DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
VİNÇ
13
Cevap
1
Favori
2.323
Tıklama
Giriş
      102 Mesaj
      29 Kasım 2011 19:54:18
      Arkadaşlar bu balkonlara takılan mini vinçlerden birini almak istiyorum, birkaç yere sordum hep çin malı diyolar bunlar nekadar güvenilir olur bir bilgisi olan varsa yardımcı olsa?

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      06 Aralık 2011 16:15:18
      mburak07 arkadaşım ben de düşünüyorum. Ben de araştıracağım. Eğer bir bilgi sahibi olursam yazarım. Ama bildiğim kadarı ile 80kg taşıyor.

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      10 Aralık 2011 22:20:17
      Ben almıştım.100-1250 kg arası taşıyabilenler var.Fiyatı da makuldü.Ben 150 tl ye -125 kg lık-vinç aldım,170 tl de balkona montajını yaptırmıştım.Ama şimdi o evimizi sattık.Doğru, Çin malı,çok iyi değil bence ama işe yarıyordu.Pazar alışverişi ve tüp vb. 5. kata çıkarıyorduk.

1-Bu mesaj Android 2.3.6 sürümü ile atılmıştır.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Aralık 2011 23:15:01
      Bizim Asansör de sık sık arıza yapıyor
      Bende mi vinç alsam ne...

• Yarbay
      2736 Mesaj
      11 Aralık 2011 02:21:24
      dostum ben 3 yıl once aldım calaskarı cok memnundum 4 yada 5 kere kullanabıldım ama cocuklarım ıstemıyor utanıyorlarmıs herkez bıze bakıyor dıyorlar garıp gelıyor bız cıkarırız yukarı dıyorlar ınan 3 yıldır bır esya tasımadım yukarı zıle basıyom hemen cocuklar ınıyor elımdekını alıp cıkarıyorlar offf demeden oturdugun muhıt onemlı ben ıstanbul bakırkoyde oturuyorum burda adamlar manyak oluyor )))

Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız..
      11 Aralık 2011 02:41:29
      11. katta oturuyorum, tehlikeli o lmaz mı?

• Yarbay
      2736 Mesaj
      11 Aralık 2011 03:15:37
      asansor yokmu 11.kat dıyon...

Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız..
      11 Aralık 2011 12:55:26
      quote:

Orijinalden alıntı: kjj

asansor yokmu 11.kat dıyon...

Müteahhit malzemeden çalmış

• Yarbay
      2736 Mesaj
      11 Aralık 2011 16:08:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Burak[Alper]

Alıntıları Göster

Müteahhit malzemeden çalmış

vay vicdansız ama 11.kat cok tehlıkelı muhterem.....

• Teğmen
      102 Mesaj
      14 Aralık 2011 21:06:59
      Bizim evde de asansör olmadığından düşünüyordum, (4 kat) daha karar veremedim,çin malı olmasından ve balkonda çirkin görüntü oluşturmasından çekiniyorum, bir de ipi kopar filan ondan korkuyorum.

• Yarbay
      2736 Mesaj
      14 Aralık 2011 22:51:39
      dedigim gibi market posetlerını cıkartırken cıkan sese herkez bakıyor muhterem bir acayip oluyor ınsan utanıyor...)))

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      17 Aralık 2011 11:10:05
      Ya kardeşim, herkes biz niye daha önce akıl edemedik diye bakıyordur...Önemli olan işlev.Bir yıl çok rahat ettik.

1-Bu mesaj Android 2.3.6 sürümü ile atılmıştır.
    • Er
      3 Mesaj
      16 Haziran 2014 13:18:17
      600w 125 kg lik olandan 200 tl ye satın aldık. 20 m halat boyu var. Dakikada 8 metre sarıyor. Kum tuğla vb. seri çekimler için uygun değil. Çimento fayans çatı malzemeleri gibi seri çekim gerekmeyen işler için iş görür. Tüm yapı marketlerde var. Utanılacak bir şey yok 50 kg lik çimento vb ağırlıkla bel, sırt, kol, ayak kaslarınızı yormayın.

• Onbaşı
      23 Mesaj
      28 Ağustos 2014 15:32:40
      arkadaşlar bi vinçde biz aldık kullanan arkdaşlar dan fotoraflarını alabilirmiyim montajını yapcaz yardımcı olursanız sevinirim.mevcut şu anki fotoları

Sayfa: [1]
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.