Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.434
Cevap
72
Favori
374.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Soru: Hafıza kartım 16 GB Class 10. HD ya da Full HD video kayıt yaparken 4-5 saniyede bir takılma oluyor. Sebebi nedir, nasıl çözülür? ( I9100XWKK5 ve XWKK5 CF-Root'lu)

Bu konu çok tartışıldı ve tatmin edici bir sonuç alınamadı maalesef.Ama sorunun hafıza kartından kaynaklandığı kesin gibi.

Şu anda 2.3.6 XWKL1 ve CF-Root var. Kartım aynı hala. Kayıt akıcı ve takılma yok. Bence kartla alakalı bir şey değil.

• Selamlar benim de Bluetooth kulaklıklarla ilgili sorunum var.Telefonu alalı enaz 6-7 ay oldu.Telpa garantili. Telefonda orjinal sürüm olan 2.3.5 yüklü.Öncelikle Bluetooth ile veri alışerişinde hiç sorunum yok.Ancak Bluetooth kulaklıklığı eşleştirdikten sonra (buraya kadar sorun yok) çağrı geldiğinde veya alındığında konuşurken kulaklıklardan sadece kendi sesimi duyuyorum.Oysaki benim sesim karşı tarafa gidiyor.Ama karşı tarafın sesi yerine kendi sesimi duyuyorum. İkisi Samsung orjinal kulaklık olan üç ürün denedim sonuç aynı.Hatta birisi çok beğenerk aldığım Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık idi.Üstelik bu denmeleri Samsung mağazasında kendim ve satışcı arkadaşlar da denedi.Bu sorunla karşılaşan var mı? Servis yolu gözüküyor mu? Alternatif çözüm önerisi olan...
  • Merhaba arkadaşlar. Ben S2 nin titreşim özelliğini nasıl artırabiliriz, onu merak ediyorum. Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Selamlar benim de Bluetooth kulaklıklarla ilgili sorunum var.Telefonu alalı enaz 6-7 ay oldu.Telpa garantili. Telefonda orjinal sürüm olan 2.3.5 yüklü.Öncelikle Bluetooth ile veri alışerişinde hiç sorunum yok.Ancak Bluetooth kulaklıklığı eşleştirdikten sonra (buraya kadar sorun yok) çağrı geldiğinde veya alındığında konuşurken kulaklıklardan sadece kendi sesimi duyuyorum.Oysaki benim sesim karşı tarafa gidiyor.Ama karşı tarafın sesi yerine kendi sesimi duyuyorum. İkisi Samsung orjinal kulaklık olan üç ürün denedim sonuç aynı.Hatta birisi çok beğenerk aldığım Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık idi.Üstelik bu denmeleri Samsung mağazasında kendim ve satışcı arkadaşlar da denedi.Bu sorunla karşılaşan var mı? Servis yolu gözüküyor mu? Alternatif çözüm önerisi olan...

Maalesef bu konuda bir bilgim yok kullanmadığım birşey hakkında yorum yapmak istemiyorum.Bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım.

quote:

Orijinalden alıntı: aliemre1

Merhaba arkadaşlar. Ben S2 nin titreşim özelliğini nasıl artırabiliriz, onu merak ediyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ayarlar-Ses-Titreşim yoğunluğu

• quote:

Merhaba arkadaşlar. Ben S2 nin titreşim özelliğini nasıl artırabiliriz, onu merak ediyorum. Yardımcı olur musunuz?

NormadCRY arkadaşım , ''ayarlar -se-titreşim yoğunluğu'' demişsin. Ama o ayar geri bildirim titreşim yoğunluğu ayarıdır. telefonda titreşim yoğunluğunu ayarlayan bir ayar yok. özel bir ayar var mı ben onu merak ediyorum. bilen varsa cevap verirse çok sevinirim.
  • Merhaba beyler;

Aslında sorum telefonla alakalı falan değil. Yurtdışı cihazı olarak SGS2 kullanan arkadaşlara bir sorum var. Bu pazar kısmetse 3Gs'imi satıp iphone 4'e geçmeyi düşünüyordum tabii yurtdışı simfree olarak yani 1000-1100 lira gibi bir bütçem vardi kısacası.Baktım forumun ikinci el kısmına güzel ip.4 ler mevcut sonra aklıma galaxy s2 geldi bi bakayım dedim yurtdışı cihazlarının fiyatları aynı 1000-1100 lira civarı. Daha önce android kullanmadım bir zorluk yaratırmı merak ediyorum aslında? Bu cihazların 1 yıl uluslararası garantisi mevcut olur mu? Ha birde room root şu kavramları bana bi açıklarsanız sevinirim Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twanche

