Şimdi Ara

HD2 ANDROID NAND CWM Kurulumu (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.711
Cevap
6
Favori
85.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence en güzeli energy romlar stabil oluyolar
  • S.A

Ben suan Cyanogenmod 7 Kullaniyorum 2.3.7

SENSE arayüzlü stabil rom hangisi ? Nereden kurabilirim
  • arkadaşlar ics romlarda pil süreniz ne kadar gidiyor. ben ilk çıktığında da denemiştim 2 gündür yine deniyorum(paranoidandroid) pili adeta emiyor. pil kullanımına baktığımda %69 kullanımın ekran olduğunu gösteriyor. kamera kullandım baya %2 idi o. böyle bir sorunla karşılaşanınız oldu mu?
  • Bende aynı romu kullanıyorum. En stabil rom bu.butün romwarı denedim.en az pil kullanımını bu sağladı.ekran tüm romlarda cok götürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilir misiniz? yaklaşık 4-5 aydır android kullanıyorum, wm iken telefon çaldığında ele alında zil sesi kısılıyordu veya ekranını terse çevirip koyduğunda zil sesi tamamen kesiliyordu ama android e geçtikten sonra bu özelliği kullanamıyorum bu özellikle benim için çok gerekli bir çözümü veya uygulaması var mıdır, araştırdım ama bir çözüm bulamadım menüden, markketten.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilir misiniz? yaklaşık 4-5 aydır android kullanıyorum, wm iken telefon çaldığında ele alında zil sesi kısılıyordu veya ekranını terse çevirip koyduğunda zil sesi tamamen kesiliyordu ama android e geçtikten sonra bu özelliği kullanamıyorum bu özellikle benim için çok gerekli bir çözümü veya uygulaması var mıdır, araştırdım ama bir çözüm bulamadım menüden, markketten.....

Ses kısma butonuna basarsanız sesi kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtaza

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilir misiniz? yaklaşık 4-5 aydır android kullanıyorum, wm iken telefon çaldığında ele alında zil sesi kısılıyordu veya ekranını terse çevirip koyduğunda zil sesi tamamen kesiliyordu ama android e geçtikten sonra bu özelliği kullanamıyorum bu özellikle benim için çok gerekli bir çözümü veya uygulaması var mıdır, araştırdım ama bir çözüm bulamadım menüden, markketten.....

Ses kısma butonuna basarsanız sesi kesiyor.

teşekkürler o özelliği biliyorum, bahsettiğim gibi bir özellik sanırım android te yok ilgnç gerçekten android te bu özelliğin olmaması

• Salladığınız zaman kısıyor sanırım androidde.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=733649
    Energy_7.12.2012.HD2 bunu kuracağım. telefonun home tuşuna basınca ve arama tuşuna basınca tepki vermemeye başladı cryagon mode dan vs. belki ama yeni temiz birşey kurayım istedim. yapmaya yapmaya unutmuşuz :)

normalda task29 yapardım her defasında. sd kartı formatlardım fat32. daha önceden 1 gblık linux bölüm oluşturmuştum diye hatırlıyorum orası duruyor zaten öyle formattan etkilenmiyor. ilkkez energy rom kuracağım wipe vs. önermiş ftd ilk postlarında konu başında wipe vs. yaptım mgloader kısmında instal sd kart dedim eu için no yu seçtim bakalım sanırım sd karttaki linux partition'a mı kuracak. bu arada 5-150-x olan recovery'yi kurdum(ftd'nin verdiği) 200 olsa daha mı iyi olurdu? eğer kurulumda sorun olursa sanırım o zaman adım adım rehberimiz varmıydı ? kendim de yazmıştım ama bulamadım. şu an 10 dakika civarı kurulm sürer dedi instal rom on eu model diyor.. bakalım bar hiç hareket etmiyor altta ama.. derken şu an geçti ve kurdu 10 dakika olmadı sanırım. yorum yaparım nasıl vs. diye.

• öff ya bu işler de bayıyormuş. takıldı kaldı ilk açılış ekranında 10 dakikadır.. tık yok. recovery 5-200 yaptım editledim flash.cfg'yi o şekilde recovery'i kurdurdum yine aynı..
  • oldu da nsıl oldu. :) bir sürü şey denedik. neden oldu bilimyorum. internet pass through var. benim için önemli birşeydi. pc deki interneti telefonda kullandırıyor. ama şu an deniyorum bağlandı diyor ama itnernet trafiği yok. çok da şıkır şıkır değil hızı. acaba recovery için vs. ayrılan alandan dolayı fark eder mi hız.
  • energy romlar kurulurken hd2(leo) nand yetersiz geldiği için sd kartın ayrılmış alanını kullanır ve bu alanın hızı performansa birinci dereceden etki eder class 4 ciddi sıkıntı yaratır böyle bir maceraya atılmadan önce class 10 bir sd kart edinmekte fayda var.

öte yandan yeterince stabil ve tamamiyle nand üzerine kurulan ıcs varken neden eski versiyonları kurmaya çalışıyorsunuz onu da anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: activ

energy romlar kurulurken hd2(leo) nand yetersiz geldiği için sd kartın ayrılmış alanını kullanır ve bu alanın hızı performansa birinci dereceden etki eder class 4 ciddi sıkıntı yaratır böyle bir maceraya atılmadan önce class 10 bir sd kart edinmekte fayda var.

