Şimdi Ara

BOSS TAKTIKLERI...NERDE CIKAR,NE DUSURUR,NASIL KESILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
95.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaslar...Artik herkes lvl 45'e kadar nerde kasilir,ne kesilir biliyoda,sonrasinda ne yapilir o biraz belirsiz.Forumda farkli basliklar altinda,biraz,biraz Boss'lardan bahsediliyo,ama net olarak su Boss surda cikar,soyle yaprsaniz rahat kesersiniz gibi bir basliga rastlamadim.Atilla,Troll king,Kekurikekukara,Dread mare,Shaula,Lesat ve diger boss lar genelde nerde cikar,olunce ne dusurur,town'a nasil cekilir,party'de kimlerden olusursa daha rahat kesilir,hangi buyu hangi boss'ta ise yarar,aklima gelen ilk sorular bunlar,aklima gelmeyenleri sizde eklerseniz sevinirim,sirf boss'ta deil yuksek XP getiren Harpy,Deru,Dark mare,Troll,Golem taktikleride paylasirsaniz hem bana hemde bir cok arkadasa yardimci olacagina eminim.Bu basligi dikkate alip,bilgilerini paylasan herkese cok tesekkurler simdiden....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem_DuUrden -- 30 Ocak 2006 2:01:48 >

• wallla nerde cıktıgını bende bılmıom ama bılen warsa solesınnnn master ıcın ıtem lazım bunlar ıcın boss kesmek lazımmm ozellıkle czde cıkan boslarr yardım plsss
  • kimden ne duser'i LeGyRoN yazmis linki simdi buldum:buyu,party taktiklerini,boss yeri ve zamanlrini bulanlar linke eklerse sevinirim...

mirage dagger:::::: harpy ler türleri fark etmez(harpy bosstanda çıkar)
    bardish:::::::lamia, lamiros, lamentation
    glave:::::::: troll ,troll warrior(bana sadece bunalrdan çıktı belki başka trollerdende çıkar)
    halberd:::::::uruk tron
    raptor:::::::: dark mare, death mare, dread mare(boss)
    iron crossbow:::::::::lamia, lamiros, lamentation, dark mare
    +8 short bow ::::::::bulcan,wormların hepsi
    +8 stiletto::::::::::::bulcan, wormların hepsi
    +8 tabar :::::::::::troll,harpy, dire wolf (fazla kesersen çıkar)
    +8 wood staff::::::bulcan,dire wolf,worm lar
    salamander staff::::::::apostle,deruvish
    viper staff:::::::::golem
    elixir staf:::::::::dark mare den duymuştum
    iron bow:::::::::::::antares(boss),lesath(boss),golem(ama çok kesmen lazım)
    chitin bow:::::::::lesath,shaula(boss/boss)
    scorpion shield::::::::antares(boss)
    dragon tooth hammer::::::::::dragon tooth,dragon tooth skeleton(ama çok fazla kesmeniz lazım)
    javana axe,twohanded javana axe::::::::::javana(boss)
    gigantic axe,two handed gigantic axe:::::::::samma(boss)
    scorpion bow::::::::::shaula(boss)
    scorpion scythe::::::::::antares(boss)
    chitin sheild::::::::lesath(boss)
    level 35 magician spell:::::::::antares(boss),haunga,baron
    sword of dead:::::::::::hyde
    kekuri ring::::::::::::kecoon(tüm hepsinden),kekurikekukaka(BOSS)
    totemic spear::::::::dark mare,dread mare(boss),death mare(talos kes belki çıkar)
    pike::::::::::lamia,lamiros,lamentation,uruk blade
    dextery bonus +8,+9::::::::::::ghost warrior,shadow(bana çıkmıştı)
    strength bonus +8,+8:::::::::::ghost warrior,shadow
    magic power bonus +8,+9:::::::::::orc magician,orc wizard(orc wizardan çıktığını duymuştum)
    chitin shell::::::::::::::bosslar(kekurikekukaka dan çıkarmı bilmem),dark mare,atross

yardım edebildiysem ne mutlu

LeGyRoN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem_DuUrden -- 30 Ocak 2006 2:02:42 >

