Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
41
Favori
191.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eneseg

arkadaşlar xperia tablet s sgpt121tr/s model tablet için olan otg sgp-uc 3 satılan biryer var mı veya olan arkadaşlardan satmak isteyen varmıdır acil lazım yardımcı olun bu konuyla ilgili 3. mesajım rica ediyorum

Ya Allah askına su kabloyu goren duyan bilen satan yok mu herkes benimle kafa mı buluyor yardımcı olun kafayı yedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşım madem ilgilenen eden yok konuyu kilitleyin de bosuna beklemeyelim

• quote:

Ya arkadaşım madem ilgilenen eden yok konuyu kilitleyin de bosuna beklemeyelim

Dostum burada kimse kimseye zorunlu bir yardım etme durumu yoktur. Forumun amacıda budur isteyen istediğine yardım eder. Kimse sizinle kafa bulmuyor. Gittigidiyor ebay dealextreme gibi sitelerde bulabilirsin

• Gta san andreas oyunu tabletinizle uyumlu değildir demekte. Android sürümünden mi yoksa donanımsal bir yetersizlikten dolayımı böyle demekte? oynayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Dostum burada kimse kimseye zorunlu bir yardım etme durumu yoktur. Forumun amacıda budur isteyen istediğine yardım eder. Kimse sizinle kafa bulmuyor. Gittigidiyor ebay dealextreme gibi sitelerde bulabilirsin

kardeş bilmiyorum desen yine anlayacağım dalga geçer gibi gittigidiyora bak demişsin pmde hadi onu da demedin yardım etmek istemiyorum de ama yani burada herkes farklı telden çalıyor biri alakasız bir ürün linki veriyo öbürü sallamıyo yani madem ilgilenmiyosunuz insanlar buradan medet ummasın kilitle konuyu yardımdan anladığın buysa

• quote:

quote:

quote:

kardeş bilmiyorum desen yine anlayacağım dalga geçer gibi gittigidiyora bak demişsin pmde hadi onu da demedin yardım etmek istemiyorum de ama yani burada herkes farklı telden çalıyor biri alakasız bir ürün linki veriyo öbürü sallamıyo yani madem ilgilenmiyosunuz insanlar buradan medet ummasın kilitle konuyu yardımdan anladığın buysa

Bilader sana diyorum anlamıyorsun gittigidiyora bak daha önce otg kablo şarj cihazı vb alanlar oradan aldı bulamazsan ebay veya deal extreme siteleridnde garanti bulursun yurtdışından getireceksin. Pm den de yazdım anlamıyosun... Ebay sitesine gir arama kısmına sony otg kablo / sarj cihazı artık ne istiosan yaz zaten ürünler çıkıyor. bu arada buradaki insanlar alaksız ürün linkide verebilir, bu yanlış verdi diye kimse kimseyi sorgulamaz baktın yardım alamıyorsun konuyu başka siteye açarsın. Yani ürünü bulamıyon diye niye bize çıkışıyosun ürün var da biz mi satmıyoz ayrıca kimse buradan maaş almıyor konuyu ben açmış olsamda buranın müdürü değilim yardım şekllini beğenmiyorsan başka bölüme konuyu açarsın, konu dışına açarsın teknik yardıma açarsın illa her konuya cevap gelecek diye birşey yok cevap verilmeyen bu forumda onlarca mesaj var. Bilmediğime bilmiyorum demem cevap vermemem bilmediğimi gösterir zaten anlaşamadığımız konu bu sanırımm. Açıklayıcı olmuşumdur umarım

Al Dostum Sadece Google SGPUC3 yazarak bulduklarım. Sende rahatlıkla bulabilirsin

http://www.bhphotovideo.com/c/product/889426-REG/Sony_sgpuc3_Xperia_Tablet_USB_Adapter.html
    http://www.sonybizde.com/sony-sgp-uc3-xperia-tablet-s-icin-usb-sunucu-adaptor-kablosu
    http://www.sonyreyonu.com/asp/product/728/SONY-SGP-UC3-Tablet-USB-Donusturucu-Kablo
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sony-usb-baglantisi-s1-tablet-pc-kablosu-70677765 (Satıcıyla kontak kurarak getirmesini iseyebilirsin)

Media markt falan oralarda bulamazsın. Çoğu yerde stokta yok. En garantisi sanal kartla Yurtdışından getirmek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drutkubulutsimsek -- 25 Şubat 2014; 2:56:30 >

• Gta san andreas oyununu kurup çalıştırabilen varmı? yardımcı olursanız sevinirim. Markette uyumlu değil diyor. Apk indiriyorum kuruyor fakat açılırken kapanıyor

• quote:

quote:

quote:

dostum sen başka forumda takılsana 4 yıllık tablet konusundan medet umuyorsun. kimse sana yardım etmek zorunda değil. kimse sesini çıkartmıyorsa ya bılmıyordur yada sana bu tavırlarından dolayı tek kelıme laf bıle etmeye deger bulmuyordur

• Arkadaşlar, merhaba

sONY Tablet S cihazımızla internet dağıtımı yapabiliyor muyuz veya bunun için gerekli programlar nelerdir? Yardımlarınız ricasıyla,
  • Xperia tablet s için güncelleme yokmu 4.1.1 yüklü şu an

• ooooooooooo bu konu ölmüş ağlayanı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Xperia tablet s için güncelleme yokmu 4.1.1 yüklü şu an

