Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
41
Favori
191.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

MX Video Player.

https://market.android.com/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad

eyvallah paşam on numara hemen yapıştırdım
  • hatta şöyle yapalım daha kolay olur. bunların boyutları büyük hepsini denemem günlerimi alır eli boşlar navigasyon meraklıları indirip kalitesi konusunda bilgi verebilir.

Igo MyWay son sürüm:
    Download Instructions:
    http://www.filesonic.com/folder/9056fa34655dc41da
    alternatif:
    part 1:http://www.multiupload.com/4OJBOGT93E
    part 2:http://www.multiupload.com/1AYVF24N18

pass: 2011

Harita:
    http://www.zaferbizim.com/upload/iGo/demomap.rar
    şifre: therkut

Ndrive son sürümü ve kurulumu:

1 - Uninstall any previous version of the NDrive.
    2 - Backup the NDrive folder in the memory card to your PC.
    3 - Delete the entire NDrive folder in the memory card.
    4 - Install the apk file.
    http://www.multiupload.com/MQXI5GKPMO
    5 - Open now the program and use wi-fi (preferably) to download a few tens of MB files (including voices and alerts). Accept with «Yes» for this(these) first(s) time(s) to the question «Do you wish to transfer your purchases?».
    6 - Copy the maps to maps folder. Done.
    7 - In the future, just ignore initial question «Do you wish to transfer your purchases?»
    8 - If necessary to get voices or alerts: Menu>Store>Alerts or Voices>(choose country)>Get

Haritası:http://netfolder.in/folder.php?folder_id=mg1aABo adresine girin TR yazan türkiye haritasını indirin zip şifresi altta yazıyor.
    (Password: 4ndrive)

Anlatımı türkçeye çevirmeyişim sebebi menüde yukarıdaki ingilizce uyarıları alacağınız için daha iyi anlarsınız.

Navigon son sürümü:

Download Instructions:
    http://www.filesonic.com/folder/11737271

Mirrors :
    http://ul.to/k4am2cmf/401NEU.apk

Haritası:

http://www.filesonic.com/folder/11737271

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siirlerefendisi -- 28 Aralık 2011; 15:53:15 >

• Merhaba Arkadaslar bende dün aldım Sony Tablet S 16GB WiFi, şimdilik cok memnunum, cok kullanıslı bi tablet.

Benim cozemedigim bi nokta var, bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim; Ana Sayfadayken, en alt solda 3 tane kutucuk var, bunların ilki geri tusu, ikincisi ana sayfaya donme tusu, ucuncusu ne ise yarıyor cozemedim? ya calısan programları gosteriyor, ki oyleyse o programları kapatmayı bulamadım? yada en son girilen uygulamaları gosteriyor? Eger acık programları gosteriyorsa onları nasıl kapatabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcnnn

Merhaba Arkadaslar bende dün aldım Sony Tablet S 16GB WiFi, şimdilik cok memnunum, cok kullanıslı bi tablet.

Benim cozemedigim bi nokta var, bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim; Ana Sayfadayken, en alt solda 3 tane kutucuk var, bunların ilki geri tusu, ikincisi ana sayfaya donme tusu, ucuncusu ne ise yarıyor cozemedim? ya calısan programları gosteriyor, ki oyleyse o programları kapatmayı bulamadım? yada en son girilen uygulamaları gosteriyor? Eger acık programları gosteriyorsa onları nasıl kapatabiliriz?

Merhaba;

O tuş senin daha önce girdiğin programları gösteriyor.Bu programlar arka planda çalışıyor ve yardımcı program olmadan kapatamazsın

Kapatmak için android marketten SYSTEM TUNER PRO adlı programı kur ve yükle ardından programa gir ve KILL ALL de programlar kapanacaktır kapanmayan program olursa sırayla programdaki ekranda programa tıkla ve KILL de programın kapandığını yukarıdaki yeşil renkte olan ram barlarının azalmasından göreceksin

• Adam ilk mesajını Tablet için sordu; helal ! =)
  • :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcnnn -- 27 Aralık 2011; 6:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: srcnnn

Merhaba Arkadaslar bende dün aldım Sony Tablet S 16GB WiFi, şimdilik cok memnunum, cok kullanıslı bi tablet.

Merhaba;

O tuş senin daha önce girdiğin programları gösteriyor.Bu programlar arka planda çalışıyor ve yardımcı program olmadan kapatamazsın

Kapatmak için android marketten SYSTEM TUNER PRO adlı programı kur ve yükle ardından programa gir ve KILL ALL de programlar kapanacaktır kapanmayan program olursa sırayla programdaki ekranda programa tıkla ve KILL de programın kapandığını yukarıdaki yeşil renkte olan ram barlarının azalmasından göreceksin

Cok Tesekkur ederim :)

• Benim model 16 gb wifi
  • takipteyim

16gb wi-fi 3g..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

Arkadaşlar siz ilk şarjı nasıl yaptınız ? 15 saat falan şarj etmeye gerek var mı ? Ben sadece şarjını tam doldurup kullanmaya başlamayı düşünüyorum.(Yarın gelicek alet)

Yok o eski piller için geçerlidir. Kadmiyum esaslı olanlarda eski telefonlarda tam dolsun diye 15 saat şarj ederdik. Şu an ki Litium Ion pillerde ise bu sorun yok yapman gereken ;

1.Öncelikle alet demo şarjda gelecektir %30-40 onu %15 seviyesine çekene kadar kullan şarja takın diye bir uyarı verecektir ardından şarja tak

