DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iphone 4s rehber aktarma
17
Cevap
0
Favori
33.282
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iphone 4s rehber aktarma
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      126 Mesaj
      16 Aralık 2011 17:35:05
      Arkadaşlar yeni aldığım iphone 4s'e eski telefonumdaki numaraları nasıl atabilirim? Bu arada 500-600 civarı numara var tek tek yapılan bi işlem söylemeyin. Önceki telefonum samsung wave 2.

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      16 Aralık 2011 17:45:46
      eğer samsung telefonunuzla verilen bilgisayar programında telefon rehberi yedekleme varsa ve bu numaraları bilgisayarınızın "windows telefon rehberi" ile ilişkilendirebilirseniz, itunes görebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz.. ben nokiamda bu yöntemi kullanmıştım.. samsung pc suiti hiç bilmiyorum..

parmak izi...
    • Teğmen
      126 Mesaj
      16 Aralık 2011 17:52:59
      quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

eğer samsung telefonunuzla verilen bilgisayar programında telefon rehberi yedekleme varsa ve bu numaraları bilgisayarınızın "windows telefon rehberi" ile ilişkilendirebilirseniz, itunes görebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz.. ben nokiamda bu yöntemi kullanmıştım.. samsung pc suiti hiç bilmiyorum..

windows telefon rehberi nedir?

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      16 Aralık 2011 18:38:42
      bilgisayarınızda "kişiler" diye bir klasör bulunur (en azından bende var ve ben windows7 kullanıyorum XPlerde varmıydı hatırlamıyorum). telefon rehberinizi bilgisayarınız ile eşleştirdiğinizde telefon rehberinizdeki kişiler ayrı ayrı o klasörün içinde görünür.. ya da siz o klasörde yeni kişi oluşturabilirsiniz.. diğer bir deyişle bilgisayarınızın telefon rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apoo143 -- 16 Aralık 2011; 18:39:40 >

parmak izi...
    • Teğmen
      126 Mesaj
      16 Aralık 2011 18:48:38
      quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

bilgisayarınızda "kişiler" diye bir klasör bulunur (en azından bende var ve ben windows7 kullanıyorum XPlerde varmıydı hatırlamıyorum). telefon rehberinizi bilgisayarınız ile eşleştirdiğinizde telefon rehberinizdeki kişiler ayrı ayrı o klasörün içinde görünür.. ya da siz o klasörde yeni kişi oluşturabilirsiniz.. diğer bir deyişle bilgisayarınızın telefon rehberi

Dediklerini yaptım ama görmüyor vcard dosyası olarak kayıtlı numaralar formatı ne olmalı

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      30 Ocak 2012 23:59:59
      aynı dertten muzdaribim ve saatlerdir ugrasıyorum. lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlmdsl -- 31 Ocak 2012; 0:44:35 >

• Yarbay
      2089 Mesaj
      31 Ocak 2012 01:19:57
      quote:

Orijinalden alıntı: hlmdsl

aynı dertten muzdaribim ve saatlerdir ugrasıyorum. lütfen yardım

operatörünüz turkcell ise turkcell yedek biçilmiş kaftan diyebilirim. yıllardır sorunsuz rehberimi taşıyorum wuuw reklam gibi oldu varya merhaba ben turkcell'in sahibiyim. bizi seçin kazık yiyin

PSN ID: zetnakah
    • Teğmen
      126 Mesaj
      31 Ocak 2012 05:08:08
      Tek tek taşıdım malesef

• Binbaşı
      1976 Mesaj
      31 Ocak 2012 07:45:21
      sim kart i kullansaydin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Psn: Mad_Ugur
      Ps4 kullananlar ekleyebilir Fifa ve Gta Tercihimdir
    • Yarbay
      6459 Mesaj
      31 Ocak 2012 07:48:24
      vCard dosyalarını kisilerde Windows görüyor diye hatırlıyorum dolayısı ile outlook ile yapabiilirsin

DONANIM
      #DirenApple

• Teğmen
      126 Mesaj
      31 Ocak 2012 08:46:03
      quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

sim kart i kullansaydin ?

