Şimdi Ara

DİKİŞ ATILAN KAŞ BÖLGESİNDE TEKRAR KAŞ ÇIKAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
33.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün maçta, dirsek yedim kaşım patladı,2 dikiş attılar, atmadan önce traşladığını farkettim doktorun, doktor zaman gösterecek dedi kaşın çıkıp çıkmayacağını. Çıkar mı sizce? Eski halini ne kadar sürede alır?

• Dikiş bölgesinde kaş çıkmıyor maalesef. 5 sene önce benimde sağ kaşım patlamıştı. İzi hala duruyor.
  • Umutsuz olmanı istemem ama dikiş bölgesinde illaki bir miktar azalma olur gibime geliyor , ama belli olmaz .
    Benim birkaç arkadaşımında kaşı patlamıştı oradan biliyorum.
  • Çıkmaz.
  • Dikişin herhangi bir olumsuz etkisi yok, bozulma olan yüzeyin kaynama durumu ile alakalı.

sana şöyle söyleyeyim ki; Kaşın açıldı dikiş atıldı diye kaş çıkmaz diyen, hiç mi boks maçı izlemedi. Boksörlerin hemen hemen her 3-4 maçtan birinde kaşı açılabilir, ve her defasında yeni kaşlar yerini alır.
  • İnşallah çıkar ne diyim. Moralim bozuldu, faça atmış gibide durmuyor
  • Faça dediğin Burak Yılmaz'ın façası gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Faça dediğin Burak Yılmaz'ın façası gibi mi?

Onun ki faça değil makineyle almış. Öyle değil. Onun ki diklemesine benimki yanlamasına.
  • küçükken kaşım patlamıştı dikiş attılar izi hala duruyo ama kaş çıktı yani pek belli olmuyo izi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt522

küçükken kaşım patlamıştı dikiş attılar izi hala duruyo ama kaş çıktı yani pek belli olmuyo izi

İz illaki kalacak ama, doktor zaman gösterecek kaşın çıkıp çıkmayacağını dedi 2 kaşı patlamış arkadaşım var sınıftan onlarda da var kaş ama yara izleri belli oluyor.
  • takma kafana okadar çıkıyo tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt522

takma kafana okadar çıkıyo tekrar

• çıkar ama kaş yapisina gore degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

çıkar ama kaş yapisina gore degil.

nasıl yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akeneton34

quote:

nasıl yani

Etrafında kaş çıkıyor ve kaşının şeklini bozuyor bende de 7 dikiş var acaip belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObsesifKompulsif

quote:

Orijinalden alıntı: Akeneton34

quote:

nasıl yani

Etrafında kaş çıkıyor ve kaşının şeklini bozuyor bende de 7 dikiş var acaip belli oluyor.

Anladim
  • Benim çenem yarılmıştı 4 dikiş mi ne attılar, o zaman bir abi orada sakal çıkmayacağını falan söylemişti. (Hafif de değil tüm vücut üstüne düştüm) 2 yıl önce hatırlıyorum ilk sakalım dikiş yerinden çıkmıştı.
  • boşver çıkmasın öle daha karizma gözüküyæ
  • 3 sene öncede sol kaşım patlamıştı 6 dikiş atıldı ama kaş falan çıktı yani hatta ilk zamanlarda çıkıyor bayagı kaşındırmıştı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.