Şimdi Ara

metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
33.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/tumturkiye

her ne kadar benim için pek avantajlı olmasa da geçen kampanyadan aldığım kuponların bir kısmını iade etsem de sıcak bulanlar varsa diye haberi olmayanlar için başlık açmak istedim.

not: metronun internet sitesinde SSL koruması yok işlem yapıyorsanız sanal kart ile yapmanız iyi olur. (bir arkadaşın uyarısı üzerine eklenmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metrikk -- 2 Aralık 2011; 8:17:57 >

• kullanım şekli sıkıntılı direk bilet alırken geçerli olsa tamam da
  • Bilgi için çok teşekkürler. Benim gibi her hafta bir yere gidip gelenlere faydalı olabilir ama her araçta %10 koltuk olayına da dikkat edin arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tello2

Bilgi için çok teşekkürler. Benim gibi her hafta bir yere gidip gelenlere faydalı olabilir ama her araçta %10 koltuk olayına da dikkat edin arkadaşlar...

ben de her hafta gidip geliyorum. ama maalesef çanakkale normalde 35 lira iken liste fiyatını 50 lira olarak belirledikleri için pek bir avantaj sağlamıyor. metro fiyatı ile liste fiyatı arasında çok fark olmayan yerlere gidenler için güzel bir fırsat, her ne kadar metro turizm olsa da..
  • Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.

metro turizm bu, o kadarını sorgulamayacaksın her şey beklenir
  • bileti herhangibir güne alıp daha sonra açığa aldırsak yeni bilet aldığımızda ücret farkını isterler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.

metro turizm bu, o kadarını sorgulamayacaksın her şey beklenir

Bilmiyorum valla, böyle olmasa alırdım 2-3 tane kupon ama böyle işime yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

bileti herhangibir güne alıp daha sonra açığa aldırsak yeni bilet aldığımızda ücret farkını isterler mi?

önceki kampanyada onu şu şekilde belirtmişlerdi ama bu sefer yazmamışlar..

"Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden daha düşükse aradaki farkın %50'sini ödemeniz gerekmektedir. Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden yüksekse aradaki farkın yarısı tarafınıza seyahat çeki olarak iade edilecektir."

yani anladığım kadarıyla diyelim ki kampanyalı olarak bir bilet aldın, sonra onu açığa aldın. onu bilete dönüştürmek istediğinde kampanyaya uygun yani %10 kapsamında olan biletlerden almak istediğin takdirde üzerine fark vermemek gerekir.. ama tabi metro olduğu için pek güvenemiyorum..

• Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Bu kampanyada her otobüs 4 kişi ile sınırlandırılmamış mıydı?
    Adamlar geçen kampanya da binlerce bilet sattılar diye biliyorum.

Bu adamların sefer sayısı X 4 desek toplamda kampanya süresi içerisinde bu kadar seferleri var mıdır?
  • quote:

Saçma ki ne saçma bence :D 30 Kasım 2012'deki otobüs biletimi 20 Aralık 2011 de alacağım. Uçuş firmaları bile daha insaflı kampanyalar yapıyor bu yönden bakıldığında :D Ben