• Kusura bakma ama bu tür şeyler kimse kolay kolay yazmaz..Ama bilindik bossları bulmak istiyosan Cz yada Eslantta takılmalısın.Bazen bonus-boos lar atilir serverlara bunuda Gm'ler notice olarak geçer takip edip locationdan bulabilirsin.Eslantta ve cz de Harpy Queen, Dread Mare,Troll King gibi bossları bulabilirsin..Normal Npc spotlarında çıkar bunlar..Ama bazen Town'da bazen moradonda hiç beklemediğin bi yerde bi boss çıkabilir.2 hafta önce A1 moradonda Volcanic çıktı tüm merhanctlari yatirdi sonra 2 Rez geldi herkesi kaldırdı..Deli gibi stone kasmışlardır..Herkes volcanic'e çullandi ama bi anda kayboldu..Sen iyisimi lvl kas..Sen boss'u ararken o seni bulur merak etme:)
  • shaula kesmesı baya basıt --- hyde kesmesı cok kolay - kekurı arayabılırsın moradonda sabır tabıkı bunlar ve boss kesceksen cok ıyı takıpcı olman lazım.

http://img85.imageshack.us/my.php?image=pendn5hs.jpg

atılla mesela standart prıest pendant verır onun dısında unıque ıtem cıkmıyor shell vs dusebılır o ayrı...

deruvish founder -- rıng ler ondan cıkıor

hemen hemen hepsınden bı ıtem aldık ama en guzelı troll kıng ve talosdan cıkan ıtemler ıron earrıng ve glass belt...
  • Mythbuster valla kardeş sana katılıyorum boosss kovalamak kolay neyden ne çıktığı zaten knight online resmi sitesinde yazıyo
    Kerem sana bişi söliyim abyss te 19. katta fallen angel var onu kesemeyen war. var as. var
    biz ares te 66 magele kestik içinden shell çıktı ayrıca sen bildiklerini yazmışın ve çok eksik in var talos tk sen dread mare yazmışın ama dread mare yi kesen içinden ne çıktığını kanıtlayan bişi varmı dark mare den herşey çıkar ayrıca shard ından tut cleaver ına kadar abyss kırdırrısın şansına shard rapror irob npw düşer falcon dan güsel itemler düşüo df den düşüo diamaon rins gibi kaliteli ringler tk dan iron belt glass belt skeleton belt gibi güsel itemler düşer takılar itemlerden önce gelir bunu unutma(Bence) talos var ondan da güsel kolyeler düşüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmanokumus -- 29 Ocak 2006 6:19:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: l

shaula kesmesı baya basıt --- hyde kesmesı cok kolay - kekurı arayabılırsın moradonda sabır tabıkı bunlar ve boss kesceksen cok ıyı takıpcı olman lazım.

http://img85.imageshack.us/my.php?image=pendn5hs.jpg

atılla mesela standart prıest pendant verır onun dısında unıque ıtem cıkmıyor shell vs dusebılır o ayrı...

deruvish founder -- rıng ler ondan cıkıor

hemen hemen hepsınden bı ıtem aldık ama en guzelı troll kıng ve talosdan cıkan ıtemler ıron earrıng ve glass belt...

atılla dan shel ve prıest pendanttan baska bısı cıkmazmıs halt etmısın sen bız 2 ay boyunca beramsuta atılla bekledık gunde en az 3 tane kesıoduk arklarla cıkan bazı ıtemelrı yazıyımda bıraz ogren
    1- shel (her turu)
    2-prıest pendant-warıor earnıng vs unıqe takı
    3-shard
    4-elıxır staf
    5-graham
    6-gıgantıc axe
    7-totamıc spear
    8- bazı ezıq ıtemler(prıest hacker vs)
    9- bu en onemlısı cok degerlıdır potıon soul

• he bu arada bıldıgım boss yerlerını solıyım
    orclar
    1- hyde zombı tepesınde sag ustte bı agac var onun altı(undyınglerın yanı)
    2- zombı tepesınde aynı zamnda atılla cıkar
    humanlar
    1-atılla kallugada kapının sagında yukarı cıktınmı trollere gıderken agac tıpınde yaratıklar var (tradent)onun karsısında cıkar (3 saatte bır )soyle solıyım hergun 1.40-1.55arasında 3 saat ekleyerek dusunun sız ama bekleyın sapmalar oluyo bı seferde 11.05te cıktı10.50de cıkması gerekırken
    2-antares dododa dkların ortasında cıkar tp kapsıının sol ılersınde ortada bı kemık gıbı bısey var yerde onun yanında cıkar

