Şimdi Ara

Açık öğretim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
35.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder -- 5 Mart 2014; 14:46:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

arkadaşlar ben işyerinde nasıl çalışabilirim internetten veya kitaptan nasıl bi sistemle çalışırsam başarılı olurum zaten az kaldı sınava :S

Herkese aynısını söylüyorum ,sanada aynısını söyleyeceğim.

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx
    bu adrese Tc no ile gir fakülte -bölümü gir oradan aldığın dersleri seç. burada derslerin ister slayt isterse sesli anlatımı var. buradan çalış daha sonra burada deneme sınavları var oradan çalış.

bunlara ek olarak geçmiş yılların sorularını al o soruları aldığında zaten göreceksinki en az 5-10 soru bazılarında ise genelde son 2010-2011 yıllarının sorularında nerdeyse % 80 i geçmiş yıllarda çıkmış sorulardan oluşmuş.
    Bunlara çalışmanı tavsiye ederim.

Bunlara çalışarak Vize girin vize %30 yani ne koparırsanız kardır. Asıl önemli final vize sonucuna göre finalde daha ek çalışma uygulayabilirsinz.

Benim şuanda elimde çıkmış yılların soruları var. emin olabilirsiniz yukarıda geçmiş yıllarla ilgili söylediklerime.

Diyeceklerim budur...

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

arkadaşlar ben işyerinde nasıl çalışabilirim internetten veya kitaptan nasıl bi sistemle çalışırsam başarılı olurum zaten az kaldı sınava :S

bu adrese Tc no ile gir fakülte -bölümü gir oradan aldığın dersleri seç. burada derslerin ister slayt isterse sesli anlatımı var. buradan çalış daha sonra burada deneme sınavları var oradan çalış.

bunlara ek olarak geçmiş yılların sorularını al o soruları aldığında zaten göreceksinki en az 5-10 soru bazılarında ise genelde son 2010-2011 yıllarının sorularında nerdeyse % 80 i geçmiş yıllarda çıkmış sorulardan oluşmuş.

Bunlara çalışarak Vize girin vize %30 yani ne koparırsanız kardır. Asıl önemli final vize sonucuna göre finalde daha ek çalışma uygulayabilirsinz.

Benim şuanda elimde çıkmış yılların soruları var. emin olabilirsiniz yukarıda geçmiş yıllarla ilgili söylediklerime.

Diyeceklerim budur...

geçmiş yılların soruları link var ise senden alabilirmiyim kardeş . Sağlıklı olsun istiyorum. Nette çok bozuk dosya var.

• quote:

quote:

quote:

Diyeceklerim budur...

geçmiş yılların soruları link var ise senden alabilirmiyim kardeş . Sağlıklı olsun istiyorum. Nette çok bozuk dosya var.

bunlar sağlam
    http://www.aofbilgi.net/2012-cikmis-sorular-f-167.html

ama sana tavsiyem çıktı şeklinde almandır. üzerinde şıkkı işaretleyebilirsin daha iyi çalışabilrsin tabi karar senin.

1 bölümün ara sınav sorularının çıktısı 9 tl karar senin tabi

• quote:

ben şu an 4 teyim 3 sıınıfta vizelere çalışamadım ama final ve bütünlemede paso geçmiş yıl sorularına çalıştım hiç konu anlatımlara bakmadım hemen hemen hep aynısı çıktı ve geçtim kısmetse bu senede vizelerden işi tutup sıkı çalışacam.Sana tavsiyem çıktı almak yerine murat yayınların çıkmış sorular kitapçığı var 18 mi 12 tl filan daha makul bnce çıktı almak yerine gene sen bilirsin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhonsi

quote:

ben şu an 4 teyim 3 sıınıfta vizelere çalışamadım ama final ve bütünlemede paso geçmiş yıl sorularına çalıştım hiç konu anlatımlara bakmadım hemen hemen hep aynısı çıktı ve geçtim kısmetse bu senede vizelerden işi tutup sıkı çalışacam.Sana tavsiyem çıktı almak yerine murat yayınların çıkmış sorular kitapçığı var 18 mi 12 tl filan daha makul bnce çıktı almak yerine gene sen bilirsin ...

