Şimdi Ara

Türk Yapımı Harika Bir Oyun; All That Matters

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
5
Favori
16.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Oyun dünyasındaki konumumuz, her geçen gün daha da artmaya devam ediyor. İşte sizlere müthiş bir iş daha, All That Matters.

Ali Batı isimli arkadaşımız tarafından yapılıp Flash oynatıcılar aracılığıyla oynayabileceğimiz All That Matters, bizlere 25 bölümlük harika bir eğlence sunuyor. Müzikleriyle ve eğlenceli bölümleriyle tadı damağımızda kalan All That Matters'da bir ailenin hikayesine konukluk ediliyoruz.

iOS platformları adına yapılan AppStore liderlerine taş çıkarabilecek yapıdaki All That Matters'ı oynamak için buraya tıklamanız yeterli. Ali Batı'ya bu proje için hem teşekkür, hem de tebrik ederek bu tip yapımların devamını bekliyoruz!

• Ali bey hani android ? Neyse Türk oyunu olduğu için de seviniyorum
  • Türk yapımı ve Türkçe değil, Bakalım bu oyunda eleştiri olacakmı.
  • İyide neden Türkçe değil.
  • Bakicam ewe gidince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmaz olaymış.Ne demek Türk oyununun Türkce olmaması
  • red ball terk
  • Oyun Türkçe değilmiş.Sok saçma.En azından seçenek olmalıydı.
  • Ali bey sanırım editör programlarını yeni keşfetmiş, umarım yakın zamanda UnrealEditor'e de el atar Ha şunu da söyliyeyim; bir dahaki sefere pot kırmamak için Türkçe yapılırsa daha iyi kandırılabiliriz hem android içinde birşeyler yapılabilir. Mesaj alındı umarım
  • Türkçe olmadıktan sonra oyunun Türk yapımı olmasının benim için hiçbir önemi yok.
  • güzelmiş beğendim.
  • arkadaş daha biz Türkçe yapmazken yabancıların yapmasını bekliyoruz kim sahip çıkacak bu Türk oyuncularına
  • Türk'ler hiç bir zaman CoD,AC,FIFA gibi oyunlar yapamayacak mı?
  • Bu sefer güldürmedi.
  • memleketin hali işte. burda önemli olan dış görünüş. türkçe dil yok diye o kadar emeği bir anda yerin dibine sokuyor. ne yani oyunu başlat, oyun bitti yazınca başın göğe mi eriyor? basit hesapların adamısınız işte.

mobil uygulama geliştiricisim direk yüzünüze söylüyorum: sadece türk kullancılara hedef almadığım sürece türkçe dil desteği hiçbir zaman benim için birinci sırada terciğim olmaz. diğer geliştiriciler için de böyle. çünkü yapılan emeğin karşılığını görmez. bunun ekonomik olmak üzere bir çok nedeni var. ha bakarsın getirisi yüksektir sonra eklenebilir tabi.

şimdi şeytan taşlanır gibi taşlanacağımı biliyorum ama biri doğruları söylemek zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypherx

Türkçe olmadıktan sonra oyunun Türk yapımı olmasının benim için hiçbir önemi yok.

kesinlikle
  • Bu tarz oyunları sevmem ama beğeneni vardır ve kendi tarzında iyi oyun olmuş gibi duruyor, başarılı buldum

Fakat oyun Türkçe olmadığı gibi Türkçe karakter Türkçe müzik Türk mitolojisi hiç birşey yok, ali bey adını da değiştirsin Tom falan yapsın belki oyunu daha fazla ilgi çeker
  • Evet arkadaşlar oyun her ne kadar dandik bi oyunsa da konu müthiş.Müzik eşliğinde güzel bi başlangıç olmuş.Kahramanımız kayıp olmuş.Her gün gördüğü ailesiyle bile uzaklaşmış.Eşi bile eskiden böyle değilmiş.Birbirlerini sürekli gören ama birbirine dokunmayan insanlar haline gelivermişler.İşte oyundaki topladığımız kalplerin amacı da bu.Kaybolan ilişkileri tekrar canlandırmak.
  • Oyun mükemmel. Yapan arkadaşın ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

memleketin hali işte. burda önemli olan dış görünüş. türkçe dil yok diye o kadar emeği bir anda yerin dibine sokuyor. ne yani oyunu başlat, oyun bitti yazınca başın göğe mi eriyor? basit hesapların adamısınız işte.

mobil uygulama geliştiricisim direk yüzünüze söylüyorum: sadece türk kullancılara hedef almadığım sürece türkçe dil desteği hiçbir zaman benim için birinci sırada terciğim olmaz. diğer geliştiriciler için de böyle. çünkü yapılan emeğin karşılığını görmez. bunun ekonomik olmak üzere bir çok nedeni var. ha bakarsın getirisi yüksektir sonra eklenebilir tabi.

şimdi şeytan taşlanır gibi taşlanacağımı biliyorum ama biri doğruları söylemek zorunda.

Tabi çıkarınız var paranın kölesi olmuşsunuz konuşuyorsunuz sizi de anlıyorum

Eğer yabancı biri bu oyunun Türk oyunu olduğunu anlamayacaksa, adımızı duyurmayacaksa millet olarak, bizim için Türk birinin oyun yapmış olması neden önemli olsun?

Eğer sizin milli kaygılarınız maddi kaygılarınızdan öncelikli değilse, ben sadece Türk olduğunuz için sizi niye savunayım?

Eğer siz yaptığınız oyuna Türkçe bir karakter koyacak kadar bile milliyetçi değilseniz, ben sizin oyununuzu övüp, yaymaya çalışıp, benimseyip oynamak zorunda mıyım?

Yaptığınız şeyin milletiniz tarafından desteklenmesini istersiniz fakat o millet için birşey yapmaya gelince çıkarlarınız önce gelir...

Sizin gibi insanlar lafa gelince mangalda kül bırakmıyor ya işte o anlarda sizle aynı milletten olduğuma utanıyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.