Merhaba beyler;

Aslında sorum telefonla alakalı falan değil. Yurtdışı cihazı olarak SGS2 kullanan arkadaşlara bir sorum var. Bu pazar kısmetse 3Gs'imi satıp iphone 4'e geçmeyi düşünüyordum tabii yurtdışı simfree olarak yani 1000-1100 lira gibi bir bütçem vardi kısacası.Baktım forumun ikinci el kısmına güzel ip.4 ler mevcut sonra aklıma galaxy s2 geldi bi bakayım dedim yurtdışı cihazlarının fiyatları aynı 1000-1100 lira civarı. Daha önce android kullanmadım bir zorluk yaratırmı merak ediyorum aslında? Bu cihazların 1 yıl uluslararası garantisi mevcut olur mu? Ha birde room root şu kavramları bana bi açıklarsanız sevinirim Şimdiden teşekkürler.

Android de herhangi bir zorluk çekmezsin.
    Uluslararası garanti ab ülkelerinde geçerli turkiyede değil.
    Root rom olaylarını kısa sürede çözersin.ilk sayfalardan itibaren konuyu biraz okuman yeterli.
    Galaxy 2 ip4 den çok daha kaliteli bir telefon.
    Yılın telefonu boşuna seçilmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

quote:

Merhaba beyler;

Android de herhangi bir zorluk çekmezsin.
    Uluslararası garanti ab ülkelerinde geçerli turkiyede değil.
    Root rom olaylarını kısa sürede çözersin.ilk sayfalardan itibaren konuyu biraz okuman yeterli.
    Galaxy 2 ip4 den çok daha kaliteli bir telefon.
    Yılın telefonu boşuna seçilmedi.

Yani telefon bi arıza yapsa garantisi yok mu sayılacak?

• @twanche
    Arıza olursa pamuk eller cebe.
  • quote:

Selamlar benim de Bluetooth kulaklıklarla ilgili sorunum var.Telefonu alalı enaz 6-7 ay oldu.Telpa garantili. Telefonda orjinal sürüm olan 2.3.5 yüklü.Öncelikle Bluetooth ile veri alışerişinde hiç sorunum yok.Ancak Bluetooth kulaklıklığı eşleştirdikten sonra (buraya kadar sorun yok) çağrı geldiğinde veya alındığında konuşurken kulaklıklardan sadece kendi sesimi duyuyorum.Oysaki benim sesim karşı tarafa gidiyor.Ama karşı tarafın sesi yerine kendi sesimi duyuyorum. İkisi Samsung orjinal kulaklık olan üç ürün denedim sonuç aynı.Hatta birisi çok beğenerk aldığım Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık idi.Üstelik bu denmeleri Samsung mağazasında kendim ve satışcı arkadaşlar da denedi.Bu sorunla karşılaşan var mı? Servis yolu gözüküyor mu? Alternatif çözüm önerisi olan...

Neyse sorunu çözdüm, belki başkaları da aynı sorunu yaşarsa düzeltir. Sorun, telefona yüklediğim callrecorder isimli görüşmeleri kaydeden proğramdan kaynaklanıyormuş.

• Arkadaslar arabamda kullandigim bluethoot arac kitimin telefonda da bluethoot acik iken telefonun otomatik baglanmasi icin ne yapabilirim.diger telim nokia n8 gorur gormez direk baglaniyor.s2 de her seferinde elle baglan dedikten sonra baglaniyor.
  • Ya birde tel uyku modundayken direk ana sayfaya gecilemiyormu.her seferinde ekran kilidiyle ugrasmak beni sinir ediyor.
  • Keremalp,
    Bir defaya mahsus her ikisine de şifre girip telefonda tanımlanmış cihazlar arasına aldın mı bluetooth kiti?
    Kilit ekranını iptal etmek için markette programlar var. Benim bir ara kullandığım NoLock du sanırım. Ama kilit ekranı lazım olduğundan kullanmayı bırakmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir sabahlara kadar yaptıgım arastrmalar netcsnde s2 almaya karar verdm ve bugn telefonuma kavustum :)
    Telle ilgili bir sorum olacak OTG yardımıyla telefondan 3g modem ile internete bağlanmak mümkün müdür?? Vodem kullanıyorum
  • quote:

quote:

