Şimdi Ara

İNTERNET KAFE AÇMAK NE KADAR MAL OLUR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
27.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yıldırım_beyazıt

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Hocam zafer de discovery gibi bir yer olsa her türlü iş yapardı bence.. Hatta Ezel kuruyemişin altında yeraltında internet kafeler vardı. ben ortaokula giderken sabah 8 den sonra ikindiye kadar zor masa bulurdun.. 4-5 sene önce mahallede 5 tane internet kafe 1 tane de PS2 ve PS3 vardı( Başak dı adı).. BU bahsettiğim yerlerin hepsi kapattı gitti.. Sizin orada durum nedir bilmem ama iyice araştırmalısınız bence, sonuçta o kadar masraf yapıp 4-5 ay sonra zararla kapatmamanız dileğiyle.

discovery gibi bir yer açmak her yiğidin harcı değil hocam . o kadar gücüm yok benim

Yok yani oralar çok eski yer olduğundan bahsetmiştim. Çevresinde internet kafe kalmadı nereedeyse, arka mahallede bi tempo var. onun ilerisinde romantik felan adamlar aç aç :D

İnternet kafe varsa hocam civar mahallelerinizde PS3 kafe açın bence.. İnternet kafe varsa diğer kafelerin müşterileri bellidir zaten. Ama PS3 kafe felan yoksa çok iyi olacaktır. Açılış yaparkende bi turnuva felan bir kaç reklam yaparsanız çok gelen olur yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: ERROR !

quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

quote:

Orijinalden alıntı: ERROR !

quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Ümraniye' de sırf arkadaşlarla lan party yapmak için gittiğimiz bir cafe var.
    Pek kaliteli bir yer değil özellikle gelen tipler pek iyi olmuyor sürekli salakça muhabbetler dönüyor.
    200 bilgisayar olduğunu biliyorum 150 si oyun 50 si internet ağırlıklı
    Her gidişimde 100 tanesi falan dolu oluyor.
    Kalite ve yer çok önemli tabi birde eski olmak lazım
    Sanırım biraz fazla oldu ama bu işler yeniler için ölür

Mehmetle mi gidiyorsunuz

Evet Mehmet (ESSAH ! ) ve sınıftan birkaç kişi ile birlikte gel bir gün birlikte gidelim

Haftaya olur mu ?

Film çekimi için karşıya geçicem ekiple

• İnternet kafelere Cumartesi pazar bir gidin full asker yer bulamassiniz çocukken çok giderdim haftasonları 4 saat oturup orda yemeğini yiyen bile vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

İnternet kafelere Cumartesi pazar bir gidin full asker yer bulamassiniz çocukken çok giderdim haftasonları 4 saat oturup orda yemeğini yiyen bile vardı.

bu dediğin askerin çoğunlukta olduğu bölgeler için kesinlikle geçerli bkz:manisa şampiyon internet cafe
  • Ps3 kafe acsan daha cok para kazanirsin bence odalar yaparsin koyarsin guitar herolari ses sistemlerini projeksiyonla duvara yansittim mi tamamdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeoK

Ps3 kafe acsan daha cok para kazanirsin bence odalar yaparsin koyarsin guitar herolari ses sistemlerini projeksiyonla duvara yansittim mi tamamdir

ona çok para gerek hocam . ayrıca bizim bu mahlle kaldırmaz onu yani ondan kar edbilmek için saatini en az 3 lira yapman gerekir ki ona müşteri bulamam ben
  • quote:

quote:

Ps3 kafe acsan daha cok para kazanirsin bence odalar yaparsin koyarsin guitar herolari ses sistemlerini projeksiyonla duvara yansittim mi tamamdir

ona çok para gerek hocam . ayrıca bizim bu mahlle kaldırmaz onu yani ondan kar edbilmek için saatini en az 3 lira yapman gerekir ki ona müşteri bulamam ben

Besiktasta bi yer var dedigim sekilde para basiyo yaklasik 4 katli bi bina komple onlarin...ufaktan baslarsin hocam bence internet kafeden daha iyi olur...

