Şimdi Ara

DAEWOO (General Motor) NASIL BİR ARABADIR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
171.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: adamgibiadam

quote:

Orijinalden alıntı: akhaskayseri

Bu konunun açılması iyi olmuş tesadüfen farkettim, verilmiş olan bilgiler gayet doğru bilgilerdi DAEWOO nun ucuz ve sağlam araçlar olması opelle uyumlu olması daewoo adıyla TÜRKİYE ye girişinin bittiği ve SANKOnun daewoo dan geri çekilmesi doğrudur... 1998 yılından beri KAYSERİ de daewoo nun servisliğini ve yedek parça satışını yaparız tabi bir döneme kadar bu servislik yetkili servisti ancak girişi kalmayınca yetkililik kalmadı, SANKO distrübütörlüğü bırakınca elinde bu araçların yedek parçası kalmıştı 4 TIR dolusu kadar bir parça, bu parçalar MİS OTOMOTİV olarak bizim himayemizde ve ülkenin 4 bir yanındaki DEĞERLİ DAEWOO SAHİPLERİNE hizmet vermekteyiz
    irtibat tel:05066934754 e mail:ihsansoyoglu@gmail.com daewoo marka araçlar hakkında bilgi almak ya da parça siparişi vermek için arayabilirsiniz...

Merhaba bende de 98 model 1.6 nubira var.Kayseri plakalı.Arabanın ön otomatik cam motoru arıza yaptı.Gaziantepte bi kaç yere sordum ama çok fazla araştırmadım.Sol ön cam motorunu bulabilirmiyim.Ayrıca yeni araba alacagımdan satmayı düşünüyorum.Araba genel olarak çok iyi.98 model ve full.Sürüşü yol tutuşu çok iyi.Sıralı otogaz sistemi var.1 yıldır kullanıyorum motorla ilğili hiçbir sıkıntı yaşamadım.Motor aksanı ile ilğili daweoo parçası satan bi yer var ama kaporta aksanı ile ilğili parçalar mevcut degilmiş.7-8 bin tl ye şahin alacagıma,10-11 bin tl brodwaya verecegime bu arabayı alırım dedim.vede çok memnunum....
     DAEWOO (General Motor) NASIL BİR ARABADIR

eğer sorununuzu halledemediyseniz arayın yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhaskayseri -- 29 Eylül 2022; 11:18:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN_0534

96 MODEL DAEWOO RACER NASIL BİR ARFAÇTIR ARKADAŞLAR BİLGİ VEREBİLECEK OLAN VARMI ACABA

Ben 3 yıl Daewoo racer kullandım.Şu anki aracım Chevrolet Kalos. Daewoo benim ilk aracımdı. Daewoo da hiçbir özellik yoktu. Ama çok seri bir araçtı. Ankarada parçası bol. Parçayı ister Daewoodan ister Opelden ister hurdadan al parça alabileceğin 3 farklı yer var. Kimsede olmamasıda çabası araç seninle özdeşleşiyor resmen. Uygun fiyata bulursanız ve ticaret düşünmüyorsanız düşünmeden alın.Ben gerçi çok rahat sattım bayram öncesi olduğu için insanlar sıraya girdi resmen.
  • emre3748 kullanıcısına yanıt
    Hayirli gunler bizde daewoo nexia 1996 1.5i gl model arac alacagiz bu konuda bilgi verirmisin selamlar0537 911 2635

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli gunler merhaba arkadaslar biz daewoo nexia 1996 1.5i gl model arac alacagiz bu arac hakkinda bilgi verirmisiniz.yakiti nasil surekli arizasi olurmu vb.selamlar

• Hayirli gunler merhaba arkadaslar biz daewoo nexia 1996 1.5i gl model arac alacagiz bu arac hakkinda bilgi verirmisiniz.yakiti nasil surekli arizasi olurmu vb.selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanyalcinefa67

Hayirli gunler merhaba arkadaslar biz daewoo nexia 1996 1.5i gl model arac alacagiz bu arac hakkinda bilgi verirmisiniz.yakiti nasil surekli arizasi olurmu vb.selamlar

Nexia Racer ile ayni motor v.s. Racerin yakiti inanilmaz az.Parcasi bol ve ucuz. Kolay kolay ariza yapmaz.
  • Bugun bakmaya gittik araca anlastik insallah bayramdan onceye alimsatimini yapacagiz mitorun ustunde ohc injection yaziyor bu tam olarak neyi ifade ediyor.ayrica kaporta ve biraz elektrik tesisati nda ugrasilmasi gereken bolumler var 1996 model1.5 gl modelde bagaj ve depo kapagi icerdenmi aciliyor arkadaslar bilgi verimisiniz.selamlar

