Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tv'lerde dvb-t var ama şimdi türkiye'de karasal yayın standardı dvb-t2 olacakmış. acaba bu tv'ler dvb-t2'yi de çeker mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

bu tv'lerde dvb-t var ama şimdi türkiye'de karasal yayın standardı dvb-t2 olacakmış. acaba bu tv'ler dvb-t2'yi de çeker mi?

muhtemelen çekmeyecek ,ayrı bir muamma önce yayın bir gelsin bakalım
  • lcd televizyonum var bissi nasıl yaparım menü + 2011 olmuyor

model all in on lcd tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weightless -- 28 Şubat 2013; 15:13:29 >
  • adamlar sadece işini yapıyor.takıyor gidiyor.soru soruyorsun ben bilmiyorum diyor.Bilmiyorsan nasıl montaj yapıyorsun diyorum susuyor.
  • slm arkadaşlar bende beko B42-LEP-6B aldım birkaç gündür youtube da videoları açamıyorum sebebi ve çözümü nedir acaba 2. olarakta kurulum yapılırken kullanma kılavuzu sanmıştım ama poşet içine baktım digitürk kartı ve modülü var kağıdın üstünde "arçelikten uydu alıcılı lcd alana digitürk hd paketi hediye " yazıyor.gerçi şifre geçerlilik tarihi 31.12.2012 yazıyor.bunu kullanmamız mümkün mü acaba.
  • merhaba arkadaşlar arcelık 117 ekran led tv aldım ama allshare cast çalıştıramadım

birde lg ve samsung ip tv ıcın uygulama çıkardılar arcelık de bıldıgım kadarı ıle samsung panel e sahıp uygulama olarak ne zaman gelır gelırse dıye soracaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem_adakoglu

merhaba arkadaşlar arcelık 117 ekran led tv aldım ama allshare cast çalıştıramadım

birde lg ve samsung ip tv ıcın uygulama çıkardılar arcelık de bıldıgım kadarı ıle samsung panel e sahıp uygulama olarak ne zaman gelır gelırse dıye soracaktım

DLNA menüsünden veri aktarılıyor ( resim film müzik) kullanma kılavuzundan faydalanabilirsiniz,ama ip uygulama konusunda pek fazla ümitvar değilim ne yazık ki aldığımızdan beri hiç yeni uygulama gelmedi menüye
  • TV gittikçe ağırlaşıyor. Açılış, kanal geçişleri, menüde dolaşım daha uzun sürmeye başladı. Fişi çekip takıyorum ama düzelmiyor. Sebebi ve çözümü ne olabilir. Konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: varagele46

TV gittikçe ağırlaşıyor. Açılış, kanal geçişleri, menüde dolaşım daha uzun sürmeye başladı. Fişi çekip takıyorum ama düzelmiyor. Sebebi ve çözümü ne olabilir. Konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa seviniriz.

Belleği doluyordur. Fabrika ayarlarına geri dönmeyi deneyin bakalım.
  • arçelik all in one tv çok geç açılıyor ve kanal geçişleri çok yavaş.özellikle ca modülde..bellek felan değil..tv nin genel özelliği ilk geldiğinde de aynıydı şimdide aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungun

quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: gungun

panelin 4 köşesinden ışık sızması konusunda yaklaşık 20 yıldır alışveriş yaptığımız bayi Ankara Bölge müdürlüğü nezdinde girişimde bulundu.Başka bir bayinin showroom'unda aynı tv'de problem yoktu.Sonucunu bekliyorum.Işık sızması nedeniyle 1 aylık sürede tv'yi değitiren oldu mu bölgeden ses çıkmazsa müşteri hizmetlerine başvuracağım.ekte gece cep telefonu ile çektiğim video'dan bir foto var ileri gelenler bakıp yorum yazarsa sevinirim.koyu sahnelerde 4 köşeden ışık sızıyor.Lütfen incelerken sadece köşeleri dikkate alın ışık sızmasını tam anlayabilmek için karanlıkta videoyu flaşla çekmek zorunda kaldım.En kısa zamanda yanıtlarınızı bekliyorum..[simage][/simage]

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız

4 bin tl lik samsungda bile oluyor arceliktede olmasi normal ama servise haber verin