ınsallah yardımım dokunmustur
  • antares ne zaman çıkıyor??saat kaç gibi ben xigenondayım
    birde bu bosslar sadece x1 de mi çıkar yoksa x1,x2,x3 dedde çıkar mı?
  • şu kekurikukaka günde kaç kere çıkar ve belirli bir saati varsa söyleyebilirmisiniz server xigenon
  • :) dovseydın bıde bızı sımdı buraya boss resımlerı koyarım ıron earrıng cıktıgı ss dahıl benı delı etme

prıest pendant dısında UNIQUE cıkmaz yazdım ben shell cıkmaz yazmadım... bıde bu basladı hemen bırılerını bozmak con sey bılıyorum moduna gecmek hemen bu yola basvurun :)
  • quote:

atılla dan shel ve prıest pendanttan baska bısı cıkmazmıs halt etmısın sen bız 2 ay boyunca beramsuta atılla bekledık gunde en az 3 tane kesıoduk arklarla cıkan bazı ıtemelrı yazıyımda bıraz ogren
    1- shel (her turu)
    2-prıest pendant-warıor earnıng vs unıqe takı
    3-shard
    4-elıxır staf
    5-graham
    6-gıgantıc axe
    7-totamıc spear
    8- bazı ezıq ıtemler(prıest hacker vs)
    9- bu en onemlısı cok degerlıdır potıon soul
    sie günde en az 3 tane kesolarmış zaten bi günden max 3 tane çıkabilir :)
  • ksemek ıcın 6 healer 1warrıor 1 assassın yeter mı(buffer da buffını alıp partyden atacan tabi mecburen clandan bıle olsa)

bence 8 tane assassın yeter %10 ve %5 cekerek bıtırler ısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: __Sniper___

ksemek ıcın 6 healer 1warrıor 1 assassın yeter mı(buffer da buffını alıp partyden atacan tabi mecburen clandan bıle olsa)

• beyler kekuriaka 8 saat de bir çıkar çoğu boss da 8 saatde bir çıkıyor kekuri moradonda nehrin yanında çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: GORKEM93

quote:

Orjinalden alıntı: __Sniper___

ksemek ıcın 6 healer 1warrıor 1 assassın yeter mı(buffer da buffını alıp partyden atacan tabi mecburen clandan bıle olsa)

hocam saçmalamayın adamın biri vampiric touch vurdu dielim canı %90 kaldı öbürü vurunca %90ın yüzde onu gider!!! ayrıca 8 kişilik boss partysi kurulmaz

• YUH ATTİLA MI KESİONUZ TK MI A:Q,BEN LVL 60 BATTLE PRIESTİM TEK KESİOM ATİLLAYI 720 POT VEYA 960 HEALERLA
  • dün a1de antares kestim. içinden unique coinler çıktı. ayrıca sper bi rouge pad çıktı. npcler 200 coin fln veriyodu.
  • peki xigenonda tam olarak ne zaman çıkar?
    birde hergün kesin çıkıyor mu? xigenon 1 de??
  • Ama en önemlisi lvl kasmak lazım küçük boslaran başayın ticaret yapın par biriktirn item yapın çünkü her boss atilla gibi değildir atross cz de bowl da çıkar orda hep var bir mosnter gibi boos gibi değil bowl u çok döndük ama bişi çıkarmaık bus çıkarmıtştık çıkaranlar var ama bişi demiyim ve en güsel itemler tk talos hq sq gibi büyük bosslaran çıkar atilla dan pahalı bi item düşüceğini fazla zannetmiyorum ve ayrıca atilla yı 960 healer la kestim df kestim 960 healer la df den de güsel uni ringler çıkıyo nerede oldukları hakkında bişi vöylemilyim boss hariataları var aaraştırırsanız görürüsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmanokumus -- 29 Ocak 2006 16:16:20 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.