Şimdi Ara

Tango , Viber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki program ile yurtdışında olan bir arkadaşımı aramak istiyorum ama ücretlimi , ücretsizmi tam bilmediğim için çekimser kalıyorum.
    bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

• uçak moduna alınca ne oluyor
  • wifi üzerinden ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

wifi üzerinden ücretsiz.

ben wifi üzerinden arayacağım ama karşı tarafın wifi kullanıp kullanmadığını bilmiyorum.
    bir sıkıntı olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

wifi üzerinden ücretsiz.

ben wifi üzerinden arayacağım ama karşı tarafın wifi kullanıp kullanmadığını bilmiyorum.
    bir sıkıntı olurmu ?

karsi taraf wifi ile bagli degilse siz arama yaparsiniz calar telefon ama karsidaki kisi farkinda olmaz daha sonra internete baglandignda gorur sizin aradiginizi.
  • Hiç bir sıkıntı yok. Rahatca görüşebilirsiniz. Ben aylardır Hollanda daki yakınlarımla viber ve tango üzerinden görüşüyorum.
    Karşı tarafın hattı ister 3G, ister wifi üzerinden olsun görüşmeler internet, data kullanımı ile ilgili.
  • o zaman acil olarak karşı tarafın bu 2 programıda yüklemesi gerekir
  • karşı tarafta iphone varsa facetime daha başarılı ama 3 g ile çalışmıyor. tango da ise malum wifi veya 3g olsa yeter. telefonun modeli ve markası önemli değil. tango da yakında ücretli olur bu gidişle.
  • tangoyu htc ıle ıphone 4 arasında kullanabılıyoruz ama genel sıkıntı burda goruntu ters cıkıyor
    tangoyu ıphoe4 ıle ıphone 4arasında sorunsuz kullanıyorum wı fı den
    ama blackberry de kullanabılırmıyız bılmıyorum bu konuda bılgısı olan varmı bılmıyorum
  • tangoyu htc ıle ıphone 4 arasında kullanabılıyoruz ama genel sıkıntı burda goruntu ters cıkıyor
    tangoyu ıphoe4 ıle ıphone 4arasında sorunsuz kullanıyorum wı fı den
    ama blackberry de kullanabılırmıyız bılmıyorum bu konuda bılgısı olan varmı bılmıyorum
  • karşı tarafta iphone 3gs var.
    benim için görüntülü konuşmak çok önemli değil önemli olan bedava olması.
    çünkü arayacağım yer TORONTO !!!
    whatsapp ile bedava mesajlaşıyorum ama telefon görüşmeleri daha önemli.
  • Ben kuzenimle ispanyadan konusabiliyorum 2 sindede 3G yda WiFi olmak kosuluyla
  • hazır konusunu açmışken bir soru daha sormak istiyorum
    bu iki programla iphone ve blackberry arasındada ücretsiz konuşma yapabiliyormuyum ?
    cihaz fark edermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

hazır konusunu açmışken bir soru daha sormak istiyorum
    bu iki programla iphone ve blackberry arasındada ücretsiz konuşma yapabiliyormuyum ?
    cihaz fark edermi ?

CEVAP VERN YOK GALİBA .. bu kanuda bende çok bilgili değilim blackberry kullanıyorum ama tango yukleyemedim.
  • sadece internet paketinden veya wifinden kullanılır hiçbir tl veya kredi kartına etki etmez
  • Skype daha iyi.
  • tangoda da viberde de internet olsun yeter. Nasıl olduğu önemli değil. Herhangi marka 2 telefonda eğer bu iki uygulamadan kullanmak istediğimizi kurabiliyorsak istediğin gibi görüşme yapabilirsin hatta msj da atabilirsin. Bildiğim kadarıyla viberde görüntülü konuşma yok tangoda hepsi var. Hatta resim bile gönderebilirsiniz ücretsiz.

Yer mekan ülke farketmez aynı programlar ve internet işlem tamam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.