Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halildmnlıo

quote:

Orijinalden alıntı: naruto25

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Arkadaşlar bu smarttv uygulamaları naıl güncellenir? reklamlardaki smarttv modelinde trt, turkcell tv vs. gibi bazı uygulamalar var ama benim tv'de yok? model arçelik a32 leg 5b.

Senin Led tv için arçelik hangi uygulamaları koymuşsa led tv ne onlarla yetinebilirsin ana güncelleme yaptığında yeni uygulamar gelebilir veya olan bir uygulama yeni sürümüyle değişebilir ama bilgisayar gibi tek tek uygulama yükleyemessin veya güncellemeyezsin. Bazı gelişmiş Led tv lerde market özelliği var diye biliyorum öyle olunca uygulama yüklenebiliyor yada güncellene biliyor senin led tv de böyle market gibi özellik yok onun için senin Led tv ne ana güncelleme ile ne gelirse onla yetinirsin ancak

başka bişey sorucam bu arçelik tvlerde mesela arçelik a55-lb-9377 modelinde web browser varmı :S bazı sitelerde olduğunu söylüyor bazılarında net bir bilgi yok

quote:

Orijinalden alıntı: naruto25

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Arkadaşlar bu smarttv uygulamaları naıl güncellenir? reklamlardaki smarttv modelinde trt, turkcell tv vs. gibi bazı uygulamalar var ama benim tv'de yok? model arçelik a32 leg 5b.

Senin Led tv için arçelik hangi uygulamaları koymuşsa led tv ne onlarla yetinebilirsin ana güncelleme yaptığında yeni uygulamar gelebilir veya olan bir uygulama yeni sürümüyle değişebilir ama bilgisayar gibi tek tek uygulama yükleyemessin veya güncellemeyezsin. Bazı gelişmiş Led tv lerde market özelliği var diye biliyorum öyle olunca uygulama yüklenebiliyor yada güncellene biliyor senin led tv de böyle market gibi özellik yok onun için senin Led tv ne ana güncelleme ile ne gelirse onla yetinirsin ancak

başka bişey sorucam bu arçelik tvlerde mesela arçelik a55-lb-9377 modelinde web browser varmı :S bazı sitelerde olduğunu söylüyor bazılarında net bir bilgi yok

Tam emin değilim ama var galiba burdan baktımhttp://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-A55-LB-9377_781.html#0 arcelik bayisinden sorabilirsin veya mail atabilirsin arçelik e burdanhttp://www.arcelik.com.tr/mesaj/mesaj_gonder.aspx?lang=tr-TR sana cevap verirler ama Vestel in bu modeli özellik olarak daha üstünhttp://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-47pf9060-120-ekran-led-tv web browser internet tarayıcısıda var 600 hertz süper motion görüntü işleme özelliği var imkanın varsa Vestel in bu modeline bak hepsiburada.com da 2200lira zaten fiyatıda bir iki ay içinde 2000 lira seviyesine düşebilir bayisinde www.hepsiburada.com/liste/vestel-47pf9060-47-600hz-hd-uydu-alicili-2d3d-cevirme-smart-full-hd-3d-led-tv-4-gozluk-hediyeli/productDetails.aspx?productId=evves47pf9060&categoryId=163192&navq=categoryid%3d163192%26fh_view_size%3d20%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3devves47pf9060%26fh_lister_pos%3d7%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bvestel%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_17201%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_17201_163192%257d%26fh_refview%3dlister

çok teşekkür ederim ben arçelik servisini aradım varmış web browser.Arçelik Tv de aldım 55 inch bu fiyata başka model bulmadım yarın gelip kurucaklar inş memnun kalırım.

