Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.259
Cevap
39
Favori
299.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:23:41 >
  • vectra farlar yanarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:24:10 >
  • astraya bu jantlar daha çok yakışmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:24:42 >
  • vectra ön konsol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:25:37 >
  • vectra direksiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:26:05 >
  • vectra müzik sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:23:11 >
  • arkadaşlar beğendiğim resimleri sizinle paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

astra kullanıcıları siz aslında vectra aldınız hadi hayırlı olsun bu adam ne saçmalıyor dersenizde işte ispatım.

Gerçekten güzel detaylar var. Gerek ayna olayı gerek göstergeler farklı bir hava katmış diğer şeylerde... Bizim Türkiye için üretilenler zaten sınıfında en boş olan araçlar. Avrupa bunları kaç sene önce kullanmış atmış, biz yeni yeni bazı şeyleri yaşamaya çalışıyoruz. En basiti Opelin Amerika sitesinde classic HB serileri yok, kaldırılmış. Koltuk ısıtmaları, iç dizayn da işleri kolaylaştıran bazı değişiklikler bize uğramadan geçiyor. Avrupa'nın eskittiklerini biz yeni tasarım diye binip kullanıyoruz. En basiti arkadaşımızın attığı resimler. Ne olurdu da o sinyalleri fotolardaki gibi aynalara koysalardı bizim araçlarda da. Çok zor bir iş değil. O antende çok uygun olmuş, biz hala süpürge sapı gibi antenlere kalıyoruz. Havası görüntüsü başka olsa da kullandıklarımızın, çok büyük ayırımcılık oluyor bizim ülkeye satılan mallarda.

Fotolara bakıp iç geçiririz artık. Ekleyen arkadaşımıza teşekkür ediyorum...

• ewt çok haklısınız.
    opel yıllardır bu kasayı ülkemizde satıyor. gerçekten de astra süper bir araç ben insigniadan daha çok beğeniyorum desem yalan olmaz.
    keşke ülkemizde satarken bu bazı özellikleri de getirseler modeli biraz daha güncelleseler daha iyi olur. sonuç olarak opel=chevrolet aynı parçalar kullanmayacaksan da bitir chevrolet olarak getir.
    birde brzilya da 2.4 benzin ile satılıyor orada benzin falan çok ucuz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 14:31:48 >
  • adamlar bu kasadan önceki astrayı da satmaya devam ediyorlar onu astra olarak satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 15:02:18 >
  • eski astra arka görünüm

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR
  • astra yan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 15:01:38 >
  • eski astra iç detay

adamlar otomatik kilimalı olarak satıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swrc -- 9 Ocak 2012; 15:03:12 >
  • Vectra güzel olmuş gerçekten, ön konsolda daha güzel, klima için ayrı ekran koymuşlar.

Bize herşey sonradan ve eksik olarak geliyor.
  • keşke bizde de satılanlarda bu anten ile ayna olsaydı

• arkadaşlar bu konunun boş yere dolmasını engellemek için daha önceki sayfalara yüklediğim resimleri sildim.
    bu chevrolet vectra için yeni konu açtım

http://resim.donanimhaber.com/m_56419604/mpage_1//tm.htm

bilgi olması açısından bikaç resim yükleyecem daha fazla resimler ilgili linkdeki başlıkta yüklüdür.

• vectra ön

• vectra ön konsol

• Merhabalar,

swrc'ye paylaşımı için teşekkürler. Fotoğrafları görünce çok şaşırdım. Yalnız, Opel'in Türkiye'de Astra Classic III hatchback olarak sattığı araç Brezilya'da Chevrolet tarafından Vectra GT olarak satılıyor. Türkiye'de satılan Astra Classic III'ün üretildiği tek yer bugün itibariyle Opel'in Almanya'daki Bochum fabrikası.

General Motors 2009 yılında iflasını açıklayınca Opel'deki %90'a varan hisse payını kaybetmişti. Bugün ise GM'nin Opel'deki hisse payı %30.

• Aracım nerede üretilmiş, nasıl üretilmiş konusuna güzel bir cevap olmuş. Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.