Şimdi Ara

Seat Leon hakkında # Fikir ve görüşleriniz #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seat Leon kullananlar araba hakkındaki olumlu/olumsuz yorumlarınızı buraya yazarsanız sevinirim..

1.4 lt TSI 125 hp
    Donanım : FR
    Fiyatı : 48.300 TL

Bu fiyata bu arabaya rakip olabilecek başka önerileriniz varsa onlarıda açıklarsanız sevinirim..

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

• www.seatclubturkey.com adresinden araç hakkında daha çok yoruma ulaşabilirsin.

FR donanım seçeneğiyle iyi bir tercih
  • Bu fiyata bu araca rakip olacak yeni civic var sanırım. FR donanım leon da çok güzel görünüyor fakat yüzü çok eskidi ve yeni kasası çıkacak yakın zamanda. Tercih sizin
  • araba güzelde bence 2. el az kullanılmısını kovala 40 bin tl ye alabılırsın 48300 tl çok fazla .
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-beyaz-melek-sifirdan-farksiz-gti-4-kapi-full-69570950/detay
    bence gti
  • Diğer beklentilerini de belirtirsen daha fazla yardım edebiliriz... Sınıf takıntın var mı? Benzin+LPG'ye soğuk musun, performansı önemsiyor musun? Dizel alacak kadar uzun yol yapıyor musun vb v...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Bu fiyata bu araca rakip olacak yeni civic var sanırım. FR donanım leon da çok güzel görünüyor fakat yüzü çok eskidi ve yeni kasası çıkacak yakın zamanda. Tercih sizin

Katılıyorum leon fr güzel bi seçim ama yeni kasasıda gelcek leonun artık tabi yeni kasayı görmeden yorum yapmakta çok zor
  • İscilik pek iyi degil. 1.6 102 Stylance 2006 var cam acma tuslari soyuldu. Onun disinda cok iyi arac motor sesi vb.
  • 2007 model Leon kullandım, yaklaşık 1 yıl kadar. 1.6 mpi motordu ve bir daha Leon alacak olsam, sıfırı için imkanımda olsa 1.6 mpi yok diye sıfır almam. O motorun sesine hastaydım Yol tutuşu çok iyiydi. Koltuğu en alt seviyede kullandım sürekli, oturuş pozisyonu harikaydı. Dışardan bakıldığında sadece bir kafa görünüyordu, o da gizem yaratıyo :) (boyum 1.80) yolda kullanıcıya güven veren bir araç, kesinlikle. Otobanda 160 km hız ile giderken yanımda oturan arkadaşımın "gaza bas lan kaçla gidiyosun" dediğini bilirim, sürati hissettirmez

motorunu bilmdiğim için yorum yapamıyorum, ama araç olaran çok güzel bir arabadır Leon. her bineni kendine aşık edebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SejanRuby

2007 model Leon kullandım, yaklaşık 1 yıl kadar. 1.6 mpi motordu ve bir daha Leon alacak olsam, sıfırı için imkanımda olsa 1.6 mpi yok diye sıfır almam. O motorun sesine hastaydım Yol tutuşu çok iyiydi. Koltuğu en alt seviyede kullandım sürekli, oturuş pozisyonu harikaydı. Dışardan bakıldığında sadece bir kafa görünüyordu, o da gizem yaratıyo :) (boyum 1.80) yolda kullanıcıya güven veren bir araç, kesinlikle. Otobanda 160 km hız ile giderken yanımda oturan arkadaşımın "gaza bas lan kaçla gidiyosun" dediğini bilirim, sürati hissettirmez

motorunu bilmdiğim için yorum yapamıyorum, ama araç olaran çok güzel bir arabadır Leon. her bineni kendine aşık edebilir

Ses var görüntü yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: SejanRuby

2007 model Leon kullandım, yaklaşık 1 yıl kadar. 1.6 mpi motordu ve bir daha Leon alacak olsam, sıfırı için imkanımda olsa 1.6 mpi yok diye sıfır almam. O motorun sesine hastaydım Yol tutuşu çok iyiydi. Koltuğu en alt seviyede kullandım sürekli, oturuş pozisyonu harikaydı. Dışardan bakıldığında sadece bir kafa görünüyordu, o da gizem yaratıyo :) (boyum 1.80) yolda kullanıcıya güven veren bir araç, kesinlikle. Otobanda 160 km hız ile giderken yanımda oturan arkadaşımın "gaza bas lan kaçla gidiyosun" dediğini bilirim, sürati hissettirmez

Ses var görüntü yok.

O konuda şüphe yok olsun, ben onu hantallığıyla seviyordum :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.