DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Minika Çocuk ve Minika GO Kanalları Yayında
8
Cevap
0
Favori
46.177
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
    • Yarbay
      3622 Mesaj
      10 Ocak 2012 00:53:11
      11790 Horizontal Symbol rate: 16000 Fec:5/6 frekans değerleri ile Minika Çocuk kanalı yayına başlamıştır. Minika kanalı da MinikaGO ismini almıştır.


      Minika ÇOCUK Günlük Yayın Akışı

      06:00 – 06:30 Pırpır
      06:30 – 07:00 Wotwotlar
      07:00 – 07:30 Bora Usta
      07:30 – 08:00 Thomas ve Arkadaşları
      08:00 – 08:30 Damla'nın Dolabı
      08:30 – 09:00 Pocoyo
      09:00 – 09:30 Bay Ay
      09:30 – 10:00 My Little Pony
      10:00 – 10:30 Barney ve Arkadaşları
      10:30 – 11:00 Chuck ve Arkadaşları
      11:00 – 11:15 Pingu
      11:15 – 11:30 Sevimli Gezegenler
      11:30 – 12:00 Damla'nın Dolabı
      12:00 – 12:30 Bay Ay
      12:30 – 13:00 Noodle & Doodle
      13:00 – 13:30 Bora Usta
      13:30 – 14:00 Wotwotlar
      14:00 – 14:30 Pocoyo
      14:30 – 15:00 Thomas ve Arkadaşları
      15:00 – 15:30 Chuck ve Arkadaşları
      15:30 – 16:00 My Little Pony
      16:00 – 16:30 Damla'nın Dolabı
      16:30 – 17:00 Bay Ay
      17:00 – 17:30 Noodle & Doodle
      17:30 – 18:00 Barney ve Arkadaşları
      18:00 – 18:30 My Little Pony
      18:30 – 19:00 Pocoyo
      19:00 – 19:30 Damla'nın Dolabı
      19:30 – 20:00 Bay Ay
      20:00 – 20:30 Chuck ve Arkadaşları
      20:30 – 21:00 Thomas ve Arkadaşları
      21:00 – 21:15 Pingu
      21:15 – 21:30 Sevimli Gezegenler
      21:30 – 22:00 Pocoyo
      22:00 – 22:30 Wotwotlar
      22:30 – 23:00 Bora Usta
      23:00 – 23:30 Damla'nın Dolabı
      23:30 – 00:00 My Little Pony
      00:00 – 00:30 Bay Ay
      00:30 – 01:00 Barney ve Arkadaşları
      01:00 – 01:30 Pırpır
      01:30 – 02:00 Thomas ve Arkadaşları
      02:00 – 02:30 Chuck ve Arkadaşları
      02:30 – 02:45 Pingu
      02:45 – 03:00 Sevimli Gezegenler
      03:00 – 03:30 Wotwotlar
      03:30 – 04:00 Pırpır
      04:00 – 04:30 Noodle & Doodle
      04:30 – 05:00 Barney ve Arkadaşları
      05:00 – 05:30 Bora Usta
      05:30 – 05:45 Pingu
      05:45 – 06:00 Sevimli Gezegenler



      minikaGO Hafta içi Yayın Akışı


      06:00 – 06:30 Artzooka
      06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
      07:00 – 07:30 Monster Buster Club
      07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
      08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      08:30 – 09:00 Transformers Prime
      09:00 – 09:30 Orman Kitabı
      09:30 – 10:00 Flash&Dash
      10:00 – 10:30 Afacan Beşler
      10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      11:30 – 12:00 Hedefimiz Müzik
      12:00 – 12:30 Artzooka
      12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
      13:00 – 13:30 Stellina
      13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
      14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
      14:30 – 15:00 Selahaddin
      15:00 – 15:30 Transformers Prime
      15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
      17:00 – 17:30 Orman Kitabı
      17:30 – 18:00 Gormiti
      18:00 – 18:30 Flash&Dash
      18:30 – 19:00 Transformers Prime
      19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
      20:00 – 20:30 Orman Kitabı
      20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
      21:00 – 21:30 Selahaddin
      21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      22:30 – 23:00 Gormiti
      23:00 – 23:30 Afacan Beşler
      23:30 – 00:00 Orman Kitabı
      00:00 – 00:30 Hedefimiz Müzik
      00:30 – 01:00 Artzooka
      01:00 – 01:30 Monster Buster Club
      01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
      02:00 – 02:30 Selahaddin
      02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
      03:00 – 03:30 Stellina
      03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
      04:00 – 04:30 Afacan Beşler
      04:30 – 05:00 Monster Buster Club
      05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      05:30 – 06:00 Hedefimiz Müzik