• 96 daywu espero 2.0 otomatik var parcalar ankarada nerde bar opelle aynımı butun parcaları

• ilk önce aracım racer 97 model modifiye yapan arkadaşlar buraya yazarlarsa sevinirim bende özenip bişeyler yaparım

bu aracın farında bi hastalık mı var farları göremiyorum resmen...

devir saati benim var ama çalışmıyor onu çözücem..
  • BENDE 98 LANOS ALDIM HAYIRLISI BAKALIM..
  • bende 1 ay önce daewoo 1.6 sx Lanos aldım. çok rahat bir araç.parça nereden kolay temin edilir acaba? tecrübesi olanlar paylaşsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan ismail -- 28 Kasım 2014; 21:28:26 >
  • İnternette yedek parça siteleri mevcut..Bir örnek Chervoet sitesihttp://chevroletyedekparcasi.com/ Burada Daewoo parçalarıda satılıyor...
  • arkadaşalr 10 bin tl civarı klimalı araç arıyorum ve daewoo matiz modelide aklıma takıldı gibi. kullanan var mı tavsiye verebilecek olan arkladaşlardan yardım bekliyorum.
  • Arkadaşlar Herkeze merhaba...Yarın Allahtan bi sıkıntı çıkmazsa bende bi Daewoo Nexia 1.5 16V sahibi olacam inşallah... ilk izlenimlerimi paylaşırım...Burdan...rabbim Kazadan beladan korusun...Ağız tadıyla binmeyi nasip etsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: civic si

arkadaşalr 10 bin tl civarı klimalı araç arıyorum ve daewoo matiz modelide aklıma takıldı gibi. kullanan var mı tavsiye verebilecek olan arkladaşlardan yardım bekliyorum.

al sana daaewo matiz 99 model kırmızı 9 250 satılık araca kefilim bakımları falan tam hiç bir sıkıntısı yok, titizlikle bakıyorum ve kolay kolay tamirci yüzü görmez araç
  • Yedek parca ile ilgili olarak bostancı sanayide çoğu parca mevcut,1996 nexia 1 senedir kullanıyorum memnunum temiz alırsanız kolay kolay arıza çıkaran bir araç değil İst bostancida daewoo özel servisi var ismini hatırlayamadım erzurumlu bi usta iyi anlıyor bu arabalardan.

• Merhaba arkadaslar.bebek bekliyoruz ve haliyle masraflar artiyor simdiden.cok sorun cikarmayacak masrafi az klimali araclara bakiyorum bir aydir ve isin icinden cikamiyorum derken bu arabaya rastladim. Inceledim okudum arastirdim derken dun galeride yakindan baktim.tramer sorgusu temiz.km orjinal. Bu araba alinir mi? Bi inceleyip yorumlarsaniz gercekten minettar olacam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daewoo-ilk-sahibinden-1998-nubira-98.000-orjinal-km-de-temiz-degisensiz-208573226/detay

• unchosen U kullanıcısına yanıt
    Nubirayı bilmiyorum ama 3 yıl racer kullandım,şimdiki aracım kalos aslında Buda daewoo , ikisinden de çok memnun kalmıştım. Ama racer boş olmasına rağmen çok genişti ve seriydi. Ankara da her parçası var.3 yol var parça için kendi daewoo parçası opel parçası ve de hurdacılar.Raceri 2 yıl önce 6000 tlye Sattım. Ona göre fiyati kafanızda çıkartın sattığım araçda elektrikli cam bile yoktu ama temizdi.

• Daewoo lanos un kaporta parçalarının chevrolet lacetti ile uyumlu olduğu söyleniyor acaba bu doğrumudur bilgisi olan var mı ? mesela hatcback 5 kapı lanos ile lacetti nin bagaj kapakları aynı mı dır benziyor ama emin olamadım kapıları da benziyor ama net bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum
  • unchosen U kullanıcısına yanıt
    Araçtan araca değişir tabi ben genel konuşacağım Daewoo Nubira 1,6 Motor 2,0 motoruna göre daha sağlıklı göstermiş olduğunuz araçta hava yastığı ve abs yok klima da olamayabilir bu özellikler için 1,6 1999 model ve üstü veya 2.0 motor alınmalı yakıt olarak motorlarına göre ikisi de uygun daha çok uzun yol tercih ise 2,0 motor daha uygundur oldukça güvenli ve konforlu araçlardır parça konusunda sıkıntı genel manada yaşamazsın Türkiye de ki en büyük parçacısı biziz, gerek gördüğünde arayabilirsin 0542 237 31 65 Recep Bey Akhas Otomotiv Kayseri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.