Şimdi Ara

Asus K53U-SX171D kullanıcı incelemesi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
34.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pasha-TR

http://www.pcdepo.com/asus-k53u-sx171d-6gb-notebook-urun8194.html

şuanda 6gb ile satışta, f/p olarak alınırmı dersiniz ?

1 yıllık cihaz oldu TR da satışı ve E450 artık yetersiz kalabiliyor.

ASUS servis e ulaşmak imkansız ve iyi çalışmıyor bunlarıda dikkate alırsınız.
  • anladım,o zaman vazgeçelim :) tablet cube yada netbook alıcağım bu durumda..

teşekkürler
  • quote:

anladım,o zaman vazgeçelim :) tablet cube yada netbook alıcağım bu durumda..

teşekkürler

Ram in işletim sistemi üzerinde pek katkısı olmuyor. ancak DDR3 ram ler " BELEŞ " rakamlara düştüğü için insanlar boş olan diğer slota + 2gb lık ddr3 1333 mhz ram takıyorlar ( ki bende aynısını yapacaktım , 64 bit e geçmek - linux kurmak için )

Ancak ne olursa olsun E450 nin bu işlemcisi 1.6 ghz ve düşük CACHE bellek ile 3.8 den yukarı WİN 7 den puan alamıyor ( işlemci OC olmuyor ) , Büyük bir engel mi ? - ihtiyaçlar ne şekilde bilemem ama artık yeni teknolojilere bakmak gerek . ( ben cihazı 599 TL ye 2011 / 11 de alan bir arkadaşımdam çok ucuza aldım bu nedenle benim için F / P cihazı )
  • oyun olmayacak sadece net vb. uygulamalar.. belkide ipad benzer bir urunde işimi görür yada netbook.. cube g30 mı neydi tavsiye ediliyor apple almaktansa.. çok uzak kaldığım için pc konularına burdan soruyorum kusuruma bakma ..
  • quote:

oyun olmayacak sadece net vb. uygulamalar.. belkide ipad benzer bir urunde işimi görür yada netbook.. cube g30 mı neydi tavsiye ediliyor apple almaktansa.. çok uzak kaldığım için pc konularına burdan soruyorum kusuruma bakma ..

ipad 2 16gb wifi için çok kapamya var , ipad3 ün GPU su ise en iyisi. kamera - ram olarakta performansı yüksek. İOS daki uygulama ve oyun zaten android de bazen olmuyor,

Ben dediğin işler için 180TL ye onyo 7" tablet aldım yinede yeterli. Klavyesiz bir ürün bakıyorsan ve KLAVYE siz bir ürün bakıyorsan ve WEB için kesinlikle tablet öneririm. office olayı ile çok fazla işin yoksa değerlendirmesi sana kalıyor. CUBE G30 hkk bilgim yok.
  • ipad 2 dediğin şuan 800-900 tl civarında olan galba ? yeni çıkan baya pahalı cunku..

cube g30 hakkında güzel yorumlar var fiyat olarakda 450 tl ciivarında..
  • quote:

ipad 2 dediğin şuan 800-900 tl civarında olan galba ? yeni çıkan baya pahalı cunku..

cube g30 hakkında güzel yorumlar var fiyat olarakda 450 tl ciivarında..

Evet İPA2 sıfır 899 TL den alınabiliyor.

Ancak ben 3g li - 32 gb lık 2 ci el tavsiye ederim

GPU baya güçlü ve kamera olarak bir çok işinizi görecektir.
  • http://www.pcdepo.com/asus-k53u-sx171d-6gb-notebook-urun8194.html

6gb lısı iş görür mü? aşağı yukarı 4g ram fiytatını düşersek 2gb lısına denk geliyor. İnternet +film amaçlı kullanılacak. Belki ufak tefek oyun oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

http://www.pcdepo.com/asus-k53u-sx171d-6gb-notebook-urun8194.html

6gb lısı iş görür mü? aşağı yukarı 4g ram fiytatını düşersek 2gb lısına denk geliyor. İnternet +film amaçlı kullanılacak. Belki ufak tefek oyun oynanır.

nvidia grafik işlemcisinin gücünü kullanır AÇIKLAMASINI ben pek anlamadım,

6gb ve fiyat olarak güzel ürün. Ancak İŞLEMCİ olarak farklı bir model yok mu? günlük işlerini görecek bir cihaz.