      minikaGO Hafta Sonu Yayın Akışı

      06:00 – 06:30 Haydi İcat Yapalım
      06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
      07:00 – 07:30 Monster Buster Club
      07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
      08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      08:30 – 09:00 Transformers Prime
      09:00 – 09:30 Küçük Prens
      09:30 – 10:00 Flash&Dash
      10:00 – 10:30 Afacan Beşler
      10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      11:30 – 12:00 Dünyayı Geziyoruz
      12:00 – 12:30 Haydi İcat Yapalım
      12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
      13:00 – 13:30 Stellina
      13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
      14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
      14:30 – 15:00 99
      15:00 – 15:30 Transformers Prime
      15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
      17:00 – 17:30 Küçük Prens
      17:30 – 18:00 K-9
      18:00 – 18:30 Flash&Dash
      18:30 – 19:00 Transformers Prime
      19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
      20:00 – 20:30 Küçük Prens
      20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
      21:00 – 21:30 99
      21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      22:30 – 23:00 K-9
      23:00 – 23:30 Afacan Beşler
      23:30 – 00:00 Küçük Prens
      00:00 – 00:30 Dünyayı Geziyoruz
      00:30 – 01:00 Haydi İcat Yapalım
      01:00 – 01:30 Monster Buster Club
      01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
      02:00 – 02:30 99
      02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
      03:00 – 03:30 Stellina
      03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
      04:00 – 04:30 Afacan Beşler
      04:30 – 05:00 Monster Buster Club
      05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      05:30 – 06:00 Dünyayı Geziyoruz



      < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 20 Ocak 2012; 15:44:55 >
      _____________________________

    • Yarbay
      3622 Mesaj
      20 Ocak 2012 15:41:49
      İlk mesaj güncellendi.


      _____________________________

    • Yarbay
      6033 Mesaj
      20 Ocak 2012 15:43:03
      quote:

      Orijinalden alıntı: farukkk

      Güzel haber eve gidince aratayim hemen

      gerek yok hocam kanallıstesını konuya ekledım


      _____________________________

    • Emekli Yönetici
      14388 Mesaj
      20 Ocak 2012 15:52:12

      quote:

      Orijinalden alıntı: fatihmc


      Alıntıları Göster


      gerek yok hocam kanallıstesını konuya ekledım

      Teşekkür ederim fatih bey ben serversiz ve modülsüz izlediğim için sizin kanal listeleriniz karışık oluyorbana uymuyor ama bana sadece türksat ve hotbird olan şifresiz kanalları izleyebileceğim kanallara ait kanal listesi işimi görür


      < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      _____________________________

    • Binbaşı
      1661 Mesaj
      24 Ocak 2012 22:26:30
      Hayırlısı olsun.Minika Go güzel olmuş.


      _____________________________

    • Binbaşı
      1399 Mesaj
      07 Şubat 2012 14:37:22
      Güzel olmuş. Çocuk kamyon chuck diye tutturuyordu 1hafta önce kayboldu diyordum bende.
      Teşekkürler.


      _____________________________

      MSI z68a-gd55 ۩intel i5 2500k@4.5Ghz (1.325v) Thermaltake frio ۩Zotac GTX 660 ۩2x4 Gskill Sniper DDR3 1600 4Gb Gskill ripjaws۩Philips 244E1SB ۩OCZ Agility 120Gb Seagate 2TB ST2000DM001 Samsung Story 1TB, Seagate 1TB 2.5'' ۩Aopen H600 b-28 GP 550W ۩Logitech İnternet 350۩Logitech G500s♫Creative X-FI ExtremeMusic♫ ♫Logitech Z-5500 505W DIGITAL♫ promacto pro x09 ♫ Kingston HyperX Cloud ♫ l QPAD Kunkka Kode5 (thx to DH) l Astra 1.4T Sport A/S still Steam: jeffrey_jey
    • Yarbay
      5580 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      THE SUBTİTLE


      07 Şubat 2012 16:37:13
      quote:

      Orijinalden alıntı: engunaydin

      11790 Horizontal Symbol rate: 16000 Fec:5/6 frekans değerleri ile Minika Çocuk kanalı yayına başlamıştır. Minika kanalı da MinikaGO ismini almıştır.