Öncelikle hayırlı olsun,bu sızma sorunu maalesef led tv lerde henüz aşılamayan bir konudur,diğer markalarda da vardır.(samsung lg vb) ama aslolan kullanıcıyı rahatsız edip etmemesi ki sizde bayağı yoğun görülüyor,Arçelik-Beko bu konuda servis olarak hızlı çözüm üreten kuruluşlardır 2 günlük cihazı bile değiştirdiklerini biliyorum siz servisle irtibata geçin çözüme ulaşacaksınız eminim, ürün değişimi yada ücret garantisi şeklinde olabilir,keyifli seyirler dilerim

Herkese ilgisi için teşekkür ederim.a55 lep 6b olan tv'yi 24 Ocak tarihinde montajladılar.Işık sızması sorununu 1 gün sonra servise haber vermiştim.Onlar ''tüm led tv'de var arıza değil dediler''ısrarım sonucu eve eleman gönderip normal dediler .Müşteri Hizmetleri'ne başvurdum.24 saat geçmeden servisten benim de tanıdığım başteknisyen bize geldi ayrıca başka bir tv getirdiler.Amaçları hepsi aynı demekti ancak sorunu gördüle(getirdikleri tv'de sızma sorunu yoktu)ve değişim için rapor yazdılar.Fabrika değişim için aynı gün onay verdi.Şimdi yeni ürünü bekliyorum.Başteknisyene rica ettim bizzat o getirip kuracak.Bana yeni gelecek ürün için tavsiyeleriniz nelerdir.Yanıtlarınızı bekliyorum.

ışık sızması zamanla geçiyormuş... diye söylüyorlar altı ile 8 ay içinde geçiyormuş...
    biss şifresi 2011 olmayan 2012 denesin ama dvb-s'te key girilecek kanalda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 7 Mart 2013; 1:49:41 >

• bende arçelik marka led tv hd televizyon aldım.Fakat bu 3d işini anlayamadım.Türksat 3d test kanalını açıyorum gözlüğü açıyorum.Pek bi fark göremiyorum.Acaba Gözlüklerde mi sorun var yoksa evin aydınlatma da mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcagan

bende arçelik marka led tv hd televizyon aldım.Fakat bu 3d işini anlayamadım.Türksat 3d test kanalını açıyorum gözlüğü açıyorum.Pek bi fark göremiyorum.Acaba Gözlüklerde mi sorun var yoksa evin aydınlatma da mı?

Türksat'ta 2 adet 3d test var biri eski tip kırmızı mavi kağıt gözlüklerle izlenen biride yeniğ nesil 3d sizin de izleyebileceğiniz türden olan ,12015 h 27500 frekansında 3d test yayını var orda önce ekran 2 parçadır menüden side by side seçiyorsun gözlükten de poweri açınca görülecektir.Aydınlıkla karanlıkla 3d fark etmez derinliği yaklamanız gerek,.sonuçları paylaşırsanız yine yardımcı olmaya çalışırım iyi seyirler
  • quote:

quote:

bende arçelik marka led tv hd televizyon aldım.Fakat bu 3d işini anlayamadım.Türksat 3d test kanalını açıyorum gözlüğü açıyorum.Pek bi fark göremiyorum.Acaba Gözlüklerde mi sorun var yoksa evin aydınlatma da mı?

Türksat'ta 2 adet 3d test var biri eski tip kırmızı mavi kağıt gözlüklerle izlenen biride yeniğ nesil 3d sizin de izleyebileceğiniz türden olan ,12015 h 27500 frekansında 3d test yayını var orda önce ekran 2 parçadır menüden side by side seçiyorsun gözlükten de poweri açınca görülecektir.Aydınlıkla karanlıkla 3d fark etmez derinliği yaklamanız gerek,.sonuçları paylaşırsanız yine yardımcı olmaya çalışırım iyi seyirler

akşam deneyip sonuçları aktaracağım.Teşekkürler

• digitürk kampanyalı tv alan var mı acaba adamlar kurulum için 85 lira istedi sizde de böyle mi oldu?85 tl çok değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Melek63

quote:

quote:

geçenlerde a47 lep 6b model tv aldık. 3d performansı hem filmlerde hem de oyunlarda gaet iyi. normal hd yayınları 3dye çevirdiğimde ise derinlik iyi. fakat cihazın wifi performansı kötü ve ayrıca bu cihzda dlna özelliği var mı?