Yok

• Full aksesuarlı set , ilgilenenler kaçırmasın

http://forum.donanimhaber.com/m_90929259/f_//tm.htm#90929259
  • Telefon olarak Sony Xperia Sp kullanıyorum. Yanına z2 tablet ve Sony bir Lcd Tv çok iyi gider esasında. Sony seviyorum. :)
  • Bugün tablet araştırırken Sony Center'da son kalan ve idirimdeki Xperia S tabletimi bugün aldım. Aynı fiyata yalnızca ipad mini alınabiliyordu öyle söyleyeyim. Bu ağır bastı ve aldım, şuan için çok memnunum, bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Bugün tablet araştırırken Sony Center'da son kalan ve idirimdeki Xperia S tabletimi bugün aldım. Aynı fiyata yalnızca ipad mini alınabiliyordu öyle söyleyeyim. Bu ağır bastı ve aldım, şuan için çok memnunum, bakalım...

Hayırlı Olsun
  • Tesekkurler hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar. Tablet s 16 gb 3g+ sahibiyim.

Tableti 26 ocak 2012 de almistim. 2.5 sene oldu sayilir.

İlk aldigim zamanlar neden tablet s sorusuna sony destegi, sony guncelleme destegi gibi + lar ballandira ballandira anlatirirdi.

Tablet ilk ciktiginda honeycomb ile gelmisti.

O zamanlar sorunsuzdu.

Su ove ove bitirilemeyen guncelleme destegini ics guncellemesini gecikmeli olarak alarak gorduk.

Yetmedi cogu arkadas guncellemeden sonra sorun yasadi, tabletlerin 3G gibi hayati fonksiyonu gitti. Mayis 2012 de yayinlanan sorunlu surum utanmadan agustosta duzeltirdi.

Tekrar sony in ove ove biririlemeyen guncelleme destegini gorduk.

Ve cihaza agustos 2012 itibari ile butun destek kesildi, xperia tablet cikti cok da fark icermeyen onlara verildi destek.

Muthis bir kullanici dostu bir politika.

Ve bu tarihten beri internette gezinmek icin gayet yeterli olan tabletimle mobil siteler haricinde internette gezinemiyorum.

Tablet asiri yavas.

Kesinlikle ince ayar cekilmemis guncelleme tabletimize yayinlandi.

Kasitli olarak cihazimizin performansi dusuruldu.

Ha bu arada sony tablet s ile ayni zamanlarda cikmis olan ipad 2, bu konudaki kullanicilarin alay ettigi ipad 2 hala guncellemelerini almaya devam etmekte, uretici tarafindan desteklenmekte.

En son 22 nisan 2014 de ios 7.1.1 guncellemesini aldi, ve sony tablet s ile kiyaslanamayacak derecede hiz farki var.

Cunku biri ureticisi tarafindan öldürüldü, öbürü ise üreticisi tarafindan hala destekleniyor.

Allah belanı versin sony. Bir daha evime sony urunu almayacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Merhaba arkadaslar. Tablet s 16 gb 3g+ sahibiyim.

İlk aldigim zamanlar neden tablet s sorusuna sony destegi, sony guncelleme destegi gibi + lar ballandira ballandira anlatirirdi.

O zamanlar sorunsuzdu.

Su ove ove bitirilemeyen guncelleme destegini ics guncellemesini gecikmeli olarak alarak gorduk.

Yetmedi cogu arkadas guncellemeden sonra sorun yasadi, tabletlerin 3G gibi hayati fonksiyonu gitti. Mayis 2012 de yayinlanan sorunlu surum utanmadan agustosta duzeltirdi.

Ve cihaza agustos 2012 itibari ile butun destek kesildi, xperia tablet cikti cok da fark icermeyen onlara verildi destek.

Ve bu tarihten beri internette gezinmek icin gayet yeterli olan tabletimle mobil siteler haricinde internette gezinemiyorum.

Tablet asiri yavas.

Ha bu arada sony tablet s ile ayni zamanlarda cikmis olan ipad 2, bu konudaki kullanicilarin alay ettigi ipad 2 hala guncellemelerini almaya devam etmekte, uretici tarafindan desteklenmekte.

En son 22 nisan 2014 de ios 7.1.1 guncellemesini aldi, ve sony tablet s ile kiyaslanamayacak derecede hiz farki var.

Cunku biri ureticisi tarafindan öldürüldü, öbürü ise üreticisi tarafindan hala destekleniyor.

#Gamlı Baykuş Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.Sony alıp da bu kadar pişman olacağımı hiç sanmazdım.Tamam elektronikte biraz da şans işi ama bu olay şansı aşmış durumda.Sıkıntı olur servise verirsin bir çözüm ya da iyileşme olur yoluna devam edersin.3 kere servise verdim zerre kadar düzelme olmadı.Hatta birinde daha da kötü oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Merhaba arkadaslar. Tablet s 16 gb 3g+ sahibiyim.

O zamanlar sorunsuzdu.

Tablet asiri yavas.

#Gamlı Baykuş 'un söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Sony alıp da bu kadar pişman olacağımı hiç sanmazdım.Tamam elektronik biraz da şans işi ama bu olay şansı aşmış durumda.Sıkıntı olur servise götürürsün bir çözüm yolu bulur ya da iyileştirme yapar, yoluna devam edersin.3 kere servise verdim zerre kadar düzelme olmadı.Hatta birinde daha da kötü oldu.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.