DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu)
200
Cevap
4
Favori
432.672
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 13:17:20
      Arkadaşlar hesabıma bir türlü giriş yapamıyorum. Aşağıdaki uyarı ekranı karşıma çıkıyor ama cep telefonum doğru olmasına rağmen onay kodu gelmiyor. Tekrar gönderi tıkladığımda da mesaj gelmiyor. Sorunu nasıl giderebilirim acaba ?

Evet arkadaşlar çözümü sonunda buldum. Bu durumla karşılaşabilecek olan arkadaşlarımız için yardımcı olmak isterim.

Öncelikle eski bir cep telefonu bulun(Android vb. olmayan). Ben Nokia 1203 buldum ve sim kartımı taktım.
      Sonraki yapmanız gereken farklı bir tarayıcıdan hesabınıza girmek. Ben Mozilla Firefox dan giriş yaptım ve sonunda sms bana ulaştı(15-20 saniye kadar sonra).

Tarayıcı çok önemli bir ayrıntı. Aslında önceden Nokia 1203 le denemiştim ama tarayıcı explorer ile göndermiştim sms ulaşmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 18:11:34 >
      oktai bu mesajı paylaştı

PSN ID: qarakedi
    • Binbaşı
      1808 Mesaj
      02 Aralık 2011 13:41:03
      Nedense bazı telefonlara onay kodu gelmiyor. Sim kartınızı varsa başka telefona takıp deneyin

OnLive: onur1301
    • Yarbay
      3970 Mesaj
      02 Aralık 2011 14:18:49
      sadece vodafone hatları için değil mi o

• Binbaşı
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 14:37:48
      quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

sadece vodafone hatları için değil mi o

Hattım vodafone ama sms gelmiyor. Bu adımı atlamanın bir çaresi yokmu arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 14:38:12 >

• Yarbay
      3970 Mesaj
      02 Aralık 2011 14:49:03
      quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Alıntıları Göster

Hattım vodafone ama sms gelmiyor. Bu adımı atlamanın bir çaresi yokmu arkadaşlar.

kanka telefondan olabilir o zaman. Facebook un attığı mesajlar bana da yarım yamalak geliyor. Ama profilinde gs mobile kullandığın yazıyor

• Binbaşı
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 16:05:58
      quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

Alıntıları Göster

kanka telefondan olabilir o zaman. Facebook un attığı mesajlar bana da yarım yamalak geliyor. Ama profilinde gs mobile kullandığın yazıyor

Doğru
      Birkaç ay önce vodafone geçmiştim. Nasıl değiştirmem gerekiyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 16:09:33 >

• Binbaşı
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 16:21:49
      Sim kartı 2 farklı telefona takıp denedim ama malesef sms bir türlü gelmiyor

• Emekli Yönetici
      9963 Mesaj
      02 Aralık 2011 16:27:22
      SMS'in ulaşmamasının telefonla bir alakası olamaz. Normal SMS yoluyla geliyor çünkü. Marka ve model seçmesi imkansız. Anlık bir sorun olabilir. Mesajlar yurtdışından geldiğinden, hatlarda yoğunluk olabilir. Telefon onayının zorunlu olduğunu sanmıyorum. Ben onaylamadım hiç ve senelerdir sorunsuz kullanıyorum.

• Binbaşı
      1808 Mesaj
      02 Aralık 2011 16:30:52
      quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

SMS'in ulaşmamasının telefonla bir alakası olamaz. Normal SMS yoluyla geliyor çünkü. Marka ve model seçmesi imkansız. Anlık bir sorun olabilir. Mesajlar yurtdışından geldiğinden, hatlarda yoğunluk olabilir. Telefon onayının zorunlu olduğunu sanmıyorum. Ben onaylamadım hiç ve senelerdir sorunsuz kullanıyorum.

Nokia 5800 ile onay kodunu alamıyorum. Hattımı 6300'a taktığım zaman mesaj geliyor.

OnLive: onur1301
    • Binbaşı
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 17:51:49
      quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

En kötü tarafı hesabıma giremediğim için telefon numarası vb. değişiklikleri de yapamıyorum.

• Binbaşı
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 17:53:46
      Arkadaşlar bir çare bulmam lazım tüm iş ve eski arkadaşlarım bu hesapta

• Binbaşı
      1802 Mesaj
      02 Aralık 2011 18:08:57
      Evet arkadaşlar çözümü sonunda buldum. Bu durumla karşılaşabilecek olan arkadaşlarımız için yardımcı olmak isterim.

