DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GittiGidiyor.com Subminal Mesaj (illuminati)
4
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GittiGidiyor.com Subminal Mesaj (illuminati)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3509 Mesaj
      18 Aralık 2011 18:41:26
      Arkadaşlar bu tür şeylerle hiç ilgilenmem ama internette istemesekte bu tür konulara rastlıyorum.

Bu gün GittiGidiyor.com un Logo su Dikkatimi çekti Buyrun;

Logo'da illuminati deki "TEK GÖZ" ibaresi mevcut, Elleri ve Ayakları da "ÜÇGEN" şeklinde.

Tek Göz+Üçgen= illuminati

Tek Göz ve Üçgen hareketleri bildiğiniz gibi illuminati cilerin en çok kullandığı işarettir.

Buda illuminati logosu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostliving -- 18 Aralık 2011; 18:53:57 >

"Great, power's out, and a girl's trapped. I swear to God, if there's a Zombie around the next corner..." Nathan Drake
    • 18 Aralık 2011 18:49:52

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      18 Aralık 2011 18:52:39
      Günaydn knk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      339 Mesaj
      18 Aralık 2011 18:59:26
      o ellerde baphometi simgeliyo,günaydın yani sikkofield bunu 3-4 ay önce yazdı

yonca görmüş eşşek gibi ne sırıtıyon la
    • iOS Beta Kullanıcısı
      3509 Mesaj
      18 Aralık 2011 19:02:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Pastafaryan

o ellerde baphometi simgeliyo,günaydın yani sikkofield bunu 3-4 ay önce yazdı

Dediğim gibi bu tür şeylerle hiç ilgim yok araştırmıyorum,Kuzenim ile ürün ararken dikkatimizi çekti. Logo ya önce Bu nedir üç harfli gibi dedim ordan koptu olay

"Great, power's out, and a girl's trapped. I swear to God, if there's a Zombie around the next corner..." Nathan Drake
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GittiGidiyor.com Subminal Mesaj (illuminati)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.