2. Pil seviyesi %100 olunca veya Kilit konumundayken Şarj oldu ibaresini gördüğünde fişten çekebilirsin. Çekmesen bile %100 e gelince alet kendini elektrikten kesecektir

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar siz ilk şarjı nasıl yaptınız ? 15 saat falan şarj etmeye gerek var mı ? Ben sadece şarjını tam doldurup kullanmaya başlamayı düşünüyorum.(Yarın gelicek alet)

Yok o eski piller için geçerlidir. Kadmiyum esaslı olanlarda eski telefonlarda tam dolsun diye 15 saat şarj ederdik. Şu an ki Litium Ion pillerde ise bu sorun yok yapman gereken ;

1.Öncelikle alet demo şarjda gelecektir %30-40 onu %15 seviyesine çekene kadar kullan şarja takın diye bir uyarı verecektir ardından şarja tak

2. Pil seviyesi %100 olunca veya Kilit konumundayken Şarj oldu ibaresini gördüğünde fişten çekebilirsin. Çekmesen bile %100 e gelince alet kendini elektrikten kesecektir

Hocam peki normal zamanlarda akşam şarja taksak sabaha kadar şarj olsa zararı olur mu ? Zaten elektrikten keser şarj olunca ama bir türlü içim rahat etmiyor.

Tekrar merhaba dostum ;

1.Sadece pil seviiyen %12 seviyesinin aşağısına düşmesin çünkü o zaman deşarj sorunları oluşabiliyor. Sorun olmaz istersen full şarjda takılı kalsın. Zaten %100 de elektriği keser yani şarj almaz zaten

2.Şarjdayken işlem yapabilirsin şarja zararı olmaz illede kapatıp şarj etme. ( İLK ŞARJIN KAPALI ET. SONRA İŞLEM YAPARAK HEM ŞARJ HEM İŞİNİ GÖRÜRSÜN)

• quote:

quote:

Teşekkürler hocam cevabın için.Şimdi blackberry'de hotspot işini araştırıyordumda bb'de hotspot olayı yok diyor başka forumlardan millet

Valla dostum bizim arkadaş yaptı.nasıl yaptı bilmiyorum şu an yurtdışında geldiğinde sorarım fırsat bulduğumda:) olmasa bile ki var arkadaş gözümün önünde kurcaladı:) 3g routerlar var aynı modem gibi airties tarzı sim kartı takıosun wi fi olarak bağlanıosun şarj süresi 6 saat router ın tr de 112tl avrupada 57 lira.ben su an 3g router. Arastırıorum.yine dediğim gibi arkadaşla görüştüğümde sorarım.:)

• beyler eklediğim haritalar hakkında yorum yapacak arkadaş var mı kullanımı ve poi zenginliği konusunda özellikle istanbul değilde istanbul izmir ankara dışındaki şehirlerde kullanan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: siirlerefendisi

beyler eklediğim haritalar hakkında yorum yapacak arkadaş var mı kullanımı ve poi zenginliği konusunda özellikle istanbul değilde istanbul izmir ankara dışındaki şehirlerde kullanan var mı

İgo indirilemiyor .. diğerlerini denemedim .
  • igo linki düzeltildi alternatif eklendi filesonic yazan yerden abc1 ve abc2 partlarını indirmeniz yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: siirlerefendisi

igo linki düzeltildi alternatif eklendi filesonic yazan yerden abc1 ve abc2 partlarını indirmeniz yeterli

Teşekkürler ...
    Dosyaları indirdim.Ama yüklemenin nasıl olacağı hakkında yardımcı olursanız sevinirim.İnen dosyalar içinde İnstallers diye bir klasör var içinde çeşitli çözünürlüklere ait apk. dosyaları var.Bunlardan hangisini yüklemek gerekir?
  • en yüksek çözünürlüğe ait olanı tablete at astro file manager ile kur sonra harita dosyasınıda indir onuda tablete gönder yine astro file manager ile uygulamalanın klasörü içindeki maps klasörü içine koy başlat
  • Arkadaşlar düzgün televizyon seyredecebileceğimiz bir proğram var mı? Birde opera haricinde bütün download sitelerini destekleyen downolad manager tarzı bir uygulama var mı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam cevabın için.Şimdi blackberry'de hotspot işini araştırıyordumda bb'de hotspot olayı yok diyor başka forumlardan millet

Valla dostum bizim arkadaş yaptı.nasıl yaptı bilmiyorum şu an yurtdışında geldiğinde sorarım fırsat bulduğumda:) olmasa bile ki var arkadaş gözümün önünde kurcaladı:) 3g routerlar var aynı modem gibi airties tarzı sim kartı takıosun wi fi olarak bağlanıosun şarj süresi 6 saat router ın tr de 112tl avrupada 57 lira.ben su an 3g router. Arastırıorum.yine dediğim gibi arkadaşla görüştüğümde sorarım.:)

Saol hocam cevabin icin :) tablet yuzde 15 sarj ile geldi azcik kullanip sarja soktum ( yuzde 13'te ) ve 1,5 saat sonra anasini avradini satttiminin elektrigi gitti ilk sarjda yarida kesildi yarin sabah takicam artik devami icin

panik yapma birşey olmaz sorun yok

• İGO'yu indirdim ancak hiçbir şekilde yüklemeyi başaramadım.Her seferinde eksik dosya uyarısı verdi.Bütün yükleme şekilllerini denedim ama sonuç alamadım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.