Bide herkesin evinde internet var demis arkadaslar gelsinler bi yenikapiyi gorsunler butun yabancilar internet kafelede call shoplarda takiliyor

• quote:

quote:

quote:

Besiktasta bi yer var dedigim sekilde para basiyo yaklasik 4 katli bi bina komple onlarin...ufaktan baslarsin hocam bence internet kafeden daha iyi olur...

Bide herkesin evinde internet var demis arkadaslar gelsinler bi yenikapiyi gorsunler butun yabancilar internet kafelede call shoplarda takiliyor

ya herkesin evinde pc olması o kadar önemli değil. zaten çocukları oraya tek tek çekmek değil amaç toplu oynadıkları oyunları oynamaları için . birde haftada bir turnuva patlatırsan bak sen işe :D ama işte aylık gelirim giderlerimi karşılar mı bana ayda en az 1,000 lira kar bırakır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

İnternet kafelere Cumartesi pazar bir gidin full asker yer bulamassiniz çocukken çok giderdim haftasonları 4 saat oturup orda yemeğini yiyen bile vardı.

bu dediğin askerin çoğunlukta olduğu bölgeler için kesinlikle geçerli bkz:manisa şampiyon internet cafe

Hocam naber ya download devam mı ?
  • internet kafe olayına giriceksen usta çok temiz bi ortam oluşturman lazım . Bence kafe tarzı yiyeceklerin içeceklerin çoğunlukla içeceklerin de olduğu bir yer olmalı . Klavyeleri en azından su ile temizlenebilenlerden al , millet temizlendiğini görsün . Bilgisayarın ekranı kesinlikle büyük boy lcd olmalı . Hddlerde bol müzik ve film arşivi olsun ki millet onları çekmek için gelsin . Son olarak kızların rahatsız olmadan kendilerini güvende hissedebilecekleri bi ortam yakalayabilirsen müşterilerin kaliteli olur . İç dekorasyonu da çok marjinal bi şekilde ayarlayabilirsen sırf mekanın güzelliği için bile gelirler .

Ben nacizane gözlemlerimden , olmasını istediğim cafe tarzını hayal ederek yazdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 13 Ocak 2012; 0:24:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

Hocam naber ya download devam mı ?

yaa sana birşey söyleyeyimmi download la boşandık resmen evliliğimiz bitti gibi
    pc ler ki sorunlar canıma tak etti ana pc nin psu su uçtu şimdi eski p4 var oda bir yere kadar...yetiyo...asus laptopa wdc.exe diye lanet bişi bulaştı format atsan atılmıyo diskin kutuya takılıp biçimlendirilmesi lazım kutu yok yarın bir arkadaştan kutu alıcam inşallah onu halledicem...şimdi netbook dan giriyorum sadece forumda takılıyorum son 6-7 aydır nerdeyse herhangi bir aksiyon yok...ama eski günler dönücem...download kulubü şu an için ölü gibi duruyo msn gruplarıda pasif...orayada yeni bir yapılandırma şart...herşey güzel olacak inşallah şunlları bir hallediyim...geri dönücem eski günlere kaldığım yerden devam edicem bir süre daha pause ama bir gün play e basıcam

• quote:

internet kafe açmayı düşünüyorum . ilk baştaki masrafları , aylık ortalam giderleri vs.vs. bana ne kadar mal olur? 15 masayla başlamayı düşünüyorum yakında 2 tane internet kafe oldugu için herşeyi kuralına göre yapmalıyım yoksa şikayetten zor duruma girerim. birde fiyatı biraz aşagıdan tutmayı planlıyorum malum müşterini ayağını alıştırmak için .. evet bu işi daha önce yapmış veya tanıdıgı yapmış işle ilğili bilğisi olanların yorumlarını alabilirmiyim . yakında 2 tane de okul var bunuda belirteyim

En Az 15 Bin

• quote:

