Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.434
Cevap
72
Favori
374.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonun dahili belleğini formatlaman lazım seninkine benzer durum benim başımada gelmiştim en sonunda telefon formatlanması lazım diyip durdu bende bastım formatı o gün bugündür sıkıntı yok...
    telefonun G modeline sahibim 4.1.2 i9100gxxlsp şu ana kadar kullandığım en stabil rom gereksiz programları bi ara silecem biraz daha performans için ama elim gitmiyor üşengeçlikten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3k0

@knghter
    telefonun dahili belleğini formatlaman lazım seninkine benzer durum benim başımada gelmiştim en sonunda telefon formatlanması lazım diyip durdu bende bastım formatı o gün bugündür sıkıntı yok...
    telefonun G modeline sahibim 4.1.2 i9100gxxlsp şu ana kadar kullandığım en stabil rom gereksiz programları bi ara silecem biraz daha performans için ama elim gitmiyor üşengeçlikten..

Telefonun icindekileri yedeklemeye usendigimden format olayini yapmiyordum ama baska care yok gibi

Tesekkur ederim cevap icin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, telefon şarja takılı değilken şarja başlayıp çıkarmış gibi davranıyor. 2 3 saniye aralıklarla ötüp duruyor. nasıl bir arama yapacağımı bir türlü çözemediğimden araştıramadımda. telefon bir kere aşırı yağmurda ıslandı ondan 2 gün sonra bunu yapmaya başladı(bataryayı çıkartıp 1 saat bekledikten sonra düzeldi) sorun bitmişti. 1 hafta sonra tekrar yapmaya başladı.
    şarja takıp çıkarmışım gibi garip şekilde davranıyor. bataryadanda cızırtılı sesler duyuyorum kulağımı dayadığımda çok zayıf ama bir ses var, normalde böyle bir ses olur mu bilmiyorum. yabancı forumların birinde bu tür sorun yaşayanların çok fazla olduğunu gördüm genelde sorun mini usb portu. temizlenmesi gerekiyor eğer temizlik yetersiz ise değiştirilmesi. muhtemelen benim sorunumda bundan kaynaklı gibi geliyor. mini usb portunun değiştirilmesi ne kadar tutar bilgisi olan varmı?
    bataryayıda değiştirmek gerekecek gibime geliyor oda 70tl civarı yanlış bilmiyorsam. eh şu işsiz geçirdiğim ayda aldığım en güzel hediye telefonun bozulması olsa gerek :)

• Arkadaslar merhaba . fotoğraf kalitesine güvendiğim s2 ile video çekmem icab etti.lakin 1280*720 formatında video çekimi yaparken düşük ışıklarda özellikle takılmalar (fps nin düşmesi veya frame rate) meydana geliyor.yabancı forumlarda konu ile alakalı yazılar gördüm. Bu durum ile ilgili bulunmuş bir çözüm varmıdır? Camera fw nin güncellenmesi gibi.
    Video çekmek istememin sebebi 1 haftalik baba olmam.bazı anları yakalamak istiyorum ama görüntü maalesef pek iç açıcı değil. Yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fmea

arkadaşlar merhaba, telefon şarja takılı değilken şarja başlayıp çıkarmış gibi davranıyor. 2 3 saniye aralıklarla ötüp duruyor. nasıl bir arama yapacağımı bir türlü çözemediğimden araştıramadımda. telefon bir kere aşırı yağmurda ıslandı ondan 2 gün sonra bunu yapmaya başladı(bataryayı çıkartıp 1 saat bekledikten sonra düzeldi) sorun bitmişti. 1 hafta sonra tekrar yapmaya başladı.
    şarja takıp çıkarmışım gibi garip şekilde davranıyor. bataryadanda cızırtılı sesler duyuyorum kulağımı dayadığımda çok zayıf ama bir ses var, normalde böyle bir ses olur mu bilmiyorum. yabancı forumların birinde bu tür sorun yaşayanların çok fazla olduğunu gördüm genelde sorun mini usb portu. temizlenmesi gerekiyor eğer temizlik yetersiz ise değiştirilmesi. muhtemelen benim sorunumda bundan kaynaklı gibi geliyor. mini usb portunun değiştirilmesi ne kadar tutar bilgisi olan varmı?
    bataryayıda değiştirmek gerekecek gibime geliyor oda 70tl civarı yanlış bilmiyorsam. eh şu işsiz geçirdiğim ayda aldığım en güzel hediye telefonun bozulması olsa gerek :)

Batarya temas noktalarını iyi temizle...
    Alkol veya kolonya tarzı bişeyle...
    Oksit olusmustur muhtemelen...

• Ekranı kırık bir s2 mevcut...Yetkili servis 400tl , diğer telefoncular 250 tl istiyor...Tavsiyeniz nedir?...
  • İyi bir telefoncuya yaptır..

• Telefona rom ve kernel atmak istiyorum. Hangilerini önerirsiniz?

• Arkadaşlar cihazı telefon üzerinden rootladım. Ancak Recovery modu nasıl yükleyeceğimi bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Ekranı kırık bir s2 mevcut...Yetkili servis 400tl , diğer telefoncular 250 tl istiyor...Tavsiyeniz nedir?...

Hacam aynı mevzuu bendede mevcut aynı fiyatı çektiler.... yalnız benimki en dışdaki dokunmatikde çatlak var çizgi şeklinde. her şey düzgün çalışıyor..

