Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anadolu

Alternetifler hakkinda fikir verir misiniz?
    - PHILIPS 40PFK4100
    - VESTEL 42PF8575
    - VESTEL 40FA5050
    - ARCELIK A40LB5533
    - VESTEL 40FA7100

aralarında en iyi görüntüyü veren philips 40pfk4100 ... biradere 48" modelini aldık gerçekten görüntü kalitesi iyi ...
    en yakın rakibi vestel 40fa7100 olabilir ... 8575 zaten piyasada yok, 5050 düşük seri, arçelik'in görüntüsü mat ...
  • http://www.arcelik.com.tr/led-televizyonlar-102-ekran-a40-lb-6536-tv.html

ARkadaslar kullananlar var mı ?almayı dusunuyorum.İçinde browser var mı ve herhangibir sikayeti olan var mı bu modelden
  • Arcelik 40 inc led tv de iki gundur wifi aparati takildi wifi aparati cikarildi diye uyari ekrani geliyr...garanti suresi dolmus ne yapmak gerek acilllllllll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Arçelik Beko TV'lerin kanal listesi yatay mıdır?
  • Arkadaşlar 48l 9562 modelini aldım,servis kurulumu tam yapmadan gitti kanallar gelecek dedi,trt4k filan var ancak asıl gerekli olan ulusal kanalların çoğunun hd'si yok, manuel eklemeyi denedim ama bi tek kanal d yi eklemeyi becerebildim. Uğraşmadan tüm hd kanalları nasıl bulabilirim yardım eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: selocannok

Arkadaşlar 48l 9562 modelini aldım,servis kurulumu tam yapmadan gitti kanallar gelecek dedi,trt4k filan var ancak asıl gerekli olan ulusal kanalların çoğunun hd'si yok, manuel eklemeyi denedim ama bi tek kanal d yi eklemeyi becerebildim. Uğraşmadan tüm hd kanalları nasıl bulabilirim yardım eder misiniz?

Full otomatik arama yaparken, ağ arama kısmını açarak denerseniz siyali alına bilen tüm kanallar gelir diye tahmin ediyorum.
  • kısaca arçelik uhd aldığımızda tüm tv kanallarını görüntüde sıkıntı yaşamadan sıkıntı olmadan izleyebilir miyiz bunu öğrenmek istiyorum sadece trt 4k oluğundan diğer kanalları hd ile veya normal şekilde izleme durumu nasıl olur bu konu hakkında tv sahipleri yada bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler :)
  • hhaayyaalleedd H kullanıcısına yanıt
    trt4k süper,hd ler güzel,sd yayınlar ise izlenemeyecek kadar kötü değil.Sizin beklentinizi bilmiyorum fakat günlük hayatta izlenen tüm kanalların hd'si var,sd yayın yapan kanal yok ki zaten izlenecek hee ben akıllı tv,flash tv filan izliyorum sürekli dersen o zaman sd yayına katlanırsın azcık :)
  • anladım teşekkür ederim bayıye gittim 9583 yokmuş 9562 yi gördüm ve pek içime sinmedi ışık ayarı çok kötüydü ve soluktu ayrıca hareketli sahnelerde sıkıntı vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhaayyaalleedd

anladım teşekkür ederim bayıye gittim 9583 yokmuş 9562 yi gördüm ve pek içime sinmedi ışık ayarı çok kötüydü ve soluktu ayrıca hareketli sahnelerde sıkıntı vardı

9562'nin böyle bir sıkıntısı olduğu tesbitinize katılıyorum ...
    arçelik bayilerinde satılan grundig 48 veya 55 clx 8589 modeli daha iyi, tüm modelleri yanyana izleyince beni tatmin eden tv bu oldu ...
    şimdi yeni seri çıkmış vlx 8600 ve 9600, onların da iyi olduğu söyleniyor ...
  • anten kablosundan gelen görüntü kalitesi de önemli sanırım 1 haftadır ayna gibi olan kanallar servisin eve gelip yazılım güncellemesi ve tivibu kartını takmasıyla parazitli noiseli göstermeye başladı.yazılar tırtık tırtık olunca cok bariz görüntü kalitesi düştü.sorun ya güncellemeden ya benim anten kablosundan gelen sinyal kalitesinden.güncellemeyi geri almanın bir yolu yok mu,bunu yapabilsem anlayacağım sorunu,fabrika ayarlarına dönmek yazılım güncellemesini etkilemedi hala son güncelleme yüklü tivibu kartını da cıkardım ilk günki gibi kanalları da baştan yükledim ama hala görüntü bulanık :(
  • Arkadaşlar Tv alıcam kaç gündür araştırayım diye erteliyorum sadece sizden tek isteğim 48L9583 mü yoksa 49 L 9683 mü alayım ikisi arasında bir karar vericem amacım Arçelik ürünlerinden ve servisinden şimdiye kadar memnun kaldığım için Arçelik almak bir yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkür ederim (BU ARADA PORTREY NİKLİ ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK YARDIMCI OLDU )

Rica ederim

49L9683'ün kasa tasarımı daha güzel ... özellikleri benziyor bazı farklar dışında ... benim tercihim 9683'ten yana ...
    http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/43086-54094/beko-b48l-9583-5b_arcelik-a49l-9683-5s/
  • http://www.arcelik.com.tr/led-televizyonlar-109-ekran-a43l-6532-4b2-tv.html
    modeli almayı düşünüyorum kullanan varmı acaba nasıl
  • teşekkür ederim o bazı farklar dışında özellikleri benziyor demişsiniz o farklar da hangi tv daha iyi birde bu 9683 ün gerçek panel hz kaç biliyor musunuz Bayberty
    kendi sitesinde ve epey'de gerçek hz. yazmıyor ancak 9583 gerçek 100hz. olduğuna göre ve 9683 onun yeni versiyonu olduğunu varsayarsak onun da gerçek 100hz. olduğu sonucunu çıkarabiliriz ...
    kasa tipi daha güzel, 49", 1900hz. vpı, pasif 3d, HDR, daha yeni model ... bence yine 9683 ...
    Arçelik 9683 modelin panel hızı 100hz

• hımmm 9683 ün 9583 e göre daha yenı olduğunu bilmiyordum bayıde bana en son 9583 çıktı dediler ama dediğin gibi 9683 daha özellikli gibi duruyor teşekkür ederim bende artık tv yi aldıktan ve kullandıktan sonra buradan görüşlerimi bildiririm teşekkür ederim barbety
    hayırlısı olur inşallah ...
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.