolden

onu kaldırın dediniz bende size güvenip kaldırdım pc ye reset attım ama yine olmadı o geri de gelmiyor napcam lan ben ?

Hocam tam olarak neyin driverini kuruyorsunuz..
  • yukardaki hatanın aynısı bende oldu . pc ye format attım sonra kart okuyucuyu okumadı . bu siteden yukarıdan biri kaldır o aygıtı ve reset at dedi ben de inanıp oyle yaptım simdi hiç olmuyor
  • quote:

yukardaki hatanın aynısı bende oldu . pc ye format attım sonra kart okuyucuyu okumadı . bu siteden yukarıdan biri kaldır o aygıtı ve reset at dedi ben de inanıp oyle yaptım simdi hiç olmuyor

Uyumsuz driver kuruyor olabilirsin. Elinde bulunan driver Cds içerinden kurmayı denedin mi ?
  • denedim . olmuyor.
  • quote:

denedim . olmuyor.

Başka kart okuyucu deneme şansın varmı

Chipset driverlerini güncelledin mi ?
  • hayır . fazla anlamam zaten donanımdan . genelde web üzerineyim . facebook tan ekler misinwww.facebook.com/faruk.1405
  • konuyu canlandıralım. noontec v8 pro 2TB media playerım var işletim sistemim windows 7. medyaplayerı bir macte denedim gördü işletim sistemi windows 8 olan bir makinede denedim gördü ama benim makinede görmüyor ve aynı hatayı veriyor. bu sorunu nasıl halledebiliriz? var mı bilen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.