Şimdi Ara

MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI ORTALAMA NE KADAR MAAŞ ALIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
55.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Süpermarketlerde mağaza yönetici adayları ortalama ne kadar maaş alırlar? (Makromarket, Altunbilekler falan) bilgisi olan varmı

• 1200 tl+ sınırsız akbil + 150 tl sodexho
  • Arkadaş mağaza yönetici adayı olarak iş görüşmesine gidecek. ne kadar maaş talep etsin. yüksek lisans mezunu
  • Mağara diye okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeter artar

MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI ORTALAMA NE KADAR MAAŞ ALIR?
  • ben konya'da sincap diye zincir marketlerde magaza yönetici yardımcılıgı yani şeflik yaptım bir süre 1,300 lira maaş veriyorlardı ilk başta sonra 1,500 oldu ama çok yorucuydu . ben elemanken benim şefim olan kişi daha sonra makroya müdür yardımcısı yani şefi oldu 2,5 maaş alıyordu ama bu sektörde çok tecrübesi vardı . benide çağırmışlardı 1,700 lira maaşa ancak ben mühendis olan akrabamla diğer ülkelerdeki işlere onun yardımcısı olarak gitmeye karar verdim 40 ülke gezdim aylık 1,000 lira alıyordum ama gezmek çok güzel bir şey ve sevdiğim için parayı hiç dert etmedim . neyse eger market iş teklifinde bulunduysa biraz yüksek tutsun ama bu başvuru yaptıysa fazla uçmasın . ayrıca burada en önemli faktörlerden birisi o sektördekii tecrübesi ve yaşanılan şehir. istanbuldaki bir magaza şefine 1,300 lira verseniz çalışmaz ki hele tecrübeliyse bu sektörde ama konyadaki çalışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne45zmnkakuluzrs

Mağara diye okudum

Aynen.
  • ben carrefourda Kasa Bölümü Yöneticisiyim 1200 TL veriyorlar Benim bi üstüm 1800 diğer üstümde 2600 TL alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Mağara diye okudum

Aynen.

Oha Oha ilk kez bir yonetici benim mesajıma alıntı yapıyor. Yani acayip mutlu oldum suan anlatamam 1 yıldır forumdayim hergün yaklaşık 3 mesaj atıyorum hicbir yonetici beni takmamıştı. Cok teşekkür ederim sizi seviyorum teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Mağara diye okudum

Aynen.

Oha Oha ilk kez bir yonetici benim mesajıma alıntı yapıyor. Yani acayip mutlu oldum suan anlatamam 1 yıldır forumdayim hergün yaklaşık 3 mesaj atıyorum hicbir yonetici beni takmamıştı. Cok teşekkür ederim sizi seviyorum teşekkürler

Rica ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mağara diye okudum

Aynen.

Rica ederim.

Beni de ilk alıntılayan yöneticidir kendisi

• peki Ankaradaki durumu bilen varmı
    nette halen makronun ve çağdaşın
    ilanları var 2 sene önce aramıslardı
    gitmedim bir de makromarkette sınavdan bahsediyorlar
  • mağazasına göre değişir.
    3-8 bin tl arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drift34

ben carrefourda Kasa Bölümü Yöneticisiyim 1200 TL veriyorlar Benim bi üstüm 1800 diğer üstümde 2600 TL alıyor

1200 lira maaş verip bide utanmadan yöneticimi yapıyo ezikler

• quote:

Orijinalden alıntı: changemart

quote:

Orijinalden alıntı: drift34

ben carrefourda Kasa Bölümü Yöneticisiyim 1200 TL veriyorlar Benim bi üstüm 1800 diğer üstümde 2600 TL alıyor

1200 lira maaş verip bide utanmadan yöneticimi yapıyo ezikler

hocam sabancı bozuyor sabancı girmeden carrefoura maaşları cok iyimiş ne zaman sabancı girdi maaşları düşürmüşler
  • Diasa Ankara mağaza müdürleri her şey dahil 920-930 Tl alıyor; biri değil, hepsi bu fiyatı alıyor.
    Asıl fiyasko ne; biliyor musunuz? Yemek her gün aynı, Amanos'tan kokmuş tavuk döner. Dün de, bugün de, yarın da tavuk döner; başka alternatif yok
    İnanmayan gidip sorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Arkadaş mağaza yönetici adayı olarak iş görüşmesine gidecek. ne kadar maaş talep etsin. yüksek lisans mezunu

dostum biraz anlatsana. bnde magaza yöneticiligi sektörine atlıyım diyorum ama. arkadaş ne okudu ne bitirdi deneyimler nedir bi anlatsana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.