Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.089
Cevap
9
Favori
200.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş
  • Mustafa Oylamaya Çıkması Halinde Elenmesi Çok Zor Baya Hayran Kitlesi Var Adamın...
  • Biraz daha dirençi sportmen kızlar seçilseydi ya bunlar ne böyle çelimsiz hepsi. Acun nasıl seçiyor yahu bunları
  • Almeida yine iyi yıkıyor önüne geleni...
  • Almeda hem güçlü, hem çok güzel, hem çok sempatik daha nolsun

Şu bir işe yaramayan mustafayı eleseler iyi olacak. Ama o elemeye gitse bile bizim türk halkı gider onu destekler ve elenmez. Nasıl iş bu ya... Sanıyorum zaten ondan yazmadılar mustafayı dün akşam.

Birde şöyle birşey var. Şimdi ilerde oyun bireysele dönecek. Hep güçsüzü eleme yönündelerdi, fakat bireysel olunca oyunlar, karşısında güçsüz biri olmasını ister herkes
  • Almeda ne hırslı yaaa kız da resmen öküz gücü var :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Twitterda sibele öyle şeyler yazmışlar ki karnıma ağrılar girdi yemin ediyorum.

Link paylasirmisin bende cok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almeda abazi 20 yasindaymis. Simdi daha cok sevdim kizi ciddi ciddi survivordan sonra sevgili yapmayi planliyorum kendime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Twitterda sibele öyle şeyler yazmışlar ki karnıma ağrılar girdi yemin ediyorum.

Link paylasirmisin bende cok merak ediyorum

https://twitter.com/#!/search/sibel%20t%C3%BCz%C3%BCn

" Korkarım Sibel Tüzün Zeynep Tunusludan daha yakışıklı."

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Almeda abazi 20 yasindaymis. Simdi daha cok sevdim kizi ciddi ciddi survivordan sonra sevgili yapmayi planliyorum kendime

Geç kaldın sergen kapmış bile

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/magazin-gundeminden-basliklar-88165351954?tc=24&page=7&albumId=41067
    http://www.internetciler.com/almeda-aski-sergeni-kanatlandirdi-58541h.htm

• o hasan nedir öyle abi ya
  • nez yokya izleyesim gelmiyor ya

doğuşta çok silik duruyor
  • Bu seneki yarışmacılar 5 para etmez hiçbiri.. Ulan yıllardır başvuruyorum bir türlü kabul edilmedim şu yarışmaya asıl SURVİVOR benim..
  • Almeda ahh ulan ahhhhhhhhh
  • o hasan nedir öyle abi ya
  • Arkadaşlar oylamanın sonucunu şimdiden açıklıyorum : %97 Anıl , %2 Sibel Tüzün %1 Ahtapot.
  • Çok sacma işler bence
  • işkence
  • Daha yarışmanın başlangıcından itibaren Gönüllüleri tutuyordum ama çok hata yaptılar eleme konusunda olsun, oyunlarda olsun.

Doğuş'un kendi beğenmiş tavırları uyuz etti. Sibel Tüzün müdür nedir kovalasınlar adadan onu
    Hasan'ı tutuyorum. Hasan kazansın
  • Dokunulmazlık oyunu saçma olmamış mı abi ?Herkes 2 tur yarıştı 6-4 oldu ünlüler öndeydi oyun bitti sonra eşler değişti bi daha oynadılar.Oyun başlamadan önce Acun bundan söz etmişmiydi?Eşler değişmese her türlü ünlüler alırdı.Bide eş seçimi de saçma oldu.Direk Hasan ben Nihat'ı seçiyorum dedi sonra Serhat Anıl'ı seçiyorum dedi ünlüler hiç seçmedi nerdeyse bi karışıklık var orda.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.