Şimdi Ara

Süper Fikir Tarifesi! 100dk 9 TL, 200dk 13 TL vs. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın avea yetkilisi şu an faturasız olan ama 4 yıl kadar önce faturalı (kamu) olan bir avea abonesi süperfikir tarifesine geçecek olursa hangi belgeler gerekiyor yanıtlayabilirseniz iki kez avea bayisine gitmek zorunda kalmayız, eminim faturasızlardan geçecek kişiler vardır (evdeki 4 faturasız avea hattından birini bu tarifeye aktarmayı düşünüyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Sayın avea yetkilisi şu an faturasız olan ama 4 yıl kadar önce faturalı (kamu) olan bir avea abonesi süperfikir tarifesine geçecek olursa hangi belgeler gerekiyor yanıtlayabilirseniz iki kez avea bayisine gitmek zorunda kalmayız, eminim faturasızlardan geçecek kişiler vardır (evdeki 4 faturasız avea hattından birini bu tarifeye aktarmayı düşünüyorum)

Hat sahibi adına kayıtlı;

- Herhangi bir GSM faturası (Avea,Turkcell,Vodafone) ve Avea'da mevcut faturalı hattınız var ise, fatura vermenize gerek kalmaz.
    - Fatura: Elektrik, su, doğalgaz, Digiturk, KabloTV
    - Kredi Kartı Ekstresi
    - Hiçbiri yok ise, ikametgah belgesi

seçeneklerinden herhangi biri ve kimlik ile hat sahibi birkaç dakika içerisinde faturalıya anında geçerek kullanmaya başlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Sayın avea yetkilisi şu an faturasız olan ama 4 yıl kadar önce faturalı (kamu) olan bir avea abonesi süperfikir tarifesine geçecek olursa hangi belgeler gerekiyor yanıtlayabilirseniz iki kez avea bayisine gitmek zorunda kalmayız, eminim faturasızlardan geçecek kişiler vardır (evdeki 4 faturasız avea hattından birini bu tarifeye aktarmayı düşünüyorum)

Hat sahibi adına kayıtlı;

- Herhangi bir GSM faturası (Avea,Turkcell,Vodafone) ve Avea'da mevcut faturalı hattınız var ise, fatura vermenize gerek kalmaz.
    - Fatura: Elektrik, su, doğalgaz, Digiturk, KabloTV
    - Kredi Kartı Ekstresi
    - Hiçbiri yok ise, ikametgah belgesi

seçeneklerinden herhangi biri ve kimlik ile hat sahibi birkaç dakika içerisinde faturalıya anında geçerek kullanmaya başlayabilir.

Cevap için teşekkürler

• aria döneminden beri sadece avea kullanıcısı olarak kendi operatörün içerisinde tarife geçişini sınırlandırma politikalarına karşı o kadar sinir olmaya başladım ki, bi süredir vodafone da kampanya kolluyorum. bu ofke ole bi hadde ulaştı ki, bi kaç lira farkla zararına bile her an geçiş yapabilecek haldeyim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihus

Avea kendi faturalı müşterilerini keriz yerine koyuyor. ! hafta içerisinmde vodafone'a geçiyorum..

Geç kardeşim geç ben de ctesi başlattım işlemi bekliyorum

Bir de utanmadan diyorlar ki faturalılar için de cazip kampanyalarımız var diyor yaa

Manyak mısın sen daha ucuza tarife yapmışsın ucuzu varken neden daha fazlasını ödeyeyim

Sen benim operatörüm ise ondan ben de faydalanmalıyım
    Koçun torunu muyum ki bilerek daha pahalısı ile konuşmaya devam edeyim..

Bu kampanyayı düşünen mucitin iyi kulakları cınlıyordur forumlar sayesinde
  • geçin geçin avea da ki mevcut faturalı hat sahiplerinden kimse kalmayacak bu tutumları yüzünden. taahhütüm bitsin hemen geçicem herhangi birine.
  • Peki bu tarifede 101 dk konuştuğumuzda 8 lira mı odeyeceğiz o konuda bir bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

Peki bu tarifede 101 dk konuştuğumuzda 8 lira mı odeyeceğiz o konuda bir bilgi yok.