Sim karta taşımaktan bahsediyorsan iphone'da olmuyor iphone'nun sim kartı diğer sim kartlara göre daha küçük başka telefonlara takılmıyor.

• Binbaşı
      1976 Mesaj
      31 Ocak 2012 08:48:06
      mikro sim aldiysaniz ?1 kart 1 de cerceve var cerceveyi etrafina takarak yapabilirsin

Psn: Mad_Ugur
      Ps4 kullananlar ekleyebilir Fifa ve Gta Tercihimdir
    • Teğmen
      126 Mesaj
      31 Ocak 2012 09:04:14
      quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

mikro sim aldiysaniz ?1 kart 1 de cerceve var cerceveyi etrafina takarak yapabilirsin

Hocam geç kaldın bana bunu daha önce söyleyecektin.

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      31 Ocak 2012 09:43:15
      quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

Alıntıları Göster

operatörünüz turkcell ise turkcell yedek biçilmiş kaftan diyebilirim. yıllardır sorunsuz rehberimi taşıyorum wuuw reklam gibi oldu varya merhaba ben turkcell'in sahibiyim. bizi seçin kazık yiyin

Cevabiniz icin cok tesekkurler. Benim su anki hattim Qtel(Qatar hatti). Ancak ben bu sorunu su sekilde cozdum. Eski teldeki numaralari sim karta attim. Iptal olan sim kartima. Daha sonra da bu sim kartimi micro sim kart seklinde kesip iphone a takarak telefona kopyaladim ve burdan da yedekledim. Ayrica iptal olan sim kartimi da sakliyorum her ihtimale karsi :)

Turkiye'de olsa cok kolay numra tasima turkcell gibi yerler hemen atiyorlar ama burada ne yazik ki henuz yapilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlmdsl -- 31 Ocak 2012; 10:04:49 >

• Teğmen
      126 Mesaj
      31 Ocak 2012 14:15:52
      quote:

Orijinalden alıntı: hlmdsl

Alıntıları Göster

Cevabiniz icin cok tesekkurler. Benim su anki hattim Qtel(Qatar hatti). Ancak ben bu sorunu su sekilde cozdum. Eski teldeki numaralari sim karta attim. Iptal olan sim kartima. Daha sonra da bu sim kartimi micro sim kart seklinde kesip iphone a takarak telefona kopyaladim ve burdan da yedekledim. Ayrica iptal olan sim kartimi da sakliyorum her ihtimale karsi :)

Turkiye'de olsa cok kolay numra tasima turkcell gibi yerler hemen atiyorlar ama burada ne yazik ki henuz yapilmiyor.

Bu başlıktaki birinin kolayca hallettiğini görmek ne güzel.

• Yarbay
      3739 Mesaj
      31 Ocak 2012 14:24:47
      turkcell yedek bir nimet

Ömür biter, borç bitmez
    • Yüzbaşı
      338 Mesaj
      31 Ocak 2012 14:32:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Knix

Alıntıları Göster

Bu başlıktaki birinin kolayca hallettiğini görmek ne güzel.

Genelde kolay cozulmuyor sanirim ki tahmin edebiliyorum

Peki tus sesini kismanin bir yolu var midir ? Aradim ancak bulamadim. tus sesinden kastim numara yazarken cikan o bi turlu alisamadigim ses... Var midir kesmenin bir yolu ?

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      17 Nisan 2012 09:44:53
      Nokia N97 deki rehberimi İphone 4s e aktarmak istiyorum. Turkcell abone merkezlerinde
      bu işi yapıyorlar diye duymuştum. Sorun şu ki N97 nin USB data kablosu yok. Bu olmadan
      yapılabilirmi?

Teşekkürler.

Honda Accord 2.0 executive 2007
      Yamaha MT-25
      İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HEP BERABERİZ ÇÜNKÜ BİZ ANKARAGÜÇLÜYÜZ!!!
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iphone 4s rehber aktarma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.