Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.197
Cevap
24
Favori
312.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su rehberdeki kisilere resimde eklesek cok guzel olcak.spb shellde 3boyutlu widgetlar war bide resimleri eklesek sahane durur.
    Birde alttaki tuslarin isigi cok kisa surede sonuyor sizdede olemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Aralık 2011; 23:05:47 >
  • 2.3'ü denememek için kendimi zor tutuyorum. IMEI silinmesi riski %50 gibi hissediyorum. Öte yandan silinse bile önceden yedek alarak geri yükleyebilirim öyle değil mi? Yani telefona 2.3 kurmanın hiçbir riski yoktur desin biri... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

2.3'ü denememek için kendimi zor tutuyorum. IMEI silinmesi riski %50 gibi hissediyorum. Öte yandan silinse bile önceden yedek alarak geri yükleyebilirim öyle değil mi? Yani telefona 2.3 kurmanın hiçbir riski yoktur desin biri... :)

evet imei yedek alınabiliyor :D
  • 2.3 kurdum tarayıcıdan internete girebiliyorum ancak markete yada whatsapp gibi uygulamalara girerken bağlantı yok hatası alıyorum. karşılaşan varmı?
    wifiden değil operatör üzerinden net kullanıyorum.
  • spb shell de sorun oluyor ya kendi kendine kapatıyor varmı güzel bi launcher önerisi olan ?
  • Gameloft oyunlarinin acilmasi icin build.prob da yaptigimiz degisiklik office programini bozdu.

Yedegini almayida unuttum. Birisi bu uc satirin karaisinda ki soru isaretinde ne yazdigini soyleyebilir mi? Hemen ustte alt alta uc satir olarak goreceksiniz.

ro.product.model=?
    ro.product.brand=?
    ro.product.name=?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

2.3'ü denememek için kendimi zor tutuyorum. IMEI silinmesi riski %50 gibi hissediyorum. Öte yandan silinse bile önceden yedek alarak geri yükleyebilirim öyle değil mi? Yani telefona 2.3 kurmanın hiçbir riski yoktur desin biri... :)

evet imei yedek alınabiliyor :D

IMEI yedeğim hep var da derdim IMEI'si silinip daha sonra geri yükleyen ve bir sorun olmayan kimse var mı? Önemli olan o yedeğin işlevselliği...
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Ben şu anda telefonumu aldığım günkü ayarlarında kullanıyorum. Ne root oldum, ne de Rom yükledim. Yaklaşık olarak 150 civarında program yükledim. Elimin altında olsun lazım olursa kullanayım diye. Bazı programlar benim için çok önemli. Sürekli olarak kullandığım programlar da var. Bu telefonu alma amacımdı zaten. Şimdi 2.3.5 versiyonuna yükseltmek istiyorum. Kurulu olan programları hangi programla yedekleyeyim ki yeni versiyon rom yüklediğimde aynı şekilde geri yükleyebileyim.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

2.3 kurdum tarayıcıdan internete girebiliyorum ancak markete yada whatsapp gibi uygulamalara girerken bağlantı yok hatası alıyorum. karşılaşan varmı?

Vodafone kullaniyorsunuz sanirim. Eger oyleyse kablosuz aglar/ mobil aglar / erisim noktasi adlarindan vodafone interneti secin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum, mutlaka b163 romunu deneyin..

2.3 romun aynısı sayılır ve çok stabil..

2.3 mü 2.2 mi? Bir de link varsa alabilir miyim. Son olarak üzerine Miui kurabiliyoruz değil mi?

2.2.2 b163 romu çok özel olarak çinde çıkarılmış ve siteye koymamışlar,
    huawenin kendi romudur koduyla beraber vereyim, çok stabil çalışıyor..

içinde appinstaller, 2.3 deki müzik çalar, msn v.s. de yüklü geliyor..
    custom romlar kurulabiliyor
    birazdan cm7 1118 versiyonu kuracam..

donwload manager programları ile indirirseniz 100 150 kb arasında indiriyor, normal indiriseniz 5 10 kb ile indirir..

http://www.kuaipan.cn/index.php?ac=file&oid=27383105161527308

Deneyelim bi

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Gameloft oyunlarinin acilmasi icin build.prob da yaptigimiz degisiklik office programini bozdu.

Yedegini almayida unuttum. Birisi bu uc satirin karaisinda ki soru isaretinde ne yazdigini soyleyebilir mi? Hemen ustte alt alta uc satir olarak goreceksiniz.

ro.product.model=?
    ro.product.brand=?
    ro.product.name=?

ro.product.model=u8800
    ro.product.brand=Huawei
    ro.product.name=U8800

Galiba... Şuradan buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar24

Merhaba Arkadaşlar,
    Ben şu anda telefonumu aldığım günkü ayarlarında kullanıyorum. Ne root oldum, ne de Rom yükledim. Yaklaşık olarak 150 civarında program yükledim. Elimin altında olsun lazım olursa kullanayım diye. Bazı programlar benim için çok önemli. Sürekli olarak kullandığım programlar da var. Bu telefonu alma amacımdı zaten. Şimdi 2.3.5 versiyonuna yükseltmek istiyorum. Kurulu olan programları hangi programla yedekleyeyim ki yeni versiyon rom yüklediğimde aynı şekilde geri yükleyebileyim.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bence root olup titanium backup 4.6 yukleyin.

Tum sistem ve uygulama yedeginizi alabilirsiniz. Ama root olmaniz gerekiyor.

@ luxaeterna

Cok sagolun deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 18 Aralık 2011; 0:18:03 >

• quote:

2.3 kurdum tarayıcıdan internete girebiliyorum ancak markete yada whatsapp gibi uygulamalara girerken bağlantı yok hatası alıyorum. karşılaşan varmı?

bende aynen, avea benim hat
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Vodafone kullaniyorsunuz sanirim. Eger oyleyse kablosuz aglar/ mobil aglar / erisim noktasi adlarindan vodafone interneti secin.

çok saolun sayenizde sorunu halletim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

bende aynen, avea benim hat

şurdaki ayarları yapmayı deneyin belki hallolur sorun. ben kendi "vodafone internet" ayarlarımı burdakilere bakarak yaptım.

http://www.mustafaozcan.net/tr/post/2010/12/17/Android-Telefonlar-Icin-Turkcell-Avea-Vodafone-Internet-ve-MMS-Ayarlari.aspx

• beyler bayanlar 2.3 sürümü cevrimiçi güncelleme ile ne zaman telefona gelicek bir bilgisi olan var mı?
  • Arkadaslar ilk cikan betayi imei silinmesi riskine girerek yuklemistim... Bu ayin sonunda cikacak olan full surumu kurmayi da istiyorum ama bu sefer imei'min gidecegine kesin gozuyle baktigim icin terettuddeyim acaba full surumu kvk yetkili servisinde falan kurdurabilir miyiz ve bu islem icin ucret talep ederler mi??? bir de root olmadan imei yedegi almanin bir yolu yok mudur???
  • Merhaba Arkadaşlar ,

2.2.1 Android orjinal sürüm kullanıyorum. Fakat kamera problemim var. Renksiz çekim yapıyor bütün ayarlarına kurcaladım fakat çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum...
  • @hardcrss
    Teşekkürler.
  • arkadaşlar zil sesine mp3 koyamadım sorun bendemi telefondamı :S
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.