DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Normal bir cep telefon numarasını yer tespit etme nasıl ?
9
Cevap
1
Favori
31.412
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Normal bir cep telefon numarasını yer tespit etme nasıl ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1246 Mesaj
      28 Aralık 2011 17:20:35
      Arkadaslar bir yakınıma ulaşamıyorum 2 gündür. iPhone umdan o numaranın nerede olduğunu bulabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Renault Captur

MacBook Air, iPhone 6, iOS 8.1.2 , Apple App Developer.
    • Yüzbaşı
      547 Mesaj
      28 Aralık 2011 17:34:37
      Dostum bir kaç şekilde mümkün;

1- Arkadaşın google latitude'a katılmışsa, son bulunduğu yeri görmen mümkün, ancak latitude üzerinde arkadaşsanız.
      2-iPhone kullanıyorsa, find my iPhone'u etkinleştirmişse; www.me.com 'dan arkadaşının appstore hesabının şifresini de biliyorsan, giriş yaparak görebilirsin
      3- Banjo diye bir uygulama var; twitter, facebook, foursquare gibi hesaplarda, herkese açık yer ya da durum güncellemelerindeki yer bilgilerini topluyor; nerede olabileceğini tahmin ettiğiniz yerleri uygulama üzerinden kontrol ederseniz, belki karşılaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

• Binbaşı
      1246 Mesaj
      28 Aralık 2011 17:38:57

quote:

Orijinalden alıntı: mertrixfun

Dostum bir kaç şekilde mümkün;

1- Arkadaşın google latitude'a katılmışsa, son bulunduğu yeri görmen mümkün, ancak latitude üzerinde arkadaşsanız.
      2-iPhone kullanıyorsa, find my iPhone'u etkinleştirmişse; www.me.com 'dan arkadaşının appstore hesabının şifresini de biliyorsan, giriş yaparak görebilirsin
      3- Banjo diye bir uygulama var; twitter, facebook, foursquare gibi hesaplarda, herkese açık yer ya da durum güncellemelerindeki yer bilgilerini topluyor; nerede olabileceğini tahmin ettiğiniz yerleri uygulama üzerinden kontrol ederseniz, belki karşılaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Arkadasım cok teşekkür ederim fakat kisinin telefonu kapalı ve samsung star. Ne yapacağımı bilmiyorum. Cok panik yaptık.

Renault Captur

• Yüzbaşı
      547 Mesaj
      28 Aralık 2011 17:45:44
      Bildiğim kadarıyla samsung star'da gps yok, direk telefon üzerinden yer tespiti yapabilen bir uygulama da yok maalesef.. Geçmiş olsun, umarım bulursunuz arkadaşınızı dostum..

• Binbaşı
      1246 Mesaj
      28 Aralık 2011 18:06:58
      Sagolun bir kaç gündür yok. Arıyoruz telefonu kapalı.

Renault Captur

• Yarbay
      2136 Mesaj
      28 Aralık 2011 19:56:03
      quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

Arkadaslar bir yakınıma ulaşamıyorum 2 gündür. iPhone umdan o numaranın nerede olduğunu bulabilir miyim ?

iPhone' u biraz, pardon "fazlaca" abartmış olduğunuzun farkında mısınız ? Yer tespit etme gibi kolluk güçlerinin yetkilerini bırakında o yetkiye sahip birimler kullansın ve bence en kısa sürede iPhone' a ait tüm kullanım kitapçıklarını detaylı olarak okuyun, forumları da sayfa sayfa dolaşın.

• Yarbay
      3464 Mesaj
      28 Aralık 2011 20:00:43
      numara üzerinden tracking programlarının hepsi fos.. en az 6-7 tanesini denedim hep saçma sapan yerler gösterdiler .. eğer çok önemli ise polise başvurun.. tanıdığınız varsa eğer daha iyi sonuç alırsınız

Ar-Ge, Elektronik, Kahve, Uzakdoğu mutfağı
    • Yarbay
      2378 Mesaj
      28 Aralık 2011 20:08:34
      savcılığa dilekçe ile başvurup operatörden yer tespit talebi yapmanız gerekiyor. başka türlü programla filan olacak bir iş değil bu.

Temenni vuku-u mutlaktır...
    • Yüzbaşı
      874 Mesaj
      28 Aralık 2011 20:59:12

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Alıntıları Göster

iPhone' u biraz, pardon "fazlaca" abartmış olduğunuzun farkında mısınız ? Yer tespit etme gibi kolluk güçlerinin yetkilerini bırakında o yetkiye sahip birimler kullansın ve bence en kısa sürede iPhone' a ait tüm kullanım kitapçıklarını detaylı olarak okuyun, forumları da sayfa sayfa dolaşın.

Cok guzel mesaj verdin dostum tebrikler sana arkadasa cok yardimci olmussun bu bilginle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2053 Mesaj
      28 Aralık 2011 21:08:55
      İnşallah ulaşırsınız.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Normal bir cep telefon numarasını yer tespit etme nasıl ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.