Şimdi Ara

HD Kayıt Kapabilen Araç İçi Kayıt Kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
35.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yurtdşındaki gibi araç içinden kayıt yapmak için kamera,ilgilenenler için
    limango .com.tr'de
    Giriş için üye olmak lazım,fiyatı 209TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptug.55 -- 11 Ocak 2012; 18:18:17 >

• Kafanızı karıştıran ne?
  • Sanırım buydu evet.
  • abi telefonu cama baglayan aparatla blirlikte, teelefondan cekmek varken niye boyle bisey alayimki, sadece gece isime yarar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

abi telefonu cama baglayan aparatla blirlikte, teelefondan cekmek varken niye boyle bisey alayimki, sadece gece isime yarar belki

Bu daha mantıklı. Ama herhangi bir çağrı gelmesi ihtimaline karşı telefonu sinyal dışı yapmak gerekir. Bende Nokia 603 var. 1280*720 HD kayıt yapıyor. 32 GB'a kadar kart desteği mevcut. uzun yolda bu amaç için kullanmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stardus

http://www.hepsiburada.com/Liste/forex-dvr-002-gece-goruslu-hd-arac-kamerasi/productDetails.aspx?productId=otfordvr002&categoryId=20024965&SKU=OTFORDVR002

Ürün bu muydu?Geçmiş kampanyalar görünemiyor da limangoda

Hocam ben bundan kullandım (bire bir aynısı olmasa da özellikleri aynı diyebilirim) zaten hemen hepsi uzakdoğu malı..Bu tarz kameralar genelde wide angel oluyor (veya balık gözü diye geçer) Dolayısıyla mesela ışıklarda öndeki araca yanaşsanız da plakalarını okuyamayacağınız kadar dağınık bir görüntüsü var daha doğrusu görüntü berbat değil ama yeterince yakın ve temiz değil (en azından benim için) fazla geniş açılı ayrıca ben ses sorunu da yaşadım..Halen bu kamera durur evde..Özetle alınmaz mı alınır ama çok büyük beklenti olmamalı bence,ayrıca h.burada'daki ürün 200 TL ancak altta linkini verdiğim sitedeki ürün 87 TL'ye geliyor..Eğer 150-200 TL gözden çıkaracaksanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz..Üstelik bu sitede kargo bedava..

İlk aldığım ve memnun kalmadığım cihaz ; TIKLA

Bu cihazın yerine başka bir kamera aldım full HD kayıt yapan bir cihaz ve çok memnunum,tek beğenmediğim nokta cama sabitlediğimiz aparat..O aparatın daha sağlam ve sıkı olanını bulamadım bir türlü..Son aracım dizeldi ve aparatta yeterince sıkı tutmayınca görüntü titremeler yapabiliyordu ama cihazın kendisinden çok memnundum..

Son aldığım cihaz ; TIKLA

Sitedeki araç içi kameraların bir çoğunun altında örnek videolar var onlardan fikir alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phaldor -- 28 Ocak 2012; 17:15:01 >
  • Ben koca tablet pc'yi camdan bağlayıp hd video çekiyorum valla gerek yok böyle şeylere. Piyasada bi ton cam tutacağı var.
  • Piyasada daha ucuzmuş
    Bu kayıt işi için bi çok alternatif var tabi
  • quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/forex-dvr-002-gece-goruslu-hd-arac-kamerasi/productDetails.aspx?productId=otfordvr002&categoryId=20024965&SKU=OTFORDVR002

yahu geçen gün aynı ürüne 80 tl diyorlardı.nasıl 2 katına çıkmış fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıraslan -- 28 Ocak 2012; 17:56:24 >
  • Beyler ürün kontağı çalıştırınca otomatik kayıt yapıyor. Silme etme uğraşmıyosun yer kalmayınca baştakini silip yer açıyor. Tablet bilgisayarla yada telefonla uğraşılmaz.
    Her arabaya bindiğimde tableti yada telefonu çıkarıp aparat yardımıyla takıp sonra da kamera menüsüne girip kayıda mı başlıcam?
    GGde 179 tlye kadar var.
    Road eagle(balık bakışı muhabbeti) sanırım bu köşeleri oval çekiyor arabanın yanları daha açılı görünüyor, kaza falan olursa ölü nokta olmasın diye düşündüm.

