Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalkanfatih

quote:

Orijinalden alıntı: wasiyet

Arkadaşlar A3 Sedan makyajsız ambition prestije paket aracımı dün Çanakkale Avekten teslim aldım. 116.300 e kadar düştüler 117.500 den aşağı inmediler normalde ama işlemlerde aksaklık olması sonucu özür anlamında bir özel indirim uygulandı. Özet olarak yaklaşık 600 km yol yaptım dün yarım depodan biraz fazla yedi ama 130 150 arası geldim sürekli. Aracın yol tutuş gidiş performansı beni gayet memnun etti. Sürüş modları bir Harika. Hız sabitleyicim eksik onuda önümüzde ki ay taktıracağım inşallah.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah. Araçta donanım nedir? Dizel mi 1.4 tfsi mı?

1.6 TDİ ön arka led cam tavan spor koltuk 17 jant ön arka park sensörü katlanır aynalar. Çok teşekkür ederim amin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar araçlarımızda ki hapörlor sayısı kaç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ocalali

Sedan icin soyluyorum halojen arka farlar makyajsiza gore daha iyi daha duzgun duruyor zaten ince cizgi seklinde. Sadece arka led gorunum icin 5bin tl rakamlari cok yuksek. Verilmez diye dusunuyorum.

Komple led paket için 5000TL isteniyor. Alman konfigüratöründe detaylı bilgi mevcut.

• NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, formu doldurdm bekliyorum.
  • A3 sportback makyajlı kasa alan arkadaşları bir sorum olacaktı, ses siteminiz nasıl iyi ses veriyor mu memnun musunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önümüzdeki hafta a3 sb aracımı teslim alacağım inşallah. cam filmi için uygun ve kaliteli bi yer öneriniz var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: everest137

önümüzdeki hafta a3 sb aracımı teslim alacağım inşallah. cam filmi için uygun ve kaliteli bi yer öneriniz var mı arkadaşlar?

İstanbul için mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

A3 sportback makyajlı kasa alan arkadaşları bir sorum olacaktı, ses siteminiz nasıl iyi ses veriyor mu memnun musunuz ?

Vag grubu araçların ses sistemi çok iyidir a3 de öyle

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Evet istanbul için

• quote:

Orijinalden alıntı: everest137

Evet istanbul için

Fb standından üsküdara devam ederken Tepe nautiluse inen yol vardır ikinci ışıklarda sağ tarafta llumar ahmet var istanbulda hem işçilik hem de malzeme olarak ondan daha kalitelisini bulamazsınız cam filmi yapımında kapı iç gövde sökülmeden birinci sınıf işçlik ile yaparlar işinizi Zaten llumar atr serisini anlatmama gerek yok ön cam hariç 400 tl tutat alparslan beyin selamı ve referansı ile geldim derseniz 350 tl ile de yapabilir araç sportback zaten dediğim gibi başka yere bakmadan buraya yaptırın

• Sağolun giderim inşallah oraya.
  • Audi fiyatları neden bu kadar oynak ?
    Sürekli bir artış muhabbeti sonra fiyatların dibe vurması
    O faizle araç vermesi
    Ama 3 5 ay önce 1.30 dan kredi ile araç satması
    Kardeş sonra gidip bari şu krediyi revize edelim dediğimizde git aracını sat yeni araç al 0 faizle diye mahalle vari akıllar verilmesi falanlar falanlar bu şekilde tavırlar beni soğutuyor Audi den
    Bu arada 5 ay öncede kendim A3 aldım politikalarını sevmiyorum

• abt1987 A kullanıcısına yanıt
    Audi malesef ülkede vw skodanın paçasından tutmasına mani olamıyor.golf 1.2 allstar cam tavan yok 90 bine dayanmış a3 ü konumlandıramıyorlar bir türlü bence. Ama o gruptan bağımsız olsaydı belki şuan hala 75 binlere a3 satılır ve golfte kendi kendine ucuzlamak zorunda kalırdı ve fiyatlar bu denli oynak olmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: darkrapsodi

Arkadaşlar merhaba;

2014 model 1.6TDI sedan aracımın lastiklerini değiştirmek istiyorum.

225/45/17 lastik ebatında lastik alıp memnun kalan fiyat performans olarak iyi olarak öneriniz nedir?

kış lastiğim var, yaz lastiklerini değiştireceğim.

Çok teşekkürler.

Benim aracımda michelin primacy3 var.Ama yeni alacak olsam michelin crossclimate e bakmadan geçmem,çok iyi değerler elde etmişler eğer gerçekten öyleyse 4mevsimlik güzel lastik.

• Beyler yeni parti a3 sportback ler ne zaman gelecek ? Fiyatlar yine böyle indirimli mi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

Beyler yeni parti a3 sportback ler ne zaman gelecek ? Fiyatlar yine böyle indirimli mi olur

kasımda gelecek parti var ama arabalar daha gemideyken tükeniyor, almak istiyorsanız tüm bayileri arayın derim, euro kuru önemli 3,40 ı aşmadıkça fiyatlar artmayabilir tabi zam yapmazlarsa...
  • darkrapsodi D kullanıcısına yanıt
    Goodyear Eagle F1 Asymetric 3 tavsiye ederim. Birçok incelemede ilk sıralarda yer alıyor.

Ama şahsi tavsiyem zaten kışlıkları takın Ocak gibi 2017 üretimi lastik alın.

Ben öyle yaptım.

• Arkadaşlar, bi konuda yardıma ihtiyacım var.
    Bilen bir arkadaş cevaplar ise sevinirim.
    Makyajlı audi a3 sedan siparişi verdim. Yakında burada olacak. Araç sportline+advance+prestij paket.
    Sorum şu; araçtaki MMI sisteminde aux girişi, sd card girişi ve birtane de usb girişi var. Usb girişi sadece şarz içinmiş. Peki bu sd card girişinden sd card ile müzik dinlenebiliyor mu? Ayrıca video oynatılabiliyor mu?
    Bir de sd card için hangi tip sd card almak gerekiyor? Sd card için marka,model öneriniz var ise de sevinirim.
    Tşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: john wickk

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Tiguan.

Her iki araçta da sorun yaşarsınız. Özellikle 1 serisi hiç olmaz.

aslına sürücü koltuğu rahat olsun arkadaki oturan olursada ben deil o düşünsün :). evet 1. seri araştırdım dar audiye göre. ama sert ve agrasif görünüşü cezbediyor. boyum daha kısa olsaydı eminimki bmw derdim. audi biraz daha konforlu ve geniş gibi. sürücü koltuk ayarlanabiliyormu yani. yükseltme alçakma. birde direksiyondada böyle ayarlar varmı

Bircok kisinin yanildigi konulardan biri. Bmw 1 serisi rakiplerine gore ic hacimde kesinlikle daha dar. Ama surucu koltugunda hic de oyle degil. Alcak surus pozisyonu nedeniyle tavan yuksekligi hic sikinti yaratmayacaktir. 2 metre boyundaki biri icin bile ideal bi surus pozisyonu yakalanabiliyor. icine oturun bana hak vereceksiniz. Ama arkaniza kimse oturamayacak onu da bilin. Onun harici A3 ic hacim konusunda bariz daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Goodyear Eagle F1 Asymetric 3 tavsiye ederim. Birçok incelemede ilk sıralarda yer alıyor.

Ama şahsi tavsiyem zaten kışlıkları takın Ocak gibi 2017 üretimi lastik alın.

Ben öyle yaptım.

Kesinlikle sana katılıyorum. Yazlık lastikte alınacak en iyi marka ve model. Kışlık için ise direk sava öneririm.

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.