• Oyundan hiç anlamam. hele yeni nesil oyunlara ilgi bile duymam.
    İlla oynayacaksam da emülatör tercihimdir.
    Neyse dün komşumuzun oğlu Quake III Arena ve Need for Speed Underground 2 yi kurarak oynadı.
    Belki oyun sevenlere bir nebzede olsa fikir verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 100000 -- 1 Ekim 2012; 10:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 100000

Oyundan hiç anlamam. hele yeni nesil oyunlara ilgi bile duymam.
    İlla oynayacaksam da emülatör tercihimdir.
    Neyse dün komşumuzun oğlu Quake III Arena ve Need for Speed Underground 2 yi kurarak oynadı.
    Belki oyun sevenlere bir nebzede olsa fikir verebilir.

640X480 CRYSİS oynayan var

NFS serisinin tüm oyunları sorunsuz 800x600 oynatıyor hatta NFS2 - MW ı 1024x768 bile oynarsınız,

E 450 nin 1.6 ghz ve cache belleği sizi genelde yarı yolda bırakabilir.
  • 730 TL ye Pcdepo'dan kargo bedeli dahil olarak siparişi geçtim. Yarın cihaz elimde. 3dmark2006 ve 2011 kurup perf. testi yapacağım. Sonuçları buradan paylaşırım. Aldığım ürün FreeDos ve 6gb ramli olanı.
  • Ürün elime ulaşalı 1 saat olmadı. Hemen Windows 7 kurulumunu gerçekleştiriyorum bitmek üzere. :)
  • quote:

Ürün elime ulaşalı 1 saat olmadı. Hemen Windows 7 kurulumunu gerçekleştiriyorum bitmek üzere. :)

ASUS servis problemli,

hdd - ram ve işletim sistemi konularında müdahale oluesa GARANTİSİZ kaldı diyor cihaz
  • @Bukalemun
    Neden problem olsun ki FreeDos kurulu geldi zaten :) Ayrıca yıkarım orayı işletim sistemiymiş falan dinlemem. Zaten FreeDos olarak geldi işletim sistemi yok.. Sadece 6gb lı versiyonunu aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 4 Ekim 2012; 20:37:09 >
  • quote:

@Bukalemun
    Neden problem olsun ki FreeDos kurulu geldi zaten :) Ayrıca yıkarım orayı işletim sistemiymiş falan dinlemem. Zaten FreeDos olarak geldi işletim sistemi yok.. Sadece 6gb lı versiyonunu aldım.

Kurduğunuz windows 7 lisanslı değilse zaten tüm servisler yardımcı olmuyor. hatta bana TEKNİK SERVİSTEN etkinleştirilmemiş win 7 satarter yüklü geldi İADE ettim servise

Servis e ulaşırsanız , inşallah yıkarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

@Bukalemun

Kurduğunuz windows 7 lisanslı değilse zaten tüm servisler yardımcı olmuyor. hatta bana TEKNİK SERVİSTEN etkinleştirilmemiş win 7 satarter yüklü geldi İADE ettim servise

Zaten FreeDos olarak geldi. Tekrar geri arıza durumunda hdd ye komple format atar öyle yollarım problem değil :))
    Olmadı Ubuntu kurarım. Ya ben anlamıyorum arkadaş işletim sistemine parasını ödedim mi? Evet ödedim. Onlara mı sorucağım kullanmak için. Kullanma hakkımı saklı tutuyorum arkadaşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 4 Ekim 2012; 21:09:20 >

• Windows 7 Sistem Derecelendirmesi:

3dMark06 Testi:

• quote:

quote:

quote:

@Bukalemun

Zaten FreeDos olarak geldi. Tekrar geri arıza durumunda hdd ye komple format atar öyle yollarım problem değil :))
    Olmadı Ubuntu kurarım. Ya ben anlamıyorum arkadaş işletim sistemine parasını ödedim mi? Evet ödedim. Onlara mı sorucağım kullanmak için. Kullanma hakkımı saklı tutuyorum arkadaşşş

bencede ürünler zaten orjinali freedos zaten asus öğle üretiyor neyin işletim sistemi garantisini istiycekki öyle bişey yok istediğinizi kurarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: trockyalı27

quote:

quote:

quote:

@Bukalemun

bencede ürünler zaten orjinali freedos zaten asus öğle üretiyor neyin işletim sistemi garantisini istiycekki öyle bişey yok istediğinizi kurarsınız

Konuyu okumadan cvp yazıyorsunuz ve yorumluyorsunuz hatta idda ediyorsunuz ya! bravo !!!

free dos olan makineye kaçak XP / WİN7 kurup sonrada bir şekilde farkedilirse GARANTİSİZ makine olur ,

kapiş ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.