Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.430.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42714272427342744275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada 2015 yazmış ilana fakat makyajsız kasa araba. 2015 modelin makyajsız olanı var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64-bit pilcusayar.

Bu mesaja eklenen görseller:

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni civic muhteşemmmm =)))
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
  • S.a. arkadaslar basimdan gecen bir olayi anlatmak istedim. Aracim civic2015 oto. ecolpg. Aracimin lpg deposu (25 lt)az yakit aldigi icin servise gittim. Servis samandira ayari yaparak sorunu cozecegini ama garantiye girmedigini soyledi. Bulundugum ilde servis olmadigindan ve cok sikinti yasadigimdan ucreti kabul edip ayarlattim. Bu arada Tank 44 lukmus guvenlik falan su an 35 lt aliyor. Sonra honda turkiyeye sikayette bulundum.Benden kaynaklanan bir sorun olmadigini araci aldigim hafta da ayni sikayeti dile getirdigimi soyledim. Cevabi ilginc lpg nin dolum hizi samandirayi bozmaktadir dolayisi ile garanti kapsamina girmiyormus. Varya adama zorla kafayi yedirecekler. 700 - 800 km iken ben yine ayni sikayetle servise gitmistim diye yine sokayet olusturdum ama olumlu sonuclanacagini sanmiyorum. Adamlar sacma bahanelerle islerine geldigi gibi davraniyorlar. Kucuk seylerle insani uzaklastiriyorlar vallahi.

• Arkadaşlar iyi günler,

2012 model yenı kasa premium civic im var. haftaya yenı civic in lansmanına gıtmeyı dusunuyorum uygun fiyat olursa aracımı yenilemeyi düşünüyorum.

benim arabanın ortalama piyasası nedir bilgisi olan bilgi verirse sevinirim.

59.000 km de
    otomatik ve lpg li
    870 lira hasar kaydı var.
    muayenesini bugün yaptırdım.
    4lastik michelin 2 aylık.
    yıllık bakımı yapılalı 4bin km oldu.

dün bi arkadaşım sordu 55bin dedim fiyatına hemen alayım felan dedı akşam düşündüm 55bin fiyatı düşük mü sizce?
  • Bana az gibi geldi yanlis bilmiyorsam 2011 temizler icin o miktardan bahsediliyor tabi uzman arkadaslar bahsetse daha iyi olur.

• YNS HOCA Y kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama diğer markalarda da var bu tarz yaklasimlar malesef sorun bizim milletimizden kaynaklı illa ki mahkemeye verilmesini istiyorlar oda seneler sürer kim uğraşacak işte.
  • Selamin aleykum. 2012 model eski kasa füme renk civic elegans 95000 km fiyatı 47000 tl. Aracta tup yok. 3000 tl hasar kaydi var bagaj kapağı değişmiş. Küçük bi kaza fotosu mevcut. Fiyatı nasil sizce arkadslar acil cvp verirseniz sevinirim

• astrasedan kullanıcısına yanıt
    fiyat çok düşük dostum!
  • 78TANER 7 kullanıcısına yanıt
    eyvallah sagolasın. peki satmam gereken fiyat ortalama nedır sizcE?
  • Selamun aleyküm herkese. Arkadaşlar araç alma haftasındayım :) Düşündüğüm araçlar Lpgli 2014,2015 Civic yada Golf 7 1,6TDİ.

Civic çok hoşuma gidiyor sizin fikirlerinizi almak istedim.Tavsiye edermisiniz? Teşekkürler.
  • patronizm kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ederiz Lpg Civic 18 kuruş yakıyor, Golf 7 gibi bir hata yapma derim DSG çok sorunlu aman diyim.
  • Arkadaşlar,
    Otomatik şanzıman için kılavuzda 60bin km 'de bir yağ değişimi yazıyor.
    Hani yağ kullanılıyor?
    Bunu serviste yada dışarda yaptıran var mı ? Ne kadar maliyeti var?

Not: 2016 focus 1,6 atmosferik lpg li araç sahibiyim. Memnunum. Ama civic otomatiğe geçmeyi planlıyorum. Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 3 Ekim 2016; 3:17:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamdi0555 H kullanıcısına yanıt
    İyi olur deriz ne diyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Arkadaşlar,
    Otomatik şanzıman için kılavuzda 60bin km 'de bir yağ değişimi yazıyor.
    Hani yağ kullanılıyor?
    Bunu serviste yada dışarda yaptıran var mı ? Ne kadar maliyeti var?

Not: 2016 focus 1,6 atmosferik lpg li araç sahibiyim. Memnunum. Ama civic otomatiğe geçmeyi planlıyorum. Ne dersiniz?

Bu gibi mesajlara cevap yazmam genelde. Cunku her iki araci da karsilastirabilmek icin araci taniyacak kadar binmek lazim dusuncesindeyim. Yoksa onu alma sunu al yada otekini al demek pek mantikli gelmiyor bana. Ama civic i su yonuyle begeniyorum su yonuyle begenmiyorum diyebilirim. Boyle ikilemde kalacagima araci tanimak icin gider araci kiralarim iki gun bakarim keyfime

• 2012 model elegence otomatik lpgli aracımızı sattık. Sıfır alındığından beri günlük gazete gibi okuduğumuz , zaman zaman tartıştığımız ama yinede sorulara cevap bulabildiğimiz bu sayfa size emanet dostlar benim için maalesef civic devri bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

2012 model elegence otomatik lpgli aracımızı sattık. Sıfır alındığından beri günlük gazete gibi okuduğumuz , zaman zaman tartıştığımız ama yinede sorulara cevap bulabildiğimiz bu sayfa size emanet dostlar benim için maalesef civic devri bitti.

hayırlısı olsun,güle güle hakan,daha iyileri nasip olsun
  • Arkadaşlar merhaba araniza katilma arefesindeyim. Civic hakkında pek bilgi sahibi değilim. Sorularim olacak yanitlarsaniz sevinirim...

Civic 2012 model dream paket, 85.000km, lpg, otomatik vites... Araçta çizik dahi yok, biter fiyatı; 51.000 TL (satıcı arkadaşım)

1-)Sizce fiyat normal mi?
    2-) Aracın kronik sorunları varmı, bizi üzer mi?

Acil yanitlarsaniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

2012 model elegence otomatik lpgli aracımızı sattık. Sıfır alındığından beri günlük gazete gibi okuduğumuz , zaman zaman tartıştığımız ama yinede sorulara cevap bulabildiğimiz bu sayfa size emanet dostlar benim için maalesef civic devri bitti.

Hayırlısı olsun yeni aracnızı yazmamışsınız başka bir araç aldıysanız kazasız belasız kullanın.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim büyük ihtimal seat leon fr euroleague düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 42714272427342744275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.