Öncelikle eski bir cep telefonu bulun(Android vb. olmayan). Ben Nokia 1203 buldum ve sim kartımı taktım.
      Sonraki yapmanız gereken farklı bir tarayıcıdan hesabınıza girmek. Ben Mozilla Firefox dan giriş yaptım ve sonunda sms bana ulaştı(15-20 saniye kadar sonra).

Tarayıcı çok önemli bir ayrıntı. Aslında önceden Nokia 1203 le denemiştim ama tarayıcı explorer ile göndermiştim sms ulaşmamıştı.

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 18:12:16 >

• Er
      1 Mesaj
      selam bana lütfen yardım edebilirmisinizz :( dediklerinizi uyguladım yeni mail aldım ve 24 saatlik geri sayım başlaı bitti ve gene aynı sayfayla karşılaştım...

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla
      Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.
      Onay kodunu gir
      Şu numarana bir kod gönderildi: 9050********

Onay kodunu aldığında lütfen aşağıya gir. Bu işlem, bu hesabının sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı olacaktır.

Kodu tekrar gönderin

Kodu telefonla arayarak bildirin ..... VE KOD TEKRAR YOLLANMIYOR ARAMAYA BASIYORUM TIK YOK BANA YARDIM EDİN LÜTFEN ARKADAŞLAR SAYIN YÖNETİCİM :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdifon -- 5 Aralık 2011; 11:32:11 >

• Yarbay
      2654 Mesaj
      06 Aralık 2011 19:14:01
      Benim daha bu sabah güvenlik kodu geldi fakat şimdi gelmiyor Facebook iyice bozdu kendini

ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
    • Yüzbaşı
      386 Mesaj
      31 Aralık 2011 09:53:57
      Allah senden razı ollsun kardeş..2 gündür içim içimi yiyor..yapmadığım şey kalmadı..bi türlü sorunu çözememiştim..deminden evdeki kötü telefona taktım ve onay mesajı geldi.. çok sağolasın..

• Er
      7 Mesaj
      31 Aralık 2011 13:52:40
      bana hala gelmedi ve çok sinirliyim. dün akşam herşey yolunda gidiyordu bu sefer arayarak gönderelim vardı onay kodunu. herkesin demesine göre hemen arıyorlardı. ama ben bastıkça az sonra dedi.... sonunda aşırı onay kodu istemekten 'lütfen daha sonra tekrar deneyin' nette araştırdım 12 saat geçmesi lazımmış. geçti denedim. ama aynı yazı... söyleyecek küfürüm kalmadı daha.

• Yarbay
      2822 Mesaj
      31 Aralık 2011 14:12:35
      Bana da vkontakte.ru'dan gelmiyor

1881-193∞
    • Yarbay
      2550 Mesaj
      02 Ocak 2012 00:52:35
      malesef olmuyor 4 tane tarayıcıyla denedim 3 tane telefon denedim olmadı denedigim telefonlar samsung i600 - f480 bi de nokia 6020 hiçbirinde gelmedi

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M
    • Yarbay
      2550 Mesaj
      02 Ocak 2012 16:23:49
      ARKADAŞLAR SAĞLAM Bİ ÇÖZÜM BULDUM FACENİZE KAYITLI OLAN TELEFON NUMARASINI BAŞKA BİR FACEYE KAYITLAYIN SONRA FOTOĞRAFLA HESABINIZI DOĞRULAMA AÇILIYOR FOTOĞRAFLARI DOĞRUCA SEÇİN HESABINIZ AÇILIR BEN BÖYLE YAPTIM AÇTIM

• Teğmen
      131 Mesaj
      02 Ocak 2012 21:56:47
      quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

ARKADAŞLAR SAĞLAM Bİ ÇÖZÜM BULDUM FACENİZE KAYITLI OLAN TELEFON NUMARASINI BAŞKA BİR FACEYE KAYITLAYIN SONRA FOTOĞRAFLA HESABINIZI DOĞRULAMA AÇILIYOR FOTOĞRAFLARI DOĞRUCA SEÇİN HESABINIZ AÇILIR BEN BÖYLE YAPTIM AÇTIM

deniyorum hemen

FIFA 16 PC
      CANON 100D
      BEŞİKTAŞ
    • Teğmen
      131 Mesaj
      02 Ocak 2012 22:00:41
      quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

