Şimdi Ara

SKYPE' de SES SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
14.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YENİ ALDIĞIMIZ MİKROFOLU KULAKLIKTA SKYPE ' DE KARŞI TARAFA BİZİM BİLGİSAYARIN MÜZİK SESİ

GİDİYOR AMA BİZİM SES ONLARA ULAŞMIYOR.

BU KONUDA NE YAPMAM GEREKİR

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

• ses özelliklerini kontrol et eğer mikrofon bir tek skype de çalışmıyorsa skype de seçeneklerden ses ayarlarına gir oradaki bütün değerleri windows varsayılanı yap.. bunun problemi çözmesi lazım..
  • arka mic girişini line out slotuna taktığınız zaman karşı tarafa pc nin sesi gider

hayır eminim mic e taktım dersen ses denetimini aç ordan çalma ve kaydetme seçeneklerinde mikrofun u işaretle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 27 Ocak 2006 15:11:54 >
  • ARKADAŞLAR SORUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
  • pcnin arkasındaki pembe yere tak mic girişini bu birr;
    denetim masası-sesten mikrofon ayarlarıyla oyna;ses ayarlarından gelişmişi seç falan,sonra donatılarda windows ses kaydedicisinden ses alıyomu almıyomu dene tek tek.Bu ikii...Grişi doğru taktığından eminsen tek tek kurcalayıp denemelisin;şunu şurdan ayarla deme şansımız fazla yok açıkçası...Çünkü belli olmuyor.Ben de msnde sesli görüşme yapmak için baya ayarlarla oynuyordum ama şimdi sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 27 Ocak 2006 17:30:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.