öte yandan yeterince stabil ve tamamiyle nand üzerine kurulan ıcs varken neden eski versiyonları kurmaya çalışıyorsunuz onu da anlamış değilim.

typhoon vardı ona döndüm tekrardan. power butonun basıp restart'ı seçtim :) telefon döngüye girdi açılıp açılma ekranından restart'a düşüp duruyordu. bu tür şeylerden doalyı ben zaten sadece stabil arıyorum.

ICS tüm özellilieri çalışan stabil versiyon ne önerirsiniz? Baktım ama hergün birşeyini güncelliyorlar gibi geldi. Ayrıca eskiye göre özellik ve kullanış açısından kolaylıklar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: murtaza

quote:

Orijinalden alıntı: activ

energy romlar kurulurken hd2(leo) nand yetersiz geldiği için sd kartın ayrılmış alanını kullanır ve bu alanın hızı performansa birinci dereceden etki eder class 4 ciddi sıkıntı yaratır böyle bir maceraya atılmadan önce class 10 bir sd kart edinmekte fayda var.

typhoon vardı ona döndüm tekrardan. power butonun basıp restart'ı seçtim :) telefon döngüye girdi açılıp açılma ekranından restart'a düşüp duruyordu. bu tür şeylerden doalyı ben zaten sadece stabil arıyorum.

ICS tüm özellilieri çalışan stabil versiyon ne önerirsiniz? Baktım ama hergün birşeyini güncelliyorlar gibi geldi. Ayrıca eskiye göre özellik ve kullanış açısından kolaylıklar var mı?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1434860

ben linkteki sürümü kullanıyorum genel anlamda memnunum aynı sayfada kernel 3.2 güncellemeside mevcut istenirse yapılabilir.

• activ arkadaşımızın öerdeiği linkte ki rom u kullandım. pek tavsiye etmem çünkü çok stab,l değil sürekli reset atıyor cihaz ve hala bu soruna bir çözüm getirmediler. bende genel de 2g-3g geçişi ve hücresel veriyi açıp kapattığım zamanlarda resetliyordu en son sürmünü yüklediğimde usb ye bağladığımda resetlemişti. sürekli resetliyor gibi anlaşılmasın ama önceki sürümlerine oranla fazla resetliyor. hatta birkaç sayfa önce bu konu hakkında konuşulmuştu bir arkadaşta da wi-fi ile igili bir durumda reset attı demişti. ben ilk v2.1 kurmuştum bir aydan fazla kullandım ya bir kez ya da iki kez resetlemişti bu son sürmüne kadar olan tüm versiyonlarında da dediğim gibi restleme olayı arttı.

bir de arkadaşlar bir sorum olucak şimdi recovery si 2-150-2 olan bir romumuz var bunun backup nı aldım diyelim. daha sonra yeni bir rom kurdum recoverysi 5-170-5 diyelim. şimdi eski roma dönmek istediğim de bir önce ki aldığım romun backup ını recovery 5-170-5 olan recovery de restore ettirsem olur mu? bence olmaz deneyen var mı bir soriyim dedim. ben her seferinde tekrar recovery kurup romun backup ını öyle restore ediyorum.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=905060

[06 Nov 2011][MAG/cLK] NexusHD2-Gingerbread V3.2a (GWK74)(Android 2.3.7)[tytung_r13]

birde bu romu deneyiniz var mı? bir de bunu denemeyi düşünüyorum. bu ıcs 4.0.4 romu yapan geliştiricinin 2.3.7 romu.

• ARKADAŞLAR YENİ HTC KULLANICISIYIM YENİ KURULUM YAPICAM AMA TELEFONLA BİLGİSAYAR EŞLEŞMİYOR YAZANLARI HARFİYEN YAPIYORUM AMA İNDİEDİGİM PROGRAM HATA VERİİYOR NEXS DİYİNCE YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozyol

ARKADAŞLAR YENİ HTC KULLANICISIYIM YENİ KURULUM YAPICAM AMA TELEFONLA BİLGİSAYAR EŞLEŞMİYOR YAZANLARI HARFİYEN YAPIYORUM AMA İNDİEDİGİM PROGRAM HATA VERİİYOR NEXS DİYİNCE YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ

programdan kastın magdrl sanirim baglanthı hatası veriyorsa başka bir magdrl dosyası bulup tekrar dene bulamazsan yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben romu indirdim hafıza kartına telefondan kırmızı yeşil mavi renkli ekrana giriyorum altta usb yazısını gormemiz gerekiyor ama baglantıyı kuramıyorum oradaki sorunu atlatabilirsem kurulumu gerçekleştirecegim yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozyol

ben romu indirdim hafıza kartına telefondan kırmızı yeşil mavi renkli ekrana giriyorum altta usb yazısını gormemiz gerekiyor ama baglantıyı kuramıyorum oradaki sorunu atlatabilirsem kurulumu gerçekleştirecegim yardımcı olursanız çok sevinirim.

eğer cihaz hala windows mobile 6.5 ise Windows Mobile Aygıt Merkezi ni yükleyip dene büyük ihtimalle driverlarını görmüyordur. eğer bilgisayar xp ise active sync yüklemen gerek diye biliyorum.
  • arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum şu an arayüz olarak yandex spb shell kullanıyorum, go widget arayüzünü deneyen arkadaşlar veya bilenler tavsiye ederler mi? sizce hangisini kullanılsa hd2 de daha iyi performans alınır.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.