Şimdi Ara

Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
33.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andre_

Arkadaşlar Akbank da
    %5 işlem ücreti de var Evet

fakat benim kafama takılan başka bir konu, az önce ekstremi açtım baktım iki şey kafamı karıştırdı
    Bir taksitli avans( %0.59 faiz ) var bi de nakit avans (%2.12 faiz ) var
    İki avans arasında ne fark var, birini taksitsiz mi ödüyoruz ?

nasıl yani akbank ın web sitesindeki hesap makinesinde gösterilen rakamların dışında ekstra ödemelermi çıkıyor? orada taksitli avans faizi için 0,39 yazıyor sizden neden 0,59 aldılar ? hem web sitesinde taksitli avans kullanınca nakit avans faizi uygulanır filan da yazmıyor

http://www.axess.com.tr/axessle-tanisin/nakit-cozumler/taksitli-avans
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Arkadaşlar buradaki yazılanlara istinaden gittim teb şubesine,şipşak parayı sordum 600 TL ye kadar 12 ay %0 faiz(+işlem ücreti) ,600 tl nin üstündede yine 12 ay 1,49 faiz(+işlem ücreti) olduğunu söyledi müşteri temsilcisi.Israr ettim internette yazan kampanyadan bahsettim ama bize böyle bir kampanya yapma hakkında bilgi verilmedi dediler.Çekeceğim 2500 liraydı,Cidden şaşırdım.

Telefon ile ulaşmaya çalıştığımda da bir türlü ulaşamıyorum karşımda muhattap olabileceğim birine.Girmediğim menü kalmadı 30 dk uğraştım bir türlü müşteri hizmetleri elemanlarına ulaşamadım(artık hangi menüden ulaşabileceksek?) meraktan onlara soracaktım nedir ne değildir diye ama ulaşmak ne mümkün...

Bizim şehirdeki şube mi yanlış biliyor,yoksa yazılmayan koşullarmı var ?http://www.tebbonus.com/tr-TR/Kazancli-Alisveris/kampanyalar/Pages/teb-bonus-card-sipsak-para.aspx

Kampanyanın ilk maddesi şöyle başlıyor " TEB Bonus Card'ınızla nakit limitiniz kadar parayı " bu sebeple 600 olabilir. Nakit avans limitiniz kart bakiyenizin yarısı kadar Teb de. Eğer kredi kartınızdaki kalan limit daha da az ise kartta kalan limit kadar alabilirsiniz. ben 3000 lira aldım, internet bankacılığı ile hemen alabiliyorsunuz. Size ne kadar limitiniz olduğunu ve seçtiğiniz vadeye göre ne kadar geri ödeme yapacağınızı ay ay gösteriyor onaylamadan önce.

Teb bonus kart sahibi değilim ama açtıracağım kartın limiti 7000 lira civarı olacaktı,fakat yinede 600 liradan fazla faizsiz verilmediğini söylediler.

Şubedeki 3 kişi bile aynı cevabı veriyor ve verdikleri cevap yanlış ise ben bu bankanın kalitesinden şüphe duyarım.Bu yüzden akbankdan almaya karar verdim.Yardımlarınız için teşekkürler

keşke birde başka şubeye gitseydiniz şimdi benimde kafam karıştı başvuruyu iptal mi etsem ne yapsam
  • takip
  • Nakit limitinizi 12 ay takstile dilediginiz gibi 0 faiz kullanabilirsiniz nakit cekim tutari %6 + 5 TL 600 TL sadece ornek hesaplama icin Sms gonderiminde kolay anlasilsin diye secildi.İsin kotusu o SMS i kredi karti olmayana bile attilar.Cagri merkezini arayinca * arindan 1 i tuslayin baglanirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Nakit limitinizi 12 ay takstile dilediginiz gibi 0 faiz kullanabilirsiniz nakit cekim tutari %6 + 5 TL 600 TL sadece ornek hesaplama icin Sms gonderiminde kolay anlasilsin diye secildi.İsin kotusu o SMS i kredi karti olmayana bile attilar.Cagri merkezini arayinca * arindan 1 i tuslayin baglanirsiniz

son ay hesap ozeti borcum 300 tl civarinda bana da 300 tl cekebilirsiniz diye sms geldi ama internet subesinde nakit cekim limiti kadar %0 faizli taksitli nakit avans veriyor...
  • Son 12 ay icinde 3 defa hesap Ozetinizin %50 sinden azini odemisseniz nakit avansa kapatilir bir kontrol edin arayip
  • kredi kartı limitim 4000 tl 2000tl nakit çekicem ve 2175 olarak geri ödiycem 12 ayda...sizce nasıl arkadaşlar...
  • hangi banka?
  • teb.....
  • fena durmuyor.
  • arkadaşlar akbank tan 1600 TL 14 ay toplam geri ödeme 1755 TL nasıl uygunmu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar akbank tan 1600 TL 14 ay toplam geri ödeme 1755 TL nasıl uygunmu sizce

Ekstra masraf yoksa uygun. Bazi bankalar 40-50tl kampanya katilim ucreti aliyor. Örn finansbank

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bankayla falan uğraşmayın.gidin en yakın kuyumcuya bana sukadar nakit lazım 12 ay taksitle yuzde kaçtan verirsin diye sorun yeter.yuzde 7 civarı alabilirsiniz.artı taksit ertelemede oluyor
  • hiç uğraşmayın arkadaşlar en güzeli sanal pazar...%5 komisyon bide kampanyalara denk geldi mi mis gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

hiç uğraşmayın arkadaşlar en güzeli sanal pazar...%5 komisyon bide kampanyalara denk geldi mi mis gibi...

nasıl olacak sanal pazar açıklarmısın.
  • Bankaların hafta hafta uyguladıkları oran değişim gösterebiliyor, eğer böyle birşey kullanırsanız oranları iyi takip edin demek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

quote:

hiç uğraşmayın arkadaşlar en güzeli sanal pazar...%5 komisyon bide kampanyalara denk geldi mi mis gibi...

arkadaşınız bi ürün satar(şakacıktan)) siz bu ürünü alırsınız %5 komisyon kesilerek para arkadaşınız hesabına yatar..arkadaşınız size yollar...1000 tl ye 50 tl keser siz bunu 12 taksitte ödersiniz...Tarafımızdan denenmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar akbank tan 1600 TL 14 ay toplam geri ödeme 1755 TL nasıl uygunmu sizce

Ekstra masraf yoksa uygun. Bazi bankalar 40-50tl kampanya katilim ucreti aliyor. Örn finansbank

evet ekstra masraf yok herşey dahil 1755 TL oluyor, sanal pazarı öneren arkadaşımız biraz daha açılayacı anlatablirmisin ilk defa duyuyorum çünkü
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

quote:

arkadaşınız bi ürün satar(şakacıktan)) siz bu ürünü alırsınız %5 komisyon kesilerek para arkadaşınız hesabına yatar..arkadaşınız size yollar...1000 tl ye 50 tl keser siz bunu 12 taksitte ödersiniz...Tarafımızdan denenmiştir..

GG'den 3 kere yapıp atılmıştım
  • 1600*1.05(%5 komisyon) = 1680
    arkadasin kardesin 1680 lik birsey satiyor
    sen 12 taksitle bunu aliyorsun
    tanidiginin hesabina yani sana 1600tl gibi bir para hemen yatiyor
    sen 1680 i 12 ayda oduyorsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.