OLDU VALLAAA ÇOK SAĞOLLLLLLLLLLL

FIFA 16 PC
      CANON 100D
      BEŞİKTAŞ
    • Yarbay
      2550 Mesaj
      03 Ocak 2012 12:22:20
      quote:

Orijinalden alıntı: kkuirrsaalti

Alıntıları Göster

bişey degil kardeş yardım edebildiysem ne mutlu bana

• Er
      1 Mesaj
      15 Ocak 2012 16:18:35
      Allah razı olsun :'(

• Çavuş
      92 Mesaj
      22 Ocak 2012 12:31:38
      hala bana kod gelmiyor yardımcı olur musunuz 3 gündür uğraşıyorumm

• Teğmen
      173 Mesaj
      25 Ocak 2012 11:00:01
      4 gündür bana da gelmedi bu onay kodu ya

• Er
      1 Mesaj
      26 Ocak 2012 14:52:38
      bana onay kodu geldi ama bunu nereye giricem ?

• Yüzbaşı
      360 Mesaj
      14 Şubat 2012 09:17:08
      arkadaslar bu facebook onay kodu smsleri için avea ücret alıyormu

İntel Core i7 4790,Asus Maximus VII Ranger,MSI R9 380 4GB,Corsair 2*4 GB 1600 MHz Corsair+8 GB 1600 MHz Corsair,XClio A380 Kasa,Cooler Master 620 Watt PSU,Samsung EVO 850 500 GB SSD,Asus VP247H Monitör
    • Çavuş
      86 Mesaj
      15 Şubat 2012 12:49:10
      quote:

Alıntıları Göster

dostum fotoğrafla hesap doğrulama nereden açılıyor bulamadım. Çalışan eski bir facebook hesabıma kayıtladım telefon no sunu. Ama fotoğrafla doğrulama sayfasını bulamadım.

Yardım lütfen.

• Teğmen
      131 Mesaj
      15 Şubat 2012 22:03:00
      quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

Alıntıları Göster

dostum fotoğrafla hesap doğrulama nereden açılıyor bulamadım. Çalışan eski bir facebook hesabıma kayıtladım telefon no sunu. Ama fotoğrafla doğrulama sayfasını bulamadım.

Yardım lütfen.

Yaptığım işlem tam aklımda değil. Facebook a girip şifremi unuttum dedikten sonra doğru yolu izlemen lazım. Aklımda olmadığı için pek yardımcı olamıcam. Çok kolay bi şekilde yaptım ama ben.

FIFA 16 PC
      CANON 100D
      BEŞİKTAŞ
    • Çavuş
      86 Mesaj
      16 Şubat 2012 09:40:29
      quote:

Alıntıları Göster

Yaptığım işlem tam aklımda değil. Facebook a girip şifremi unuttum dedikten sonra doğru yolu izlemen lazım. Aklımda olmadığı için pek yardımcı olamıcam. Çok kolay bi şekilde yaptım ama ben.

Vodafone bir hatla anında oldu diğer operatörlere gıcığı var heralde facebook'un.

• Teğmen
      123 Mesaj
      19 Şubat 2012 17:45:26
      kardesim çok ama çok tesekkür ederim benim hatta vodafone anınnda oldu saol telefonda 1200 dı saolasın

• Teğmen
      149 Mesaj
      29 Şubat 2012 21:02:25
      bu lanet kod banada gelmiyor tıklıyorum hoperlör dat dat ediyo telefona sinyaller geliyo ama kod ve mesaj gelmiyo lanet olsun buna bi çözüm bulsunlar hemen vara yoğa kilitliyolar hesabı

• Teğmen
      109 Mesaj
      02 Mart 2012 12:12:10
      facebook iyice zıvanadan cıktı artık!! dünden beri 10 kere numarama kod gonderdim hiç biri gelmiyor kaç saat bekliycez daha !

• Teğmen
      109 Mesaj
      02 Mart 2012 12:31:45
      İşin kötüsü ben artık numarama kod gönderemiyorum '' kısa zamnada çok fazla kod gönderdin '' diyor çok önemli bir mail msj gelecek gel gelelim bu salak şey yüzünden elim ayagım baglandı zaten face ı ıptal edicem işim bitince yok zaman tüneli yok tel kodu bol bol kufür yiyor benden.. tünelinin de senınde Q.Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magancı -- 2 Mart 2012; 12:33:26 >

• Er
      1 Mesaj
      02 Mart 2012 23:28:47
      ben bunların yapacağı işin ta .. ne bu yaw dalgamı geçiyorlar 2 gündür yapmadığım halt kalmadı bir türlü kod gelmiyor ne türkcele nede vodafona gelmiyor deli olacam daha aklıma gelen küfürde kalmadı..