8+5
  • ben de yıllardır avea kullanıyorum, hatta ilk Aria olarak almıştım hattı, bu tarifeye geçsem herhangi bir olumsuz durumla karşılaşır mıyım onu düşünüyorum

bu tarifeye geçsem artık sürekli her ay 5tl sabit ücretle mi devam edicem? geri dönüş var mı faturalıdan?
  • tarifeye geçtikten 1 ay sonra tekrar faturasıza dönebilirsiniz
  • Ben bugün itibariyle bu tarifeye geçtim. Ama her aramadan sonra "sim kartın mesaj göndermesine izin verilsin mi " diye bi ibare çıkıyo bu durumla karşılan var mı? Sanki köntörlü hat kullanır gibi hissettim kendimi çok sinir edici bi durum. Ayarlardan bu mesaj bildirimini kapatabilirim lakin her seferinde bu iş ücretli olabilir diye reddiyom.
    Böyle bi şeyle karşılaşan oldu mu?
    Selam ve saygılar...
  • Uzun süredir faturasız avea kullanıcısı olarak. Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Ben bugün itibariyle bu tarifeye geçtim. Ama her aramadan sonra "sim kartın mesaj göndermesine izin verilsin mi " diye bi ibare çıkıyo bu durumla karşılan var mı? Sanki köntörlü hat kullanır gibi hissettim kendimi çok sinir edici bi durum. Ayarlardan bu mesaj bildirimini kapatabilirim lakin her seferinde bu iş ücretli olabilir diye reddiyom.
    Böyle bi şeyle karşılaşan oldu mu?
    Selam ve saygılar...

Muhtemelen 128K hat kullanıyorsun ve bu Avea'nın 128K sim kartların kronik sorunu.
  • Evet 128k simkart kullanıyorum lakin daha öncede avea ya numara taşıyıp ayrıldım ve bu durumla hiç karşılaşmadım yani 128k simkarttan değil de tarifeden kaynaklı olduğunu sanıyorum. Sitelerinde bu durumla ilgili bi açıklama da yok muhtemelen o mesajlar ücretsizdir ama yine de tedirgin oldum.
    Selam ve saygılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kon3442 -- 8 Aralık 2011; 7:12:54 >
  • vodafone yap şu kampanyaya benzer bi kampanya.
    sabit ücreti 4 veya 6 lira, her 50 dakikası 3 lira deyip adını da ultra fikir koy aveadaki özellikle faturalılıarı da sen kap
  • quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Evet 128k simkart kullanıyorum lakin daha öncede avea ya numara taşıyıp ayrıldım ve bu durumla hiç karşılaşmadım yani 128k simkarttan değil de tarifeden kaynaklı olduğunu sanıyorum. Sitelerinde bu durumla ilgili bi açıklama da yok muhtemelen o mesajlar ücretsizdir ama yine de tedirgin oldum.
    Selam ve saygılar....

Aynı sorun babamın telefonda da oluyor zaten. Aşağıdaki konuda söylediğimi doğrular şekilde.

http://forum.donanimhaber.com/m_50062129/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 8 Aralık 2011; 19:14:45 >

• Selam arkadaşlar.

Ben şu an Vodafone faturasız hat kullanıyorum.

Numaramı Avea'ya taşıyıp, bu tarifeye geçince benden faturasız hat açılış bedeli gibi çeşitli ücretler talep ederler mi acaba???
  • Bu işin yeni sim kart almaktan başka çözümü yok sanırım.
  • benim şahsi kanaatimce AVEA en insaflı operatör.
  • Bir kaç gün önce donanımhaber in avea sayfasına şikayet yazısı yazmıştım mevcut faturalı abonelerin geçirilmemesi konusunda... Mail atmışlar mevcut abonelerimiz için tarifeler sitemizde bulunmaktadır diye.bütün tarifelerinde mevcut abonelere bi kazık var...kamu plus a geceyim dersin 5lira fazla ödersin, 39luk tarifeye geçersin 600yerine 400dk konuşursun, 19-29luk tarifeye geçersin numaranı diğer operatöre taşı geri gel bi de 30lira öde derler... Avea nin mevcut abonelerinin ayrımcılık yapılmadan geçebildigi bir tane tarife var mi? Eminim varsa da benim işime yaramayacak bir tarifedir...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.