Orijinalden alıntı: deveyehendekatlatanadam

quote:

internet kafe açmayı düşünüyorum . ilk baştaki masrafları , aylık ortalam giderleri vs.vs. bana ne kadar mal olur? 15 masayla başlamayı düşünüyorum yakında 2 tane internet kafe oldugu için herşeyi kuralına göre yapmalıyım yoksa şikayetten zor duruma girerim. birde fiyatı biraz aşagıdan tutmayı planlıyorum malum müşterini ayağını alıştırmak için .. evet bu işi daha önce yapmış veya tanıdıgı yapmış işle ilğili bilğisi olanların yorumlarını alabilirmiyim . yakında 2 tane de okul var bunuda belirteyim

En Az 15 Bin

vallaha 15 bin hazırda var aslında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deveyehendekatlatanadam

quote:

En Az 15 Bin

vallaha 15 bin hazırda var aslında

E Aç O Zaman

• Çok mal olur
  • internet kafe işi artık bitti.herkesin evinde internet var.hiç olmadı,cep telefonunda internet var.oyun konsolu dersen,bir çoğunda o da var.

internet kafe ortamı müşteri potansiyelide değişti artık.apaçilerin,emoların,işsiz güçsüz 40 yaş üstü abazaların mekanı oldu.

benim internet kafe açma imkanım olsa bile sırf bu tarz müşterilerle muhattap olmamak için açmam.gider,kar ettirmeyen kitap dükkanı açar,entel,okumuş aydın insanlarla muhattap olurum,yinede internet kafe açmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıraslan -- 13 Ocak 2012; 14:06:58 >
  • Hocam 2-3 tane ps3 2-3 tane de ps2 koy karını arttırsın hem o ne öyle 75 kuruş'a ciğer ekmek şahsen ben 75 kuruş'A ciğer ekmek var deseler yemem 1.5 dan falan sat bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: AralSNinja

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eXelanc3

Valla ilkokullu potansiyeli varsa aç derim bizim bura (ist/bağcılar) yan yana cafe koyuyolar ikiside full dolu öğlen çıkan ilkokullular wolfteam oyununu oynamak için birbirlerini eziyorlar.Hatta direk wolfteam kafe aç

ödüllü wolfteam , cs , pes ,fifa gibi çok tutulan oyunların turnuvalarını bile yapmayı planlıyorum kazanana 5 saat internet hakkı veya ucuza alınmış pc parçaları (kulaklık, mause, klavye vs.vs gibi) hediyelerle çocukları çekmeyi planlıyorum aslında

+1907 Eğer çok tutulan oyunlardan sürekli turnuva yaparsan hem kafe içi arkadaşlıklar rekabet falan olur tutar yani

peki sizce ayda 1,000 kar bırakması için günde kaç saat masa satmam gerek . ortalama bir hesapla 15 masa koyacagım yani kazancın ne kadarı masraflara gider

Bizim burada bir kafe var 2 okul 1 dershane yanı ve sahibiyle aramız iyi 3000lira cirosu sadece kafenin. 36 masa var saati 1 lira sen hesapla artık

günlük mü 3000 lira ?

Saati 1 liradan 1 masa 24 TL

24x36 = 864

1 masaya günde 1 kişi oturyor di mi her gün 24 kişi gelicek kafeye hepsi 1 saat oturucak ve kalkıcak bir daha başka biri o masaya oturmayacak .

Seni günün aynştaynı ilan ediyorum

IQ oda sıcaklığında galiba senin.

Arkadaş günde 3000 TL mi yazmış. Ben de günde bir bilgisayardan en fazla 24 lira kazanabileceğini ve 36 bilgisayardan da 864 TL olacağını yazdım. Yani her ne kadar uğraşsan da günlük 3000 TL olmaz manasında.

Anlamadıysan özele gel.

Senin dediğine göre her pcye günde 1 kişi oturuyor

yok böyle bir zeka

• Belediyeye ödenen para ne kadar tutuyor ruhsat vs.

• Baya malca olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.