Şimdi Ara

Barcelona - Real Madrid | El Clásico | 2016 - 2017 | 03.12.2016 | 18:15 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.515
Cevap
12
Favori
104.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

El Clasicolarda Madrid zaten havluyu attıki.Barca bu senede Cl ve ligi alırsa artık madrid efsanesi sona erdi diyebiliriz.Ayrıca Madridin Barcayı bir kere yenmesi yetmez.En azından bundan sonraki karşılaşmalarda Barca deplasmanlarında üst üste yenilmemesi gerekir.Mesela bir Gsli olarak ben Fb-Gs rekabetinin bittiğini düşünüyorum.Çünkü Fb bizi son 10 sene resmen ezdi.Biz evimizde 3-1 yendik ama kadıköydede yenmek zorundayız.Gs-Fb derbisi elbette çekişmeli olacaktır ama derbilerdeki ezeli rekabetin olabilmesi için bundan sonraki 2-3 sezon evimizde sürekli galibiyet ve deplasmanlardada yenilmememiz gerekir.Ben El Clasicoyada böyle bakıyorum artık.Reali son yıllarda Barca çok ezdi ve realin bundan sonraki maçtaki bir galibiyeti bu durumu kurtarmaz.

Ne Yani Koskoca Madrid'i 4 Senede Bitirdin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Basketball

quote:

El Clasicolarda Madrid zaten havluyu attıki.Barca bu senede Cl ve ligi alırsa artık madrid efsanesi sona erdi diyebiliriz.Ayrıca Madridin Barcayı bir kere yenmesi yetmez.En azından bundan sonraki karşılaşmalarda Barca deplasmanlarında üst üste yenilmemesi gerekir.Mesela bir Gsli olarak ben Fb-Gs rekabetinin bittiğini düşünüyorum.Çünkü Fb bizi son 10 sene resmen ezdi.Biz evimizde 3-1 yendik ama kadıköydede yenmek zorundayız.Gs-Fb derbisi elbette çekişmeli olacaktır ama derbilerdeki ezeli rekabetin olabilmesi için bundan sonraki 2-3 sezon evimizde sürekli galibiyet ve deplasmanlardada yenilmememiz gerekir.Ben El Clasicoyada böyle bakıyorum artık.Reali son yıllarda Barca çok ezdi ve realin bundan sonraki maçtaki bir galibiyeti bu durumu kurtarmaz.

Madrid büyüklüğünden bişey kaybetmedi ama El Clasicoda resmen şamar oğlanı oldu ve vasiyete bakılırsa olmayada devam edicek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Basketball

quote:

Madrid büyüklüğünden bişey kaybetmedi ama El Clasicoda resmen şamar oğlanı oldu ve vasiyete bakılırsa olmayada devam edicek.

Madrid-Barça Rekabeti Hep Böyle Olmuştur Şuanda Real'in Barça'yı Yenememesi İçin Hiçbir Sebep Göremiyorum Tek Eskimiz İlk Yarı Kendimizi Çok Yoruyoruz Heryere Koşuyoruz İkinci Yarıda Pil Bitiyor Buna Bir Çare Bulunursa Real'in Barça'yı Yenmemesi İçin Hiçbir Sebep Yok He Tabi Geçen Maçta Olduğu Gibi Bala Bir Gol Yemezsek Ayrı...