NormadCRY arkadaşım , ''ayarlar -se-titreşim yoğunluğu'' demişsin. Ama o ayar geri bildirim titreşim yoğunluğu ayarıdır. telefonda titreşim yoğunluğunu ayarlayan bir ayar yok. özel bir ayar var mı ben onu merak ediyorum. bilen varsa cevap verirse çok sevinirim.

Ben de diyorumki baska bir sekilde artiramazsiniz. Telefondaki tek titresim ayari o oldugu icin onu yazdim. Farkli ROM larda titresim yogunlugu daha fazla olabilir.
  • quote:

Merhaba beyler;

Root rom olaylarini aciklayin diyeceginize ilk sayfayi okumanizi oneririm size. Ben iPhone 4ten S2 ye gecis yaptim,ve bir daha iPhone kullanmam. Umarim anlatabilmisimdir.

• quote:

quote:

Neyse sorunu çözdüm, belki başkaları da aynı sorunu yaşarsa düzeltir. Sorun, telefona yüklediğim callrecorder isimli görüşmeleri kaydeden proğramdan kaynaklanıyormuş.

Bilgisayara gectigimde ilk sayfaya ekleyecegim. Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mold

Merhaba arkadaşlar bende uzun süredir sabahlara kadar yaptıgım arastrmalar netcsnde s2 almaya karar verdm ve bugn telefonuma kavustum :)
    Telle ilgili bir sorum olacak OTG yardımıyla telefondan 3g modem ile internete bağlanmak mümkün müdür?? Vodem kullanıyorum

Evet mumku. Youtube da ilgili videolari,bulabilirsiniz.

Flood icin,ozur dilerim arkadaslar telefondan yaziyorum.
  • güzel konu ellerinize sağlık..

Yesilcin ede yazdım burayada yazayım;

Xperia ARC cihazımı satarak s2 ile aranıza bende katıldım. 2.3.5 tr romunu sizin sayenizde rootladım sonra tekrar üstüne cf root yaptım recovery mod için. 3 tuş ile recovery moda giremiyorum ama menüden iconla girebiliyorum. herneyse bu sorun olmaz heralde. :)

Asıl sorum cihazı alınca 16gb lık sd kartta taktım, fakat yüklediğim her uygulama cihazın 2gb lık hafızasına yükleniyor. root yaptıktan sonrada bu sefer 11gb lık dahili hafızasına taşınıyor herşey.. bu 16gb lık sd kartı nasıl kullanabilirim ?

Ayarlardan fotoları ve vidoları sd karta kayıt etmesini sağladım. Ama asıl istediğim yüklediğim oyunların sd dosyalarını sd karta atabilmek..

Birde facebook a foto yükleyemiyorum %100 de yüklenemedi diyor ne yapmak lazım ?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsukaw.S -- 28 Ocak 2012; 16:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

güzel konu ellerinize sağlık..

Yesilcin ede yazdım burayada yazayım;

Xperia ARC cihazımı satarak s2 ile aranıza bende katıldım. 2.3.5 tr romunu sizin sayenizde rootladım sonra tekrar üstüne cf root yaptım recovery mod için. 3 tuş ile recovery moda giremiyorum ama menüden iconla girebiliyorum. herneyse bu sorun olmaz heralde. :)

Asıl sorum cihazı alınca 16gb lık sd kartta taktım, fakat yüklediğim her uygulama cihazın 2gb lık hafızasına yükleniyor. root yaptıktan sonrada bu sefer 11gb lık dahili hafızasına taşınıyor herşey.. bu 16gb lık sd kartı nasıl kullanabilirim ?

Ayarlardan fotoları ve vidoları sd karta kayıt etmesini sağladım. Ama asıl istediğim yüklediğim oyunların sd dosyalarını sd karta atabilmek..

Birde facebook a foto yükleyemiyorum %100 de yüklenemedi diyor ne yapmak lazım ?

Teşekkürler...

Diger konuda cevapladim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.