• biz arçelik lw 7336 aldık nasıl ayar yapcam
  • blackcats B kullanıcısına yanıt
    https://docs.google.com/file/d/1FtrYkpStRZUj9FveJvDQw1K3RA4DbJdxlc_Xi85nePwGSCoubDomxOyzzPBB/edit?usp=sharing
    en fazla bunu buldum bunu incele... tüm modeller benzer menü kullanmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcats

biz arçelik lw 7336 aldık nasıl ayar yapcam

Siz de yapabilirsiniz ama garanti belgesi imzası için de servis gerekeceğinden çağırın bir servis ertesi gün gelir kurar gider
  • medetres M kullanıcısına yanıt
    ayar yaptırdık 6 tane hd kanal çıktı fakat usb ile ıp tv yapılabilir mi
  • yayın tipi ne DVB-S mi DVB-C mi?
  • B40.Lw 7336 tv aldım wifi aparatı almak istiyorum bu cihaza uygun hangi Wifi aparatı ve nerden almam gerek bilgisi olan varmı
  • metalcup M kullanıcısına yanıt
    o tarz bilgi yok... uyumlu olan usb wifi aygıtı için kullanım kılavuzundan marka model bak... buraya yaz... belki bulunabilir... + ucuz olmasını bekleme... LG için çok pahalıydı...
  • A50-LW-9336 ın dahili wifi adaptörü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

o tarz bilgi yok... uyumlu olan usb wifi aygıtı için kullanım kılavuzundan marka model bak... buraya yaz... belki bulunabilir... + ucuz olmasını bekleme... LG için çok pahalıydı...

kullanım klavuzunda grundig marka usb yazıyo model yazmıyo sağol ilgin için
    http://www.amazon.de/Grundig-WiFi-Dongle-Smart-Interactive/dp/B00BCA23QG/ref=pd_sim_ce_3/279-0070235-5853837
    amazon.de'de 39.95€ fiyattan satıyorlar ARÇELİK servisinden bak...
  • quote:

http://www.amazon.de/Grundig-WiFi-Dongle-Smart-Interactive/dp/B00BCA23QG/ref=pd_sim_ce_3/279-0070235-5853837
    amazon.de'de 39.95€ fiyattan satıyorlar ARÇELİK servisinden bak...

40 euro satılıyor baya bahalıymış ben arçelik servisinde bulmuştum 100 tl istedi adama güvenemedim fazla fiyat cekiyor diye senin bulduğun bu fiyata bakılırsa adam normal fiyat cekmiş

+
    sadece onunla çalışıyor ve LG'ninkinden ucuzmuş onlarınki 250TL filandı... TP-LINK 3G routerlar var bende MR3020 almıştım 50TL fiyata ondan bak belki ucuza bulursun... wisp modda kullanırsan çok kullanışlı...
  • quote:

+
    sadece onunla çalışıyor ve LG'ninkinden ucuzmuş onlarınki 250TL filandı... TP-LINK 3G routerlar var bende MR3020 almıştım 50TL fiyata ondan bak belki ucuza bulursun... wisp modda kullanırsan çok kullanışlı...

tamam bakarım çok sağol
  • Beyler ben arcelik'in a47-lb-9377 adli modelini kullaniyorum.Bu web browserda video oynatirken tam ekran yapilmayor acaba sadece ben de mi böyle yoksa sizdede oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Yaklaşık 2 ay kadar önce http://www.arcelikalisveris.com/ sitesinden a46-leg-6b aldım. Televizyondan genel olarak çok memnunnum ancak 3D filmlerde, eğer film orjinal dilinde ise ses gidiyor, türkçe dublaj ise veya çift sesli ve türkçesini açarsam seste sorun olmuyor. Ayarlardan herşeyi denedim ancak bir sonuç alamadım. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

Bir de internet güncellemesi her seferinde %99'a kadar geliyor ve ardından indirme hatası verip kapanıyor. Bununla ilgili de yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Beyler benim yazılımla ilgili bir sorunum var a47-lb-9377 model televizyona sahibim televizyon üzerinden en son yazılım indirmek istediğimde bana yeni bir yazılım bulunmuyor diyor ama arçeliğin sitesine yeni yazılım gelmiş acaba bunu usb üzerinden mi denememiz lazım eğer öyleyse nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

Beyler benim yazılımla ilgili bir sorunum var a47-lb-9377 model televizyona sahibim televizyon üzerinden en son yazılım indirmek istediğimde bana yeni bir yazılım bulunmuyor diyor ama arçeliğin sitesine yeni yazılım gelmiş acaba bunu usb üzerinden mi denememiz lazım eğer öyleyse nasıl yapabilirim?