Bana mantıklı geldi, forex'in mkv playerını kullanmıştım marka kaliteli.600-700 liraya kablolu uğraşmalı bi sistem yerine bu fiyata kolayca işimi görecek bi ürün çok daha cazip.
  • ilgililer için güzel ^^
  • hafıza doldukça ilk kaydı silip otomatik yer açması, kontağı çevirince kayda başlayıp kontağı kapatınca 5 saniye sonra kaydı otomatik sonlandırması güzel özellikler.
  • Anladığım kadarıyle tek bir kamera var ve 180 derece çekim yapabiliyor.
    Arka çekim için ayrı bir kamera lazım değil mi?
  • quote:

Beyler ürün kontağı çalıştırınca otomatik kayıt yapıyor. Silme etme uğraşmıyosun yer kalmayınca baştakini silip yer açıyor. Tablet bilgisayarla yada telefonla uğraşılmaz.
    Her arabaya bindiğimde tableti yada telefonu çıkarıp aparat yardımıyla takıp sonra da kamera menüsüne girip kayıda mı başlıcam?
    GGde 179 tlye kadar var.
    Road eagle(balık bakışı muhabbeti) sanırım bu köşeleri oval çekiyor arabanın yanları daha açılı görünüyor, kaza falan olursa ölü nokta olmasın diye düşündüm.

Bana mantıklı geldi, forex'in mkv playerını kullanmıştım marka kaliteli.600-700 liraya kablolu uğraşmalı bi sistem yerine bu fiyata kolayca işimi görecek bi ürün çok daha cazip.

ürünü arabaya nasıl bağlıyoruz ki kontağı açınca otomatik kayıta başlıyor ? çakmak yerine falan mı takıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

quote:

Hocam ben bundan kullandım (bire bir aynısı olmasa da özellikleri aynı diyebilirim) zaten hemen hepsi uzakdoğu malı..Bu tarz kameralar genelde wide angel oluyor (veya balık gözü diye geçer) Dolayısıyla mesela ışıklarda öndeki araca yanaşsanız da plakalarını okuyamayacağınız kadar dağınık bir görüntüsü var daha doğrusu görüntü berbat değil ama yeterince yakın ve temiz değil (en azından benim için) fazla geniş açılı ayrıca ben ses sorunu da yaşadım..Halen bu kamera durur evde..Özetle alınmaz mı alınır ama çok büyük beklenti olmamalı bence,ayrıca h.burada'daki ürün 200 TL ancak altta linkini verdiğim sitedeki ürün 87 TL'ye geliyor..Eğer 150-200 TL gözden çıkaracaksanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz..Üstelik bu sitede kargo bedava..

İlk aldığım ve memnun kalmadığım cihaz ; TIKLA

Bu cihazın yerine başka bir kamera aldım full HD kayıt yapan bir cihaz ve çok memnunum,tek beğenmediğim nokta cama sabitlediğimiz aparat..O aparatın daha sağlam ve sıkı olanını bulamadım bir türlü..Son aracım dizeldi ve aparatta yeterince sıkı tutmayınca görüntü titremeler yapabiliyordu ama cihazın kendisinden çok memnundum..

Son aldığım cihaz ; TIKLA

Sitedeki araç içi kameraların bir çoğunun altında örnek videolar var onlardan fikir alabilirsiniz..

Sayın @Bora_T,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim; işime çok yarayacak.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

quote:

Beyler ürün kontağı çalıştırınca otomatik kayıt yapıyor. Silme etme uğraşmıyosun yer kalmayınca baştakini silip yer açıyor. Tablet bilgisayarla yada telefonla uğraşılmaz.
    GGde 179 tlye kadar var.

ürünü arabaya nasıl bağlıyoruz ki kontağı açınca otomatik kayıta başlıyor ? çakmak yerine falan mı takıyoruz

Çakmaklıktan takınca oluyormuş o. Eğer kablosuz bağlantı yaparsan kayıt tuşuna basmak gerekiyormuş.
  • Şu anda fiyatı 150 TL alınabilir duruyor. Alıp da kullanan var mı acaba?
  • Beyler araç içi kamera ne işe yarıyor ki ? Anlayamadım ? Amaç nedir.Sadece merakımdan soruyorum.Önceden hiç kullanmadım.Laf sokma gibi bir amacım yok sadece merak :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.