Şimdi Ara

Plakasız Motor Kullanmanın Cezası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar plakasız motor kullanmanın cezası nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seninbey -- 12 Aralık 2011; 18:47:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seninbey

arkadaşlar plakasız motor kullanmanın cezası nedir?

plakasız mı kullanıyorsun yoksa
  • Yani arkadaşın dediği trafikten çekilmiş bir motordur. Böyle motor kullananlar var. Yani vergi vermemek için motoru trafikten çekiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denfekolte98

quote:

plakasız mı kullanıyorsun yoksa

yok arkadaşım motorum olmadığı için kullanamıyorum bazıların plakasız motorla gezdiğini görüyorum
  • Aynı şeyi bende merak ediyorum
  • Motoru bagliyorlar buyuk ihtnl
  • Eğer tescil edilmiş plakası çıkmış ama takılmamışsa küçük bir cezası var plaka sele altındaysa felan takarsın cezayı yer devam edersin.Hiç tescil edilmemiş ise cezası büyük motoru bağlarlar tescil olana kadar çıkaramazsın çekme+otopark+ceza tahmini 500 lira gibi bir ücret çıkar. Üzerine ehliyet de yoksa 1000 TL daha koy...
  • quote:

62 liraydi ama zamlanmistir buyuk ihtimal diger cezalarla birlikte birde plakayi kuyruk altina takinca yazmiyorlar geriye kalan herseyin tamsa polisin insiyatifine kaliyor
  • ben motorumu plakasız olarak 4 ay kullandım ve hiçbir şey olmadı.fakat gören ilk hırsız çaldı çalınalı daha 1 ay oluyor.plakam olmadığı için polise şikayet edemiyeceğimi anladı hırsız, sen motor alırsan kesinlikle plakayla beraber kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

ben motorumu plakasız olarak 4 ay kullandım ve hiçbir şey olmadı.fakat gören ilk hırsız çaldı çalınalı daha 1 ay oluyor.plakam olmadığı için polise şikayet edemiyeceğimi anladı hırsız, sen motor alırsan kesinlikle plakayla beraber kullan

YAZILARI OKURKEN BENDE PLAKAYI SOKIYIM SELE ALTINA KOYIYIM DERKEN SENIN YAZINI GORDUM ZINK DIYE DURDUM VALLA TIRSTIM YOK EN IYISI PLAKA UZERINDE KALSIN....

• quote:

ben motorumu plakasız olarak 4 ay kullandım ve hiçbir şey olmadı.fakat gören ilk hırsız çaldı çalınalı daha 1 ay oluyor.plakam olmadığı için polise şikayet edemiyeceğimi anladı hırsız, sen motor alırsan kesinlikle plakayla beraber kullan

kilit zincir inmobilizer alarm ben hepsini aldım akuyu de söküyorum bazen başka ne yapabiliriz ki

bu arada plaka var her şey tam caydırıcı olurmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 29 Aralık 2011; 1:05:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

kilit zincir inmobilizer alarm ben hepsini aldım akuyu de söküyorum bazen başka ne yapabiliriz ki

bu arada plaka var her şey tam caydırıcı olurmu acaba

motorum çalındığında hem direksiyon kilidi vardı hem de demire kilitle bağlamıştım.adamlar kilidi kırıp motoru yükleyip götürmüşler.allah onları ıslah etsin şimdi yeni motor aldım akıllandım, depoda tutuyorum her gün

• aman öyle bir hata yapmayin cekerler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.