*ebayda 63-73 $ a kople ekran var değiştirmek çok kolay.
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Repair-Tool-Kits-Original-For-Samsung-i9100-Galaxy-S2-LCD-Touch-Screen-Digitizer-with-frame/778099030.html

*sadece dış dokunmatik var 8-12$ telefoncunun birisine sordum bulunmuyor bulursan değiştiririm dedi kararsız kaldım
    http://www.aliexpress.com/item/Black-Outer-LCD-Screen-Lens-Top-Glass-Replace-for-Samsung-Galaxy-S2-i9100-with-free-tools/725252847.html

sadece paypal ve yurtdışı alışveriş yapmadım hiç.... bekliyorum. bende bayaa bi kararsızım..

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rraistlinn -- 25 Ağustos 2013; 2:30:43 >

• Merhabalar,

Samsung Galaxy S2 kullanıcısıydım lakin son 1-2 haftadır telefonum çalışmamakta. Uyudum, uyandım ve bir anda telefon açılmaz oldu, pc'de okumuyor ya da recovery veya download moduna'da girmiyor. Şarj ederken şarj olduğunuda göstermemekte fakat şarj'da iken pil ısınıyor. Bunun sıkıntısı nedir acaba herhangi bir telefoncuya gidipte sormadım. Parçası bozulmuşsa sipariş edeyim yurt dışından. Teşekkürler...

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonvaynard

Merhabalar,

Samsung Galaxy S2 kullanıcısıydım lakin son 1-2 haftadır telefonum çalışmamakta. Uyudum, uyandım ve bir anda telefon açılmaz oldu, pc'de okumuyor ya da recovery veya download moduna'da girmiyor. Şarj ederken şarj olduğunuda göstermemekte fakat şarj'da iken pil ısınıyor. Bunun sıkıntısı nedir acaba herhangi bir telefoncuya gidipte sormadım. Parçası bozulmuşsa sipariş edeyim yurt dışından. Teşekkürler...

Saygılar

Başka bir pil takıp deneme imkanı varsa
    ..yeni pil ile bir deneyi..belki pildendir..

• Merhabalar Haddat Bey,

Yeni pil ile denedim lakin herhangi bir değişiklik olmadı telefonda, içindeki bir devrenin yandığını düşünüyorum fakat durduğu yerde nasıl olabileceği aklıma gelmiyor açıkcası, işlemciyi çok yordum diyecem, uyku modundayken bozulmasıda bir hayli saçma. Teşekkürler.

Saygılar.
  • Arkadaslar S2 icin onerebileceginiz uzun omurlu batarya var mi.. kaclik alinmali..

• quote:

Orijinalden alıntı: sonvaynard

Merhabalar Haddat Bey,

Yeni pil ile denedim lakin herhangi bir değişiklik olmadı telefonda, içindeki bir devrenin yandığını düşünüyorum fakat durduğu yerde nasıl olabileceği aklıma gelmiyor açıkcası, işlemciyi çok yordum diyecem, uyku modundayken bozulmasıda bir hayli saçma. Teşekkürler.

Saygılar.

USB board yüksek ihtimal yanmış olabilir şarj problemlerinde ilk giden parça. ebayda 8$ gibi birşey en hassas parca bence o bir-iki telefncudan fikir alın bir bakmak isteyeceklerdir, arıza tespitinden para almayan bi yer bulabilseniz iyi olurdu parçayı getirtir kendiniz değiştirirdiniz. bende yurtdışından satınalabilsem camı değiştiriceğm de paypal falan kullanmadım daha önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Arkadaslar S2 icin onerebileceginiz uzun omurlu batarya var mi.. kaclik alinmali..

2000mahlık orjinal var, bulmak zor,, 3500 4500mah yazanlar hep yalan telefonu riske atmayın

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-aksesuarlari/haberleri/Samsungdan-Galaxy-S-iiye-ozel-2000-mAhlik-batarya.htm
    http://www.mobilcadde.com/samsung-i9100-galaxy-s2-yuksek-kapasiteli-batarya-siyah-kapak-2000-mah-3577

• rraistlinn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bu telefonun orjinali 1650 mAH, peki bu 2000 mAH alırsak ne kadar fark eder siz kullandınız mi? Ben bu 3500 -4000 liklerin çakma olacağını düşünmemiştim, satış politikası galiba..

Birde gittigidiyorda 2000 m AH bir çok yerde var orijinal olup olmadığını ürünü alırken nasıl anlarız?
  • Arkadaşlar replika samsung galaxy s3 üm varda fabrika ayarlarına döndüm imei sorunu oldu nasıl yapıcam başka telefonun imeisini yaz diyorlar ama yazılmıyor gene eski haline kendi dönderiyor napıcam yardım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bu telefonun orjinali 1650 mAH, peki bu 2000 mAH alırsak ne kadar fark eder siz kullandınız mi? Ben bu 3500 -4000 liklerin çakma olacağını düşünmemiştim, satış politikası galiba..

Birde gittigidiyorda 2000 m AH bir çok yerde var orijinal olup olmadığını ürünü alırken nasıl anlarız?

telpadan almak lazım sarj süresi kullanima göre değişir kullanmadim ama 3/1 artmasi lazım. https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=49417326&p=4315
    mobildeyim şu konuda kullananlar var farki daha iyi anlatirlar.
    eger şarjin daha uzun gitmesiyse sorununuz rootlayip custom rom kurmak lazim. birde greenif titanium backup kullanmak lazim eve gidince detayli yazarim isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: emirxlo

Arkadaşlar replika samsung galaxy s3 üm varda fabrika ayarlarına döndüm imei sorunu oldu nasıl yapıcam başka telefonun imeisini yaz diyorlar ama yazılmıyor gene eski haline kendi dönderiyor napıcam yardım :(

replikalarda bildiğim kadariyla işlemcisi ne ise ona uygun programla atiliyor newman N1 konusu gibi konulardan yardim almayi deneyin

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.