• Yarbay
      2550 Mesaj
      03 Mart 2012 16:51:21
      ARKADAŞLAR SORUN YAŞAYANLAR BENİ FACEBOOKDAN EKLESİN YARDIMCI OLAYIM SİTEYE FAZLA GİREMİYORUM. http://www.facebook.com/uuur.hacked/

• Er
      2 Mesaj
      10 Mart 2012 22:56:07
      Facebook gittikçe cılkını çıkartmaya başlıyor ve daha da çıkaracak. Yeni sürprizlere açık olalım

• Yarbay
      2484 Mesaj
      12 Mart 2012 09:43:00
      Selamün Aleyküm ;

GSM hattım Turkcell.Chrome,Firefox ve Explorer'ı kullanmama rağmen "onay kodu" denen illet gelmedi.Ayrıca,farklı telefon markasında denemekte çözüm olmuyor ama "onay kodu" hakkında Turkcell hatlarla ilgili sorun var diye okumuştum bir yerde..Yukarıda yazdıklarımı yapıpta GSM hattı farklı olan arkadaşlar varsa bilgilendirsin lütfen.

• Er
      11 Mesaj
      14 Mart 2012 03:12:06
      belki ben cep telefonu kullanmıyorum, bu face sapıtmış artık

• Yarbay
      2345 Mesaj
      14 Mart 2012 18:34:34
      Turkcell hattıma mesaj gelmiyordu avea hattımı belirttim hemen geldi.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Mart 2012 23:17:35
      aynı sorun bendede var ve ne yaptıysam olmadı
      facebook dünyaya kendi adına sınır çizen isim
      googledan daha ünlü nerdeyse
      tüm kafa kafaya olan sitelere hükmediyor

• Onbaşı
      15 Mesaj
      31 Mart 2012 09:15:32
      Ben Turkcell'liyim e bu özeliği ilk açtıktan sonra aylarca kullandım. Mesajlar anında geliyordu. Bir ara kapattım. Sonra bir daha açamaz oldum. Onay kodu gelmiyor. Telefonumda bir dğeişiklik olmadı. Androidli bir Turkcell. Numaram ya da simimde de değişiklik olmadı. Bunun nedenini delice merak ediyorum. Ekstra güvenlik için süper bir özellikti.

Dünya-dışı organizasyonların ve ruhsal bilginin en basit ve anlaşılır hali. Özgür, bağımsız ve taraflı öte-alem basını: yenidunyaicinipuclari(nokta)com
    • Teğmen
      138 Mesaj
      01 Nisan 2012 13:52:17
      Beyler ben yeni bir hesap açtım. Açmaz olaydım. 10 dk sonra kapandı ? Kod çıkıyo söylediğiniz her yöntemi yaptım, kimliğimin resminide çektim gönderdim. Ama gevur milleti işte ilgi yok

• Onbaşı
      33 Mesaj
      11 Nisan 2012 00:56:46
      Bana onay kodu geliyor ama okeylemiyor :)) onay kodunu kutucuğa yazıp okeyliyorum sayfa yenileniyor başka bi tepki yok aynı kodu tekrar yazdığımda bu kodun süresi dolmuş,kullanılmış kod gibi birşey diyor :) 20 tane mesaj istedim 3 gündür hepsinde aynı

• Çavuş
      79 Mesaj
      12 Nisan 2012 17:40:31
      arkadaşlar aynı sorun bana da oldu ne yapabilirim?