dlna cihazda var. ben çok güzel kullanıyorum: bilgisayardaki videoları tv'de izleyebiliyorum. videolar 720p'den yüksek çözünürlükte ise yani 1080p ise örneğin, sorun çıkıyor: takılmalar oluyor. ama kullanım kılavuzunda bunu belirtmişler: modemin n bağlantısının olması gerektiğini yazmışlar. n bağlantısı da diğer bağlantı türlerinden daha hızlı. benim modem de n bağlantı hızını desteklemiyor.
    bence de 3d kalitesi çok iyi.

smart özelliklerin içerindeymiş dlna yeni gördüm. ama bağlantıyı kuramadm biraz kurcalamam gerek sanırım.sendeki yazılım sürümü ne şuan ?

windows 8 kullanıyorum. paylaşımlardan medya paylaşımlarını açmanız yeterli olur sanırım.

bu mümkün olmazsa, samsung all share diye bir program var.
    http://www.samsung.com/global/allshare/pcsw/

seyretmek istediğiniz videoları, bilgisayardaki belgelerim klasörü içindeki videolar klasörüne koyuyorsunuz.

arkadaşlar belgelere resim video attım tvvede dnla menüsünü açıyorum cihaz bulunamadı diyor yenile diyorum ama bulmuyor samsungun allshare ve hotfix programını bilgisayarıma yükledim ama olmadı tam olarak nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz birde ben yanlış anlamadım değilmi belgelerimdeki video ve flimleri wifi olarak tvde seyretmek için bu program

• quote:

Orijinalden alıntı: hüron

quote:

quote:

quote:

quote:

geçenlerde a47 lep 6b model tv aldık. 3d performansı hem filmlerde hem de oyunlarda gaet iyi. normal hd yayınları 3dye çevirdiğimde ise derinlik iyi. fakat cihazın wifi performansı kötü ve ayrıca bu cihzda dlna özelliği var mı?

dlna cihazda var. ben çok güzel kullanıyorum: bilgisayardaki videoları tv'de izleyebiliyorum. videolar 720p'den yüksek çözünürlükte ise yani 1080p ise örneğin, sorun çıkıyor: takılmalar oluyor. ama kullanım kılavuzunda bunu belirtmişler: modemin n bağlantısının olması gerektiğini yazmışlar. n bağlantısı da diğer bağlantı türlerinden daha hızlı. benim modem de n bağlantı hızını desteklemiyor.
    bence de 3d kalitesi çok iyi.

smart özelliklerin içerindeymiş dlna yeni gördüm. ama bağlantıyı kuramadm biraz kurcalamam gerek sanırım.sendeki yazılım sürümü ne şuan ?

windows 8 kullanıyorum. paylaşımlardan medya paylaşımlarını açmanız yeterli olur sanırım.

bu mümkün olmazsa, samsung all share diye bir program var.
    http://www.samsung.com/global/allshare/pcsw/

seyretmek istediğiniz videoları, bilgisayardaki belgelerim klasörü içindeki videolar klasörüne koyuyorsunuz.

arkadaşlar belgelere resim video attım tvvede dnla menüsünü açıyorum cihaz bulunamadı diyor yenile diyorum ama bulmuyor samsungun allshare ve hotfix programını bilgisayarıma yükledim ama olmadı tam olarak nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz birde ben yanlış anlamadım değilmi belgelerimdeki video ve flimleri wifi olarak tvde seyretmek için bu program

XP de media playerdeki kütüphaneyi görebiliyoruz. Tabi ayarlardan dosyaları paylaşıma açtıktan sonra. Sizin işletim sistemi win 8 sanırım. Tahminim aynıdır. Yine m.player üzerinden görüyorsunuzdur. Güvenlik duvarı ayarlarını da kontrol etmekte fayda var.

• benim yapabileceğim bir şey değil herhalde bilgisayardan az anlıyorum paylaşıma açtım win 7 iş sistemim birtane müzik videosunu medya player listesi ile yürüt diyorum televizyondada dlna yı açıp bul diyorum ama bulmuyor zor biraz
  • modeme usb belleği taktım nedense DLNA usb belleği göremedi... + televizyonun ara yüzü varsa nasıl erişilir meçhul... ARÇELİK 32LEG5B
  • quote:

quote:

denedim tm başarılı derinliği hissettim harika :)

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.