DOSTUM VİZE NEDİR PEKİ ARASINAV ANLAMINDAMI :D

• quote:

quote:

quote:

vize giriğin ilk sınav yani arasınav ikiside aynı nisan ayında oluo :)kapiş:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

anladım sınav ocakta demişti bürodaki hatun yalanmı söyledi :D

bölüm kamu yönetimi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anladım sınav ocakta demişti bürodaki hatun yalanmı söyledi :D

bölüm kamu yönetimi

Senin bölüm dönemlik olması lazım. yani ocaktadır ara sınavın

• quote:

quote:

Diyeceklerim budur...

buraya giremiyorum tc nomu yazıyorum fakat *T.C. Kimlik Numaranızı kontrol ediniz. diye hata veriyor

• açıköğretime kayıtlı değilmisin
  • quote:

açıköğretime kayıtlı değilmisin

Bende yeni kayıt yaptırdım geçen ay işletme 3.sınıf dikey geçiş benimde tc no yanlış diyor. Sınav'a girdikten sonra mı açılacak ki acaba ? Aof bürosu vize nisan da mı ne dedi derslerim belli olmuşmudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTraP

quote:

açıköğretime kayıtlı değilmisin

Bende yeni kayıt yaptırdım geçen ay işletme 3.sınıf dikey geçiş benimde tc no yanlış diyor. Sınav'a girdikten sonra mı açılacak ki acaba ? Aof bürosu vize nisan da mı ne dedi derslerim belli olmuşmudur ?

valla bende geçen ay kayıt oldum.

e-posta adresini aldınmı bide siteden eposta adresini tanıt.

olmazsa o siteye tc no yerine KONUK yaz gir

şurdan epostanı tanıtıpta girmeyi denermisin benin epostamda tanımlıda bilmiyorum ama belki ondanda girmiyor olabilir
    https://mail.anadolu.edu.tr/web/yenieposta.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 12 Aralık 2011; 21:11:46 >

• Arkadaşlar bu kredili sistem de derslere devam felan diyor.Açıköğretim fakültesi adı üstünde açıktan okumak sadece sınavlara girmek değil mi?

Önümüzdeki yıl bütün bölümler kredili sistem olacakmış sanırım.Yani normal üniversite gibi derslere felan mı gidilecek?
  • Okulun verdiği kitaplara her ihtimale karşı bakıyorum. Onlar bitince yardımcı kitaplara çalışacağım. Geçen sene İlkumut kitaplarına çalıştım. İktisat 3 Para Politikası dersini sınırdan geçtim. Bu sene değişiklik olsun diye Yargı' nın kitaplarını aldım. Okul kitaplarına boş boş bakıyorum. Dikkatim de iyice dağıldı.
  • gece bakmak için mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Okulun verdiği kitaplara her ihtimale karşı bakıyorum. Onlar bitince yardımcı kitaplara çalışacağım. Geçen sene İlkumut kitaplarına çalıştım. İktisat 3 Para Politikası dersini sınırdan geçtim. Bu sene değişiklik olsun diye Yargı' nın kitaplarını aldım. Okul kitaplarına boş boş bakıyorum. Dikkatim de iyice dağıldı.

sana tavsiyem çıkmış sorulara çalış
  • arkadaşlar artık sınav sistemi eskisi gibi degil malesef ben kamu yönetimi 4. sınıftan 1 ders bekliyorum nasipse bitecek dediginiz gibiydi bu seneye kadar lakin sınav sistemi degişti ve zorlaştı artık karacanın murat ilk umutun sorularını al nokta atış ve duvar sorularını onları kesinlikle eksik etme arkadaşım en garanti yol nedir biliyormusunuz kardeşim 6 dersinmi var bunlardan 3 tanesinden 70 ve üzeri al kesinlikle en az yani diger kalanlardanda 65-55-48 diyelim mesela 70 ve üzeri aldıklarından ilk dönem sorularını biliyorsundur artık konularınıda üzerinden geç sadece pek fazla önemsemeden çalış zaten soruları çözünce 2 defa falan ezberliyorsun farkında olmadan aynıları çıkıyor bilmiyorum geçmiş yıl sorularınada bak tabiki ama neyin nasıl olacağı konusunda bir bilgim yok ama kesinlikle bu yöntem çok iyi 3 sınav olacaksın zaten ilk sınavda en az 3 tanesinden iyi br not almalısın 2. sınavda 2 tanesini daha kurtarsan bütünlemeyede tek kalan dersini kurtarırsın hepsine bir den yüklenilince pek iyi sonuçlar alınamıyor malesef bence sistemden emin olamadığın için en azından 3 dersi koparırsın konularını oku sorulara dayan yetiştirirsin günlük 3 saat olmadı 4 saat kassan kendini bu iş hayli hayli biter yani kafan rahat olsun ama karacanın nokta atışları ve murat ilk umutun duvar sorularını murat ilk umutun konulu ders anlatımındaki sruları ve arkadaşalrında dedigi gibi aöf e - öğrenmedende bayagı soru çıktığını söylüyorlar kitap defter açamadığın zamanda oradan takibini yap bence olmadı eğitim cd dvd setleri var onları al çalış yetiştiremem diyorsan neyse çok uzadı bu yazıyı okuyana kadar sen bir ünite bitirirdin :))

