Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.197
Cevap
24
Favori
312.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: noname17

quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

quote:

Arkadaslar ilk cikan betayi imei silinmesi riskine girerek yuklemistim... Bu ayin sonunda cikacak olan full surumu kurmayi da istiyorum ama bu sefer imei'min gidecegine kesin gozuyle baktigim icin terettuddeyim acaba full surumu kvk yetkili servisinde falan kurdurabilir miyiz ve bu islem icin ucret talep ederler mi??? bir de root olmadan imei yedegi almanin bir yolu yok mudur???

Root olup bir sefer imei back up yapar iseniz bu korkunuz son bulur ....

Peki root olmadan baska bir sekilde yedeklenemiyor mu???

Hayır.

Tesekkur ederim peki bu root olma isi zor mu ve bu iste de imei silinme riski var mi???

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

quote:

Arkadaslar ilk cikan betayi imei silinmesi riskine girerek yuklemistim... Bu ayin sonunda cikacak olan full surumu kurmayi da istiyorum ama bu sefer imei'min gidecegine kesin gozuyle baktigim icin terettuddeyim acaba full surumu kvk yetkili servisinde falan kurdurabilir miyiz ve bu islem icin ucret talep ederler mi??? bir de root olmadan imei yedegi almanin bir yolu yok mudur???

Root olup bir sefer imei back up yapar iseniz bu korkunuz son bulur ....

Peki root olmadan baska bir sekilde yedeklenemiyor mu???

Hayır.

Tesekkur ederim peki bu root olma isi zor mu ve bu iste de imei silinme riski var mi???

İlk sayfadaki gibi yaparsanız risk yok.

2.3 ün muzikcalarını biri yedekleyip paylasırsa fena olmaz aslında:)

• 2.3 müzik çalar

umarım doğru şeyi yedeklemişimdir.

http://hotfile.com/dl/137848535/32d28b9/MediaCenter.apk.zip.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

2.3 müzik çalar

Yarın deneyecegim, teselkurler:)
  • "Orijinalden alıntı: nefsim
    2.2.2 b163 romu çok özel olarak çinde çıkarılmış ve siteye koymamışlar,
    huawenin kendi romudur koduyla beraber vereyim, çok stabil çalışıyor..

içinde appinstaller, 2.3 deki müzik çalar, msn v.s. de yüklü geliyor..
    custom romlar kurulabiliyor
    birazdan cm7 1118 versiyonu kuracam..

donwload manager programları ile indirirseniz 100 150 kb arasında indiriyor, normal indiriseniz 5 10 kb ile indirir..

http://www.kuaipan.cn/index.php?ac=file&oid=27383105161527308 "

evet arkadaşlar dün gece 2.3.5. resete başladı bir türlü açamadım. Yukarı linkdeki b163 romunu indirdim ve SD hafıza kartını biçimlendirerek dload klasörünü "340mb" hafıza kartına attım. Ses+ Power tuşuna basılı tutarak android system recovrey menüsünü açıp "wipe data/factory reset" + "wipe cache partition" yapıp reboor system now yapıp ses+ Ses- ve power tuşuna basarak update yapıp b163 ü kurdum. 15 saattir kullanıyorum gayet güzel hoşuma gitti 2.3.5 e bayağı yakın, şu ana kadar bir problem yaşamadım. Gördüğüm tek sıkıntı bazı menüler ingilizce oda çok problem olmuyor zaten. 2.3.5 in tam sürümünü bekleyen arkadaşlara tavsiye ederim.
    İndirme linkini açtığınızda sol alttaki mavi butona bastığınızda otomatik inmeye başlıyor.
    NOT: Yüklemeden dolayı sorumluluk kabul edilmez sadece tavsiyedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoebusarif -- 18 Aralık 2011; 21:53:05 >

• microsoft outlook senkronizasyon hani programla yapıyorsunuz arkadaşlar ?
    Hi Suite cok yetersiz varmı bir öneriniz
  • quote:

2.3 müzik çalar

cm7 de çalıştı ellerin dert görmesin
    2.3 müzik çalarda ekolayzer var mıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wéndigo -- 18 Aralık 2011; 22:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

2.3 müzik çalar

Var
  • quote:

quote:

quote:

2.3 müzik çalar

Var

bende ekolayzer yok ayrıca ayarlar kısmı da yok

• quote:

quote:

2.3 müzik çalar

var ama el ile ayarlamaya izin vermiyor. belirli kalıpları kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 18 Aralık 2011; 22:29:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

2.3 müzik çalar

Var

bende ekolayzer yok ayrıca ayarlar kısmı da yok

Valla birseyler eksik olabilir. Ki upload ederkende umarim dogrudur dedim. System/app klasorune girdim ve mediacenter olani upload ettim. Baska dosyalar ile baglantisi olabilir.

