DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi sorunu Itunes 5.01
4
Cevap
0
Favori
2.536
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi sorunu Itunes 5.01
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1473 Mesaj
      26 Aralık 2011 12:17:30
      Merhaba Arkadaşlar ,

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi uyarısını alıyorum telefon geldiğinde üzerinde ios 5.0 var itunes dediki üst sürümü var güncelleyin indirdi tam kurarken bu uyarıyı veriyor neden acaba?

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      26 Aralık 2011 12:21:14
      Arkadaşlar şimdi 9A406 sürümünü indiriyorum ipsw olarak , acaba onunla olurmu?

• Yarbay
      3770 Mesaj
      26 Aralık 2011 12:29:06
      quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Merhaba Arkadaşlar ,

Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi uyarısını alıyorum telefon geldiğinde üzerinde ios 5.0 var itunes dediki üst sürümü var güncelleyin indirdi tam kurarken bu uyarıyı veriyor neden acaba?

yedek aldığın sürüm yüklemek istediğin telefonunkinden daha yüksek gibi görünüyor. az önce geri yükleme yaparken benimde başıma geldi. mecburen betaya aldım

Dil Okulu İngilizce
      Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
    • Binbaşı
      1473 Mesaj
      26 Aralık 2011 12:32:41
      quote:

Orijinalden alıntı: drony

Alıntıları Göster

yedek aldığın sürüm yüklemek istediğin telefonunkinden daha yüksek gibi görünüyor. az önce geri yükleme yaparken benimde başıma geldi. mecburen betaya aldım

ama bu ios 5.0 gm versiyonu itunes bana güncelle dediği ios 5.01 versiyonu ve şimdi iphone 4s için üretilmiş 9A406 kodlu ipsw indirim shift güncelleyi denicem (:

siz ne kullanıyorsunuz? batarya ve sim kart sorunu çıkartılmış , ihtiyaç varmı acaba bu sürüme ?

• Teğmen
      248 Mesaj
      28 Aralık 2011 18:34:30
      Aynı sorunu bende şimdi yaşadım iphone 4s'te . varmı bi çözüm

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> Firmware dosyası uyumlu olmadığı için Fatih Iphone adlı Iphone güncelleştiremedi sorunu Itunes 5.01
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.