İnsan kazanmak çok zor. Hayatta yapıcı olmak gerekiyor. Kalbini kırdığım varsa af diler, aptal bir eşek olduğumu beyan ederim. Şayet benimki kırılırsa, alttan almasını bilir, sineye çekerim.
    • Er
      2 Mesaj
      18 Nisan 2012 19:54:13
      arkadaşar aynı şeyi bende yaşadım fakat kayıtlı numaram benim eski numaram yani hat kapalı ve lise zamanımda arkadasımın annesi üzerinden alınan bi hattı ne yapmam gerekiyor yardımcı olan olursa çok sevinirim

• Er
      2 Mesaj
      18 Nisan 2012 20:34:28
      aynı şeyi bende yaşadım fakat kayıtlı numaram benim eski numaram yani hat kapalı ve lise zamanımda arkadasımın annesi üzerinden alınan bi hattı ne yapmam gerekiyor yardımcı olan olursa çok sevinirim

18 Nisan 2012 22:32:06
      Benim bildiğim senin gerçek bir kişilik olmadığını bilmek için.

• Yüzbaşı
      517 Mesaj
      21 Nisan 2012 14:33:18
      çözümün bulunduğuna sevindim

imza
    • Er
      7 Mesaj
      23 Nisan 2012 16:22:20
      https://www.facebook.co...t_us.php?id=idniz.......

buraya kimliğinizi , ehliyetizi tarayıp göndererek hesabınıza giriş yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojenxx -- 23 Nisan 2012; 16:24:56 >

23 Nisan 2012 16:34:08
      Tanrıya dualar ediyordum facebook kulanmiyim kapatim kalıcı olsun diye sonunda dualarım gercek oldu facebook kapattı ve onay kodu göndermiyor bi facebook bagımlısı olarak yapmadıgım kalmadı ama gelmiyor olmuyor işte bende artık uğraşmaktan vazgeçtim facebooksuz hayat 2006 öncesine döndüm ohh bee

23 Nisan 2012 17:06:49
      sorun gerçekten telefondanmış

• Er
      2 Mesaj
      30 Nisan 2012 15:13:24
      ARKADAŞLAR BENIM FACEBOOK HESABIMDA KAYITLI BİR TELEFON NUMARASI YOK ARKADASIMIN DEDIGI GIBI TELEFON NUMARANI BASKA HESABA TASI COZUMUNU YAPAMIYORUM LUTFEN BIRINIZ YARDIMCI OLSUN.

• Er
      2 Mesaj
      30 Nisan 2012 15:15:16
      ARKADAŞLAR BENIM FACEBOOK HESABIMDA KAYITLI BİR TELEFON NUMARASI YOK ARKADASIMIN DEDIGI GIBI TELEFON NUMARANI BASKA HESABA TASI COZUMUNU YAPAMIYORUM LUTFEN BIRINIZ YARDIMCI OLSUN

• Er
      2 Mesaj
      30 Nisan 2012 16:16:57
      Arkadaşlar bana yardımcı olursanız svinirim benım facebook hesabımda baskasının telefon numarası var ve ben sıfremı degıstırmeme ragmen acamadım durmadan dogal olarak kod ıstıyor hesabımı nasıl gerı alabılırım :((

• Teğmen
      157 Mesaj
      09 Mayıs 2012 01:35:21
      Anlamadığım eski telefona takınca nasıl geliyor? Telefonla ne alakası var? Biri açıklasın

• Er
      1 Mesaj
      09 Mayıs 2012 12:49:34
      Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

Onay kodu istedikten hemen sonra
      Turkcell kullananlar için : FB yaz 3266 gönder
      Vodafone için : FB yaz 3223 gönder

anında görüntü ;)

• Yüzbaşı
      668 Mesaj
      18 Mayıs 2012 14:46:19
      Sağ ol hocam çok işime yaradı.

4770K/Asus z87 pro/16 gb Corsair vengeance pro/MSI Gtx 980/Seasonic M12II 620/Thermaltake Armor /120Gb Samsung Evo 840/Seagate 500GB/4xWD Green 2 TB/Asus VN247h/G510/G700s
    • Yüzbaşı
      845 Mesaj
      26 Mayıs 2012 13:57:08
      arkadaşlar benim hesap bir anda kapandı şimdi açılmıyor telefon numarı gir diyor giriyorum gelmiyor mesaj napcaz

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      31 Mayıs 2012 17:08:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Necrolit

Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

Onay kodu istedikten hemen sonra
      Turkcell kullananlar için : FB yaz 3266 gönder
      Vodafone için : FB yaz 3223 gönder

anında görüntü ;)

Ücretli olduğunu da belirtseydin keşke. Giden 42 kuruş ve gelmeyen görüntü

Yine de sağ ol

HAYAT KIZGIN BOĞA,
      BEN KIRMIZI PELERİN
Sayfa: [1] 2 3 4   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.