Şimdi Ara

Walkman Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Benim doğum günüm 1 Ocak. Hediye olarak Sony Walkman geldi. Fakat bu diğerleri gibi değil. Tahmin ediyorum ki Walkman'ler pc'ye bağlanınca şarj oluyor fakat ben yinede sormak istiyorum.
    Sony Walkman'ler nasıl şarj olur ?
    Sony Walkman'im var 4GB. Onu en iyi şartlarda nasıl koruyabilirim ?
    Cebimde taşısam sorun olur mu ?
    Isıya duyarlı mı ? (Bu soru biraz cins oldu fakat sormak istediğim montumun iç cebinde saklasam bir sorun yaşar mıyım ?)
    Ne tür ihtimallerle bozulabilir ?

Eğer sorum olursa ya düzeltirim ya da mesaj olarak yazarım. Cevaplayan (yardım eden) herkese çok teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: certy

quote:

Orijinalden alıntı: ErhanDemir

hiçbir sorun olmaz bu arada walkman lerin devri 2000 den sonra bitti mp3 player dır o

Walkman'ların devri bitmiş olabilir ama Sony'nin bir çok medya cihazı Walkman'ı yazılım olarak içinde barındırıyor. Sony Ericsson'un Walkman serisi telefonlarındada Walkman vardır. Sakın yanlış anlama, sadece bilgilendirme amaçlı söyledim.

Bu arada sorulara gelince;

Sony Walkman'ler nasıl şarj olur ?

Emin değilim ama sanırım USB üzerinden şarj olur.

Sony Walkman'im var 4GB. Onu en iyi şartlarda nasıl koruyabilirim ?

Cihazın boyutlarına göre kılıf almalısın. İşin olduğu zaman kılıfından çıkarıp kullanacaksın, işin bittiği zaman kılıfına geri koyacaksın. Bunun dışında cihazı yerden yere vurmazsan bir sorun olmaz.

Cebimde taşısam sorun olur mu ?

Dediğim gibi kılıf alıp, cihazı kılıf içine koyup taşırsan bir sorun olmaz.

Isıya duyarlı mı ? (Bu soru biraz cins oldu fakat sormak istediğim montumun iç cebinde saklasam bir sorun yaşar mıyım ?)

Bilmiyorum.

Ne tür ihtimallerle bozulabilir ?

Her elektronik cihazın bozulacağı her ihtimalle bozulur. Yani her elektronik cihazın bozulacağı etkenlerle bu cihazda bozulur. Onun dışında yazılımına birşey olmadıkça sorun olmaz.

ben espiri olarak böyle bişey kastetmiştimhttp://resim.thgtr.com/sites/default/files/resimler/sony-walkman.jpg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.