Simdi muzik calarken secenekler tusuna bastiginizda ayarlar secenegini gelmiyor mu?

• quote:

Valla birseyler eksik olabilir. Ki upload ederkende umarim dogrudur dedim. System/app klasorune girdim ve mediacenter olani upload ettim. Baska dosyalar ile baglantisi olabilir.

Simdi muzik calarken secenekler tusuna bastiginizda ayarlar secenegini gelmiyor mu?

sadece ara ve yardım çıkıyor
  • Arkadaşlar,
    Ben 2.2.1 sürümünde MARKETTEN kurduğum ücretsiz programların hepsini kaldırıp ondan sonra mı 2.3.5 kurmalıyım. 2.3.5 kurduktan sonra markete girince (2.3.5 ile giriliyor dimi?)daha önceden kurduğum programlar ZATEN KURULU olarak gözüküpte kurulmamazlık yapar mı? Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar24

Arkadaşlar,
    Ben 2.2.1 sürümünde MARKETTEN kurduğum ücretsiz programların hepsini kaldırıp ondan sonra mı 2.3.5 kurmalıyım. 2.3.5 kurduktan sonra markete girince (2.3.5 ile giriliyor dimi?)daha önceden kurduğum programlar ZATEN KURULU olarak gözüküpte kurulmamazlık yapar mı? Teşekkürler...

Kaldirmaniza gerek yok. Telefonda yoksa kurulmamis olarak algilar.
  • İBBCepTrafık
     ### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ###

İBBCepTrafik ANDROID Çıktı!
    İstanbullular artık android işletim sistemli cep telefonlarıyla da trafiği anında görebiliyor!

İBB Cep Trafik uygulaması android versiyonu istanbulluların hizmetinde. Android kullanıcılarının merakla beklediği uygulama tüm android 1.5 ve üstü versiyonlu cihazlarda çalışabiliyor. Böylece sayıları her geçen gün artan android kullanıcıları da telefonlarını kullanarak günün her saatinde anlık trafik bilgisine kolayca ulaşabilecek.

Uygulamayıhttp://tkm.ibb.gov.tr/ibbtrafik.apk adresinden indirebilirsiniz.

• quote:

quote:

Sarki listesindeyken oyle cikar. Simdi yurutuluyor dayken basin seceneklere.
  • @hardcrss
    Teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

Sarki listesindeyken oyle cikar. Simdi yurutuluyor dayken basin seceneklere.

orda da yok
    sürüm uyumsuzluğu olabilir birazdan b163 yükleyip ordaki müzik çaları yedeklemeye çalışacam yedeği hangi programla almıştın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wéndigo -- 18 Aralık 2011; 23:10:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Cevaplar için teşekkürler iki öneriyide uyguladım bakalım düzelecek mi.

duzeldimi

Malesef

markette veri trafigini olcen bir program vardı. adını hatırlayamııyorum. ama traffic olabilir. bu uygulamada hangi programın ne kadar veri harcadıgı gorulebiliyordu.
    arayın isterseniz. bulursam bende eklerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarji

İBBCepTrafık

İBBCepTrafik ANDROID Çıktı!
    İstanbullular artık android işletim sistemli cep telefonlarıyla da trafiği anında görebiliyor!

İBB Cep Trafik uygulaması android versiyonu istanbulluların hizmetinde. Android kullanıcılarının merakla beklediği uygulama tüm android 1.5 ve üstü versiyonlu cihazlarda çalışabiliyor. Böylece sayıları her geçen gün artan android kullanıcıları da telefonlarını kullanarak günün her saatinde anlık trafik bilgisine kolayca ulaşabilecek.

Uygulamayıhttp://tkm.ibb.gov.tr/ibbtrafik.apk adresinden indirebilirsiniz.

Bu süpermiş bilgi için teşekkürler ...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.