      Minika ÇOCUK Günlük Yayın Akışı

      06:00 – 06:30 Pırpır
      06:30 – 07:00 Wotwotlar
      07:00 – 07:30 Bora Usta
      07:30 – 08:00 Thomas ve Arkadaşları
      08:00 – 08:30 Damla'nın Dolabı
      08:30 – 09:00 Pocoyo
      09:00 – 09:30 Bay Ay
      09:30 – 10:00 My Little Pony
      10:00 – 10:30 Barney ve Arkadaşları
      10:30 – 11:00 Chuck ve Arkadaşları
      11:00 – 11:15 Pingu
      11:15 – 11:30 Sevimli Gezegenler
      11:30 – 12:00 Damla'nın Dolabı
      12:00 – 12:30 Bay Ay
      12:30 – 13:00 Noodle & Doodle
      13:00 – 13:30 Bora Usta
      13:30 – 14:00 Wotwotlar
      14:00 – 14:30 Pocoyo
      14:30 – 15:00 Thomas ve Arkadaşları
      15:00 – 15:30 Chuck ve Arkadaşları
      15:30 – 16:00 My Little Pony
      16:00 – 16:30 Damla'nın Dolabı
      16:30 – 17:00 Bay Ay
      17:00 – 17:30 Noodle & Doodle
      17:30 – 18:00 Barney ve Arkadaşları
      18:00 – 18:30 My Little Pony
      18:30 – 19:00 Pocoyo
      19:00 – 19:30 Damla'nın Dolabı
      19:30 – 20:00 Bay Ay
      20:00 – 20:30 Chuck ve Arkadaşları
      20:30 – 21:00 Thomas ve Arkadaşları
      21:00 – 21:15 Pingu
      21:15 – 21:30 Sevimli Gezegenler
      21:30 – 22:00 Pocoyo
      22:00 – 22:30 Wotwotlar
      22:30 – 23:00 Bora Usta
      23:00 – 23:30 Damla'nın Dolabı
      23:30 – 00:00 My Little Pony
      00:00 – 00:30 Bay Ay
      00:30 – 01:00 Barney ve Arkadaşları
      01:00 – 01:30 Pırpır
      01:30 – 02:00 Thomas ve Arkadaşları
      02:00 – 02:30 Chuck ve Arkadaşları
      02:30 – 02:45 Pingu
      02:45 – 03:00 Sevimli Gezegenler
      03:00 – 03:30 Wotwotlar
      03:30 – 04:00 Pırpır
      04:00 – 04:30 Noodle & Doodle
      04:30 – 05:00 Barney ve Arkadaşları
      05:00 – 05:30 Bora Usta
      05:30 – 05:45 Pingu
      05:45 – 06:00 Sevimli Gezegenler



      minikaGO Hafta içi Yayın Akışı


      06:00 – 06:30 Artzooka
      06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
      07:00 – 07:30 Monster Buster Club
      07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
      08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      08:30 – 09:00 Transformers Prime
      09:00 – 09:30 Orman Kitabı
      09:30 – 10:00 Flash&Dash
      10:00 – 10:30 Afacan Beşler
      10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      11:30 – 12:00 Hedefimiz Müzik
      12:00 – 12:30 Artzooka
      12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
      13:00 – 13:30 Stellina
      13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
      14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
      14:30 – 15:00 Selahaddin
      15:00 – 15:30 Transformers Prime
      15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
      17:00 – 17:30 Orman Kitabı
      17:30 – 18:00 Gormiti
      18:00 – 18:30 Flash&Dash
      18:30 – 19:00 Transformers Prime
      19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
      20:00 – 20:30 Orman Kitabı
      20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
      21:00 – 21:30 Selahaddin
      21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      22:30 – 23:00 Gormiti
      23:00 – 23:30 Afacan Beşler
      23:30 – 00:00 Orman Kitabı
      00:00 – 00:30 Hedefimiz Müzik
      00:30 – 01:00 Artzooka
      01:00 – 01:30 Monster Buster Club
      01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
      02:00 – 02:30 Selahaddin
      02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
      03:00 – 03:30 Stellina
      03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
      04:00 – 04:30 Afacan Beşler
      04:30 – 05:00 Monster Buster Club
      05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      05:30 – 06:00 Hedefimiz Müzik


      minikaGO Hafta Sonu Yayın Akışı

      06:00 – 06:30 Haydi İcat Yapalım
      06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
      07:00 – 07:30 Monster Buster Club
      07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
      08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      08:30 – 09:00 Transformers Prime
      09:00 – 09:30 Küçük Prens
      09:30 – 10:00 Flash&Dash
      10:00 – 10:30 Afacan Beşler
      10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      11:30 – 12:00 Dünyayı Geziyoruz
      12:00 – 12:30 Haydi İcat Yapalım
      12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
      13:00 – 13:30 Stellina
      13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
      14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
      14:30 – 15:00 99
      15:00 – 15:30 Transformers Prime
      15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
      17:00 – 17:30 Küçük Prens
      17:30 – 18:00 K-9
      18:00 – 18:30 Flash&Dash
      18:30 – 19:00 Transformers Prime
      19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
      20:00 – 20:30 Küçük Prens
      20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
      21:00 – 21:30 99
      21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
      22:30 – 23:00 K-9
      23:00 – 23:30 Afacan Beşler
      23:30 – 00:00 Küçük Prens
      00:00 – 00:30 Dünyayı Geziyoruz
      00:30 – 01:00 Haydi İcat Yapalım
      01:00 – 01:30 Monster Buster Club
      01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
      02:00 – 02:30 99
      02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
      03:00 – 03:30 Stellina
      03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
      04:00 – 04:30 Afacan Beşler
      04:30 – 05:00 Monster Buster Club
      05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
      05:30 – 06:00 Dünyayı Geziyoruz


      isabetli oldu teşekkürler.


      _____________________________

    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Mart 2012 11:32:25
      haydi icat yapalım benim sevdiğim program sitelerinde embed kodu ile yayınlasalar bizde sitemizde yayınlasak www.kucukmucit.com


      _____________________________

      İyi Makale
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.