Şimdi Ara

MİLLİ PİYANGO SERİ BİLET ALIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
24.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mrb seri bilet almayı düşünüyorum 0- 99 kadar yani 900 tl bı arkadasım 670 tl kesın donuş yapıyor dedı ama benım kafa basmadı rica edıyorum hesap yapamıyormusun demeyın matematıge hiç kafam basmıyor gercekten bolemı oluyor 100 bılet alsam 0 dan 99 a kesın donusu ne olur amartı ve son 2 rakamdan egerkı hesap dogruysa alacagım tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Adam gibi git şu parana bişi al sat, böyle salak saçma işlerle uğraşma dostum.
    Yapılacak hesaplamalar MPİ tarafından yapılıyor, yorma kafanı.
    Kasa her zaman kazanır.

paraya ne alcagım senı baglamaz dostum para benım keyıf benım soruya verecek yanıtın yoksa gevezelık yapma

Bi şeyi yok bi şey yapmaya bi şeyle gider bişeye derler senin durumuna sevgili kuş avatarlı adam.
    Daha hesaplardan haberin yok, elalemin şeyiyle şeye girme bence, parana yazık.
    Tavsiye istiyosan:
    http://englishrussia.com/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Adam gibi git şu parana bişi al sat, böyle salak saçma işlerle uğraşma dostum.
    Yapılacak hesaplamalar MPİ tarafından yapılıyor, yorma kafanı.
    Kasa her zaman kazanır.

paraya ne alcagım senı baglamaz dostum para benım keyıf benım soruya verecek yanıtın yoksa gevezelık yapma

Bi şeyi yok bi şey yapmaya bi şeyle gider bişeye derler senin durumuna sevgili kuş avatarlı adam.
    Daha hesaplardan haberin yok, elalemin şeyiyle şeye girme bence, parana yazık.
    Tavsiye istiyosan:
    http://englishrussia.com/

paramın derdı senı nıye gerdı anlamadım olmasa zaten 900 tl verıp almam benım merak ettıgım gerı donusu net ne oluyor, cok hesaptan anlıyordun nıye yazmadın ,kımsenın seyıyle seye gıtmıyorum sen rahat ol kasma kendını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.