• quote:

Orijinalden alıntı: tbektur

arkadaşlar artık sınav sistemi eskisi gibi degil malesef ben kamu yönetimi 4. sınıftan 1 ders bekliyorum nasipse bitecek dediginiz gibiydi bu seneye kadar lakin sınav sistemi degişti ve zorlaştı artık karacanın murat ilk umutun sorularını al nokta atış ve duvar sorularını onları kesinlikle eksik etme arkadaşım en garanti yol nedir biliyormusunuz kardeşim 6 dersinmi var bunlardan 3 tanesinden 70 ve üzeri al kesinlikle en az yani diger kalanlardanda 65-55-48 diyelim mesela 70 ve üzeri aldıklarından ilk dönem sorularını biliyorsundur artık konularınıda üzerinden geç sadece pek fazla önemsemeden çalış zaten soruları çözünce 2 defa falan ezberliyorsun farkında olmadan aynıları çıkıyor bilmiyorum geçmiş yıl sorularınada bak tabiki ama neyin nasıl olacağı konusunda bir bilgim yok ama kesinlikle bu yöntem çok iyi 3 sınav olacaksın zaten ilk sınavda en az 3 tanesinden iyi br not almalısın 2. sınavda 2 tanesini daha kurtarsan bütünlemeyede tek kalan dersini kurtarırsın hepsine bir den yüklenilince pek iyi sonuçlar alınamıyor malesef bence sistemden emin olamadığın için en azından 3 dersi koparırsın konularını oku sorulara dayan yetiştirirsin günlük 3 saat olmadı 4 saat kassan kendini bu iş hayli hayli biter yani kafan rahat olsun ama karacanın nokta atışları ve murat ilk umutun duvar sorularını murat ilk umutun konulu ders anlatımındaki sruları ve arkadaşalrında dedigi gibi aöf e - öğrenmedende bayagı soru çıktığını söylüyorlar kitap defter açamadığın zamanda oradan takibini yap bence olmadı eğitim cd dvd setleri var onları al çalış yetiştiremem diyorsan neyse çok uzadı bu yazıyı okuyana kadar sen bir ünite bitirirdin :))

Beyler 1.yarı yıl demek 1.sınıf mı demek yoksa 1. sınıf 1.yarı yıl ve 2.yarı yıldan mı oluşuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrternerz

quote:

Orijinalden alıntı: tbektur

arkadaşlar artık sınav sistemi eskisi gibi degil malesef ben kamu yönetimi 4. sınıftan 1 ders bekliyorum nasipse bitecek dediginiz gibiydi bu seneye kadar lakin sınav sistemi degişti ve zorlaştı artık karacanın murat ilk umutun sorularını al nokta atış ve duvar sorularını onları kesinlikle eksik etme arkadaşım en garanti yol nedir biliyormusunuz kardeşim 6 dersinmi var bunlardan 3 tanesinden 70 ve üzeri al kesinlikle en az yani diger kalanlardanda 65-55-48 diyelim mesela 70 ve üzeri aldıklarından ilk dönem sorularını biliyorsundur artık konularınıda üzerinden geç sadece pek fazla önemsemeden çalış zaten soruları çözünce 2 defa falan ezberliyorsun farkında olmadan aynıları çıkıyor bilmiyorum geçmiş yıl sorularınada bak tabiki ama neyin nasıl olacağı konusunda bir bilgim yok ama kesinlikle bu yöntem çok iyi 3 sınav olacaksın zaten ilk sınavda en az 3 tanesinden iyi br not almalısın 2. sınavda 2 tanesini daha kurtarsan bütünlemeyede tek kalan dersini kurtarırsın hepsine bir den yüklenilince pek iyi sonuçlar alınamıyor malesef bence sistemden emin olamadığın için en azından 3 dersi koparırsın konularını oku sorulara dayan yetiştirirsin günlük 3 saat olmadı 4 saat kassan kendini bu iş hayli hayli biter yani kafan rahat olsun ama karacanın nokta atışları ve murat ilk umutun duvar sorularını murat ilk umutun konulu ders anlatımındaki sruları ve arkadaşalrında dedigi gibi aöf e - öğrenmedende bayagı soru çıktığını söylüyorlar kitap defter açamadığın zamanda oradan takibini yap bence olmadı eğitim cd dvd setleri var onları al çalış yetiştiremem diyorsan neyse çok uzadı bu yazıyı okuyana kadar sen bir ünite bitirirdin :))

Beyler 1.yarı yıl demek 1.sınıf mı demek yoksa 1. sınıf 1.yarı yıl ve 2.yarı yıldan mı oluşuyor ?

1.sınıf 1.yarıyıl ve 2.yarıyıldan oluşuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.