Şimdi Ara

★★★ HTC Wildfire S Teknik Destek [Root - Rom] Ana Konu ★★★ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
7
Favori
122.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şuanda Mues Tie v2.1 yüklü data2ext4 ile de 450 mb dahili hafızam var gayet memnunum tavsiye ederim. Rom 2.3.5 stock romun düzenlenmiş hali gayet stabil bug yok ve hızlı
  • http://forum.donanimhaber.com/m_72715160/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72715160

tlefonun dokunmatık + ekranı 70 tl aldım tlefona para vermedıgım ıcın 50 tl satıyorum.

ekran dokunmatık calısıyor kasası kotu sadece cıhaz acılıyorum sadece neden dokunmatık ustundekı ılerı gerı tusu calısmadı ama ust kısım calısıyor ekranın sadece % 20 kullanmayorum nedenını cozemedım. alt tuslar basmıyor sadece

★★★ HTC Wildfire S Teknik Destek [Root - Rom] Ana Konu  ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanyazici -- 12 Mart 2013; 13:36:34 >

• cihazım da volume down + power tuşuna basınca gelen ekranda şu yazıyor,
    locked
    s-on rl
    hboot 1.09.0099
    radio 7.57.39.10m
    feb 8 2012

şimdi sorum şu, yazılımsal olarak s off yapıp rom yükleyebilirmiyim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman13

cihazım da volume down + power tuşuna basınca gelen ekranda şu yazıyor,
    locked
    s-on rl
    hboot 1.09.0099
    radio 7.57.39.10m
    feb 8 2012

evet yükleyebilirsin :) forumun ilk sayfasından itibaren okuyup ve söylenenleri yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

cihazım da volume down + power tuşuna basınca gelen ekranda şu yazıyor,
    locked
    s-on rl
    hboot 1.09.0099
    radio 7.57.39.10m
    feb 8 2012

evet yükleyebilirsin :) forumun ilk sayfasından itibaren okuyup ve söylenenleri yapabilirsin

dostum çok yoğun çalışıyorum 3 saatlik uykuyla ayaktayım, ve sabah 7 de tekrar işe gidecem, varsa bilgin paylaş, link varsa paylaş, ama baştan oku yazarak fayda sağlamıyorsun, umarım yanlış anlamazsın.

• quote:

dostum çok yoğun çalışıyorum 3 saatlik uykuyla ayaktayım, ve sabah 7 de tekrar işe gidecem, varsa bilgin paylaş, link varsa paylaş, ama baştan oku yazarak fayda sağlamıyorsun, umarım yanlış anlamazsın.

İlk saufada yazıyor yapman gerekenler
  • xda dan
    [ROM][JBICS] Sense™ 5 look-and-feel [UPDATED 23-03-2013][BUGFREE][STABLE]

rom yükledim şu ana kadar bug la karşılaşmadım tavsiye ederi.
  • şu hava durumu takvim gibi şeyleri lockscreen widget i olarak atanabilen sense 3 ya da 4 lockscreen i yükleyebilyormuyuz bizim wfs lere. cidden çok özeniyorum o hava durumu olan kilit ekranına ya :/
  • cihazımın kulaklığı bozuldu htc ile konuştum cihazıda yollayın dediler fakat ben cihaz olmadan kulaklığı yolladım. şikayetimi belirten bir dilekçe yazdım, vodafone kampanya cihazı olduğunu ve alırken fatura vermediklerini söyledim sadece garanti belgesiyle yolladım. sizce onarım&değişim yaparlar mı ?
  • hocam konuyla ilgili detaylı bi video çekermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: prorocker

şu hava durumu takvim gibi şeyleri lockscreen widget i olarak atanabilen sense 3 ya da 4 lockscreen i yükleyebilyormuyuz bizim wfs lere. cidden çok özeniyorum o hava durumu olan kilit ekranına ya :/

onları yukleyemezsın ekran çözünürlğklerı uymuyor sadece 480-800 olan htc telefonlarda kullanılıyor
  • Arkadaşlar kafayı yiyeceğim. Telefonumun hafıza sorununu çözmek istiyorum yani tek istediğim hafıza kartını telefon hafızası gibi kullanabilmek. Cihazım vodafone kampanyasından alınmış cihaz. Fakat daha yeni hoparlörü patladığı için servise gitmişti servisten yeni geldi. Tüm mesajları okudum fakat kafam çok karıştı. Allah rızası için birisi bana adım adım telefonun hafıza sorununu en hızlı ve kolay şekilde nasıl çözebileceğimi söyler mi? Telefonu ses tuşu ile açtığımda gelen bilgiler şöyle :
    locked
    s-on rl
    hboot 1.09.0099
    radio 7.57.39.10m
    feb 8 2012

Ne olur yardım...
  • Telefonumda su an cm9 yuklu bu romdan sıkıldım artik video veya film izlerken sesteki takilmalar can sıkıyor nasil baska bir rom yukleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA

S-off işlemini yaptım fakat recovery yükleyemiyorum. Açılış şu şekilde:

***UNLOCKED***
    MARVEL PVT SHIP S-ON RL
    HBOOT-1.09.0099
    MICROP-0451
    RADIO-7.57.39.10M

SD kart'a recovery atıp açtığım zaman şu hatayı veriyor:

No image ore wrong image

Sonrasında ise:

CID incorrect

Update Fail!

diyerek işlem duruyor.

Bunun üzerine root edeyim dedim olmadı.

Uygulamalarda superuser var ama update olmuyor ve telefon yavaşladı.

Yardımcı olacak arkadaşlardan çok acil şekilde yardım bekliyorum.

Teşekkürler.
  • arkadaşlar şimdi root olmaya çalışacağım yazılanlarla fakat gerçekten kafam çok karışık anlayan yardım edebilecek birisi varmı? hangi rom en güncel ve stabil takılma yaşamak istemiyorum birde telefonun hafızasını artırmam gerek bunun için rom atmaktan farklı bir işlem var sanırım yardımcı olun lütfen
  • Ben de yapmak istiyorum ama okuduklarım bayağı karışık

Önce s-off u yapıp sonra root yapmamız gerekiyo da şu s-off u nasıl yapıyoruz?
  • Durumu anlatayım.
    Telefon HTC wildfire S zaten vodafone kampanyalı alındı 2 sene oluyo
    2.3.5 son sürüm
    2.1 sense sürümü var
    Telefona bi şey yükleyemiyorum hafıza yetersiz meselesi var.
    Biraz da güncellemek istedim artık telefonu bıkkınlık geldi 1 senedir kullanıyorum.

Bu rom root işlerini hiç yapmadım. Bilmiyorum nasıl yapılcak.
    Bi de şu unlock , s-off meselesi var onu da nasıl yapacaz.
    Bunları hangi sıraya göre yapacaz ilk hangisini yapmak gerekiyo forumun başında da bu karışmış gibi.

Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen 2 gündür uğraşıyorum sonuç sıfır

Güncel bi rom root yüklemek isterim telefona forumun ilk sayfadakinler eski gibi gözüküyo.

• Arkadaşlar kullandığınız en iyi rom nedir ?
  • MuesTie v2.1 kullanıyorum. İlk yüklediğimde çok iyiydi, ama artık donmalar başladı ve yavaşladı. v3 çıkacak yakında belki o iyi gelir
  • senseless romlarda wifi performansı düşüyor sense romlarda ki en iyi wifi performansı seçeneği senseless romlarda yok . bunu telafi etmenin yolu yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.