Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.089
Cevap
9
Favori
200.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş
  • Anıl kalacak her türlü.Tüm liseli kızlarımız SMS'e abanacak rahat olun
  • acun oylarla oynamazsa sibel büyük ihtimalle elendi herkese hayırlı uğurlu olsun. ama sibel ve merve mustafadan o kadar şikayet edip yazmadılar ya, yazıklar olsun ikiyüzlüler.
  • ANIL yazıp 2950 ye sms atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

anıla oy vereceğim beyler en fazla 5 tl gider sizde verin oy

ciddi ciddi hasan efendi adam

Kim kalsın diye mı yoksa gitsin diye ni SMS atıyoruz???

tam emin değilim onu bilen biri söylese iyi olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

anıla oy vereceğim beyler en fazla 5 tl gider sizde verin oy

ciddi ciddi hasan efendi adam

Kim kalsın diye mı yoksa gitsin diye ni SMS atıyoruz???

tam emin değilim onu bilen biri söylese iyi olur

Kalsın diye !!
  • Alp ne iki yüzlü ? Nihata Alp ortalığı karıştıran diyor Anıl'a Sibel'e gerek yok diyor o ne öyle ya o zaman niye yazdın dicem diyemedim Oydu demi bunları diyen

Baktım da Alp değil Nihat demiş ilk cümleyi sıkıntı yok Alp Anıla destek çıktığına göre 2.Sibel'i o yazmış olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 1 Nisan 2012; 23:25:09 >
  • ANIL 2950
  • Bölünmeler başlamış.
  • Doğuşa bak, şerefsizler falan diyor özette. Nihatında ne halt olduğu ortaya çıkmış oldu. Öğrenin bunların gerçek yüzünü işte. Anıl gibi güçlü, samimi çocuğu durduk yere göndermeye kalkıyorlar. Sonra da şerefsiz diyorlar. Alpde destek çıkıyo anıla galiba.
  • sinirim bozuldu! :@ Anil yaz 2950 ye gönder!!!
  • Ünlüler çok çabuk bölündü
  • Hobaa ayrılıklar başladı ünlülerde. Ada daha eğlenceli hale gelecek artık.
  • off işler karışıyor.. bir atasözü mğ ne var dı iti iti ısırmaz diye.. arada istisnalar oluyor galiba..
    bu arada alp niye daha yarışma başlamadan acun abi sen mustafa abiyi merak etme o bana emanet demişti.. oy kaygısından olmasa gerek. zaten anıl a da tamamen insanlık namına arka çıkıyordur.. halk oy' un kokusu mu var ne.. alp in burnu da iyi koku alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helfgott -- 1 Nisan 2012; 23:26:48 >
  • mustafa yaptı yapacağını çocuğunun anneye ihtiyacı var
  • Hasan çok efendi bi adam.Begüm ve Gülen'i hiç sevmiyorum.Serhat biraz antipatik bir tip ama bi gıcıklığım yok şuan.Ünlülerden Nihat'ı destekliyorum sadece.Anıl'a ayıp ettiler ama yok öyle bir dünya Sibel gider ve gitmeside iyiliğine olur Survivor Sibel Tüzün'e göre değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

acun oylarla oynamazsa sibel büyük ihtimalle elendi herkese hayırlı uğurlu olsun. ama sibel ve merve mustafadan o kadar şikayet edip yazmadılar ya, yazıklar olsun ikiyüzlüler.

+999

ANIL a gönderdim oyumu.
  • alpe bişi oldu sanki?
  • 2.Sibel Alpden çıktı anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Alp ne iki yüzlü ? Nihata Alp ortalığı karıştıran diyor Anıl'a Sibel'e gerek yok diyor o ne öyle ya o zaman niye yazdın dicem diyemedim Oydu demi bunları diyen

Baktım da Alp değil Nihat demiş ilk cümleyi sıkıntı yok Alp Anıla destek çıktığına göre 2.Sibel'i o yazmış olmalı

Nihata ortalığı Anıl karıştırıyor diyen Alp mıydı ?
  • daha yarışma öncesi yazdıydım zaten her şey belliydi yarış kaybedilecek ve anıl smslere kalacak diye ama harbi üzüldüm anıl'a kırıldı çocuk

nihat sibel ile mustafa'yı seviyor, anıl'ı zaten maç sonrası üstü kapalı eleştirmişti,

anıl iyi eleman ağa ilk defa oy atıcam
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.