• Bala gol demek.İlk atılan goldede alın teri vardı zaten.Neyse.Sonuçta olayı halamın bıyığı olsa amcam olurdu tarzına döndürmeyin lütfen.Zaten Barca hep bala ezdi madridi.Sorması ayıp olmazsa şu baldı bu baldı diyorsunuz.Peki adama sormazlar mı Madrid 2. yarı neredeydi diye..Yani ben anlamıyorum.Madrid çok süper oynayıp yenildide biz mi bilmiyoruz..Hala daha neyi tartışıyoruz ki.Daha önceleri olduğu gibi yine maç öncesi esip gürlediniz,şöyle yapıcaz böyle yapıcaz dediniz.Ama o yazıyı yazanlar maç sonu rezil oldular.Çoğu foruma bile girmedi.Hee. Madrid bi bakarsınız Barcayı 2. yarıda ki maçta deplasmanda yener.Ama bu madridin şamar oğlanı olduğu gerçeğini değiştirmez yada önceki el clasicolardaki hezimeti unutturmaz.
  • Bakarsınız Real bilerek elenir kral kupasından.
  • Onu bunu bırakın Barcelona konusuna gelin. Adam Türkiye'de Barcelona futbol klübünü sevenlere PKKlı dedi. Dağa çıkacakmışız yakında. Futbol topu hakkında yorum yapmayı bıraktı şimdi siyasi olarak saldırmaya çalışıyor. Ne beynine çekiyor anlamadım. Ne olursa olsun tartışsak bile saha içinden çıkmamalıyız. Madridli arkadaşlarım üzerine alınmasın bu sadece o adam için geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Onu bunu bırakın Barcelona konusuna gelin. Adam Türkiye'de Barcelona futbol klübünü sevenlere PKKlı dedi. Dağa çıkacakmışız yakında. Futbol topu hakkında yorum yapmayı bıraktı şimdi siyasi olarak saldırmaya çalışıyor. Ne beynine çekiyor anlamadım. Ne olursa olsun tartışsak bile saha içinden çıkmamalıyız. Madridli arkadaşlarım üzerine alınmasın bu sadece o adam için geçerli.

bunlar sporu bırakmış yakında madridli pkklı diye barçalıyı barçalı dtpli diye madridliyi vuracak. oldu bide kung-fu kolu olsun şu kulüplerde de komando yetiştirirler artık futbolcu niyetine

• quote:

Onu bunu bırakın Barcelona konusuna gelin. Adam Türkiye'de Barcelona futbol klübünü sevenlere PKKlı dedi. Dağa çıkacakmışız yakında. Futbol topu hakkında yorum yapmayı bıraktı şimdi siyasi olarak saldırmaya çalışıyor. Ne beynine çekiyor anlamadım. Ne olursa olsun tartışsak bile saha içinden çıkmamalıyız. Madridli arkadaşlarım üzerine alınmasın bu sadece o adam için geçerli.

Çok ilginç. Özellikle Katalan arkadaş bize faşist deyip duruyordu. Adama hiçbir şey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Çok ilginç. Özellikle Katalan arkadaş bize faşist deyip duruyordu. Adama hiçbir şey olmadı.

Ben size herhangi bir şekilde futbol dışında sataşıyormuyum? Öylelerini zaten kaale almamanız lazım. Madrid kralının faşistliği yada Barçalıların katalan olması bizi ilgilendirmez futbol sahası üzerine konuşalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Ben size herhangi bir şekilde futbol dışında sataşıyormuyum? Öylelerini zaten kaale almamanız lazım. Madrid kralının faşistliği yada Barçalıların katalan olması bizi ilgilendirmez futbol sahası üzerine konuşalım.

Sataştığını söylemedim ki. Adalet tek taraflı işlemiş onu diyorum.

• Kral kupası çeyrek finali: R.Madrid - Barcelona
  • Kupa maçları sürprize gebe. Ama rakip Real olunca ister istemez aşırı bir güven oluyor takıma.
  • quote:

Kupa maçları sürprize gebe. Ama rakip Real olunca ister istemez aşırı bir güven oluyor takıma.

Ne adamsin ya
  • Di Maria oynayacak mı el classicoda bilgisi olan var mı ?
  • Maç ne zaman ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KOBE

Maç ne zaman ?

18 ve 25 Ocak'ta.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KOBE

Maç ne zaman ?

18 ve 25 Ocak'ta.

Teşekkürler.
  • kime bassam paraları :D
  • barça'ya 500TL basacağım
  • bende 100 girecem barçaya. bu maç kuşkuluyum ama yeneriz ya yeneriz madridi severiz.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.