Usb flash bellek yöntemi ıle televizyonu güncelleyebilirsin güncelleme yaparsa televizyon açılır önce siteye gir dosyayı indir link aşağıda ilk kutucuğa televizyonunuzun seri numarasını giriyorsunuz ikinci kutucuktan dil olarak Türkçe yi seçiyorsunuz ve sorgula yazan yere tıklıyorsunuz iki tane yazılım çıkıyor siz en güncel olanı indiriyorsunuz sonra inen rar dosyasının içindeki tüm dosyaları oynamadan olduğu gibi bicimlendirilmiş içi boş flash
    belleğe atıyorsunuz sonra televizyon tamamen kapalı olacak fişi çekilmiş olacak yada kullandığınız çoklu prizde düğme varsa düğmeden kapalı olacak flash belleği televizyona takın yan tarafta bulunan düğmeler var ordan P+ olan düğmeyi basılı tutun bırakmayın bu esnada televizyonun fişini takın veya
    çoklu prizinizin düğmesinden açın 5 saniye bekleyin ve elinizi P+ düğmesinden çekin yükleme otomatik olarak başlayacaktır bitene kadar bekleyin televizyon kapandıktan sonra 15 saniye bekleyin ışık yanıp sönecek ışık sabit olduğu zaman usb belleği çıkarabilirsiniz ve televizyonu açabilirsiniz
    yazılım versiyonunu kontrol etmek için Menü ye girin oradan Ayarlara girin oradan en alta inerek bakabilirsiniz indirme linki burada;

http://www.arcelik.com....im-indirme-merkezi.htmlhttp://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html

Birde güncel yazılımla güncelleme yapıp ta televizyon yine açılmasa eski tarihli olan yazılımı indir onuda dene televizyon açılırsa sonra yine güncel tarihli olan yazılımı televizyona yükleyebilirsin.

Klasik olacak ama yapılacak olan işlem sonucu olanlardan sorumlu olmayacağımı belirteyim sitesinden aktardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medetres -- 2 Ekim 2013; 18:31:55 >

• Beko B40-LEG-6B model için yeni güncelleme geldi 07-10-2013 tarihli TPGRMR.-.-.-.-.V05.013.00.rar Arçelik Beko lcd ve led televizyonları usb girişten güncelleyebilirsiniz internetiniz yoksa eğer yazılımı usb flash belleğe atarak güncelleme yapabilirsiniz bu linke girin http://www.arcelik.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html yada http://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html ilk kutucuğa televizyonunuzun seri numarasını giriyorsunuz ikinci kutucuktan dil olarak Türkçe yi seçiyorsunuz ve sorgula yazan yere tıklıyorsunuz ikitane yazılım çıkıyor siz en güncel olanı indiriyorsunuz sonra inen rar dosyasının içindeki tüm dosyaları oynamadan olduğu gibi bicimlendirilmiş içi boş flash belleğe atıyorsunuz sonra televizyon tamamen kapalı olacak fişi çekilmiş olacak yada kullandığınız çoklu prizde düğme varsa düğmeden kapalı olacak flash belleği televizyona takın yan tarafta bulunan düğmeler var ordan P+ olan düğmeyi basılı tutun bırakmayın bu esnada televizyonun fişini takın veya çoklu prizinizin düğmesinden açın 5 saniye bekleyin ve parmağınızı P+ düğmesinden çekin yükleme otamatik olarak başlayacaktır bitene kadar bekleyin televizyon kapandıktan sonra 15saniye bekleyin ışık yanıp sönecek ışık sabit olduğu zaman usb belleği çıkarabilirsiniz yazılım versiyonunu kontrol etmek için Menü ye girin ordan Ayarlar a girin ordan en alta inerek bakabilirsiniz. Bu yöntemle güncelleme yapmanın zararı ve riski yoktur televizyona hiç bir şey olmaz gönül rahatlığıyla usb flas bellek ten güncelleme yapabilirsiniz içiniz rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halildmnlıo -- 15 Ekim 2013; 16:26:41 >

• A55-LW-9377 arçelik led tv sahibiyim.

3d film izlemek için illa pc veya usb bağlamam mı gerekiyor yoksa baska bir yolu varmı?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.