Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.089
Cevap
9
Favori
200.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş

Survivor'a katıldıktan sonra yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düşen Merve Büyüksaraç'a diğer yarışmacılar'dan cevap geldi. En dikkat çekeni ise adada çok iyi iki arkadaş olan Almeda'nın söyledikleriydi işte o açıklamalar:

Almeda

Prodüksiyonun bizi manipüle ettiği iddiası tamamen yalan. Merve gitmesin diye ikimiz Doğuş'u yazdık. Beni kimse yönlendirmedi. Buna Merve'yle beraber karar verdik. Merve neden böyle bir yolu seçti anlamıyorum. Attığı iftiralara inanamıyorum.

Mustafa

Bu arkadaşımızın gerçekten psikolojik rahatsızlığı var. Acilen doktor tedavisine ihtiyacı var. Psikolojik yardım alması gerekiyor. Zaten ilk gün hal ve hareketlerinden bunu hissetmiştim. Almeda'dan duyduklarıma göre şeytana taptığını söylemiş. "İstersem şeytanı gece getiririm bize her türlü yardımı yapar. Şeytan ile ilgili değişik güçlerim var, istediğim zaman kullanabiliyorum. Sana da yardımcı olabilirim" demiş. Bu olay üzerine Almeda korkmuş bu yüzden de Merve adadan gidince, sevinçten ağladığını bana itiraf etti. Kendisine de sorabilirsiniz. Bu da gösteriyor ki, acilen tıbbi yardım alması gerekiyor.

Alp

Madem "açlık çekmedim" diyor, yarışmalardan önce konuşurken ve adada her röportajında neden hep "açlıktan ölüyorum" diyordu? Şimdi de "aç kalmadık" diyor. Bu nasıl bir yalandır, nasıl bir çelişkidir? Madem Merve ve yarışmacılar aç kalmıyorlardı, neden bir yoğurt için o kadar kavga çıktı? Biz de yarışmadan elendik, ama böyle gerçekdışı açıklamalara gerek duymadık. Bazı şeyleri hazmetmek lazım.

Anıl

Merve benimle ilgili de "Acun Medya'da tanıdıkları vardı" demiş. Allah'tan korkusu yok ki böyle bir iftira atabiliyor. Akıl sır erdiremiyorum. Ben yarışma için Acun Medya'ya kendim başvurdum. Dört elemeden geçip yedeğe kalmıştım. Gecenin saat 4'ünde haber gelince annemi hastanede bırakıp, babamdan izin alıp yarışmaya gittim. Benim de günahımı alıyor. Bence amacı başka.

Alıntıdır: mynet.com

• Edit: Pascal Nouma ve Alp Kırşanda yarışacağını açıklamış galiba Acun. Dün bir programda Mustafa T. nu söyledi garanti olsun diğerleri kesinleşince yazarız:)
  • Pascal varsa ND'siz olmaz
  • Açıkcası Acun hata yapmış. Farklı isimler olması lazım
  • Acun işi Reyting'e döndürdü iyice. Pascal'ı katma amacı geçendeki olaylar ve Pascal'ın adayı terk etmesi olabilir. Acun tekrar almış o yüzden..
  • Ben olsaydım en önce Tecavüzcü Coşkun'a ya da Ajdar'a teklif götürürdüm.
  • Bence Şahin K. mutlaka olmalı. TC'de renk katar elbette.
  • O ada yerinden oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcup

Bence Şahin K. mutlaka olmalı. TC'de renk katar elbette.

Sahin K. artık yosunlu kayaya basınca ayağı kaymaz yarışmak için yeterli sebep.

Nuri Alço katılsa ödül oyununda kola içmez içirir.
  • Abartmayın ya :)

Aslında Survivor denilince akıllara hep Tür-Yun yarışması geliyor.

Bu yapılan Survivor kaliteyi düşürdü. Aslında Bozan kızlar-erkekler. Malum adadaki yaşamın gerçek olmadığı vs. birçok söylenti çıkmıştı ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Abartmayın ya :)

Aslında Survivor denilince akıllara hep Tür-Yun yarışması geliyor.

Bu yapılan Survivor kaliteyi düşürdü. Aslında Bozan kızlar-erkekler. Malum adadaki yaşamın gerçek olmadığı vs. birçok söylenti çıkmıştı ortaya.

Katılıyorum aynen. Hatta bir sürü oylama felan yapıldı. Almanya-Türkiye-Yunanistan-Amerika vs. diye yapa yapa Gs-Fb olmuştu. Oda iyiydi ama ülkeler arası yarışmaların yerini hiç bir şey tutmaz bence.
  • iyice sıktı acun
  • ülkeler arası olsa iyi olurdu veya Gs fb :)
  • Geçen sene iyiydi. Diger yarısmacılara bakmak lazım
  • 3T Taner'in kankası da katılacaktı (Meter) sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcup

Bence Şahin K. mutlaka olmalı. TC'de renk katar elbette.

Şahin K yerine odun koysalar daha çok izlenir.
  • Meter katılabilir bak, hem oyunlarda falan iyi bir adam görmüş oluruz. Onun dışında alp kırşan katılırsa iyi olur, renk gelir. Mustafa topaloğlu ne ya
  • Şu survivor türkiye-yunanistan daha güzeldi çekişmeli geçiyordu bu ünlüler şımarık oluyor kavgalar felan sıkıyor
  • ya gene mi ünlüler off. acuna başlayacam ama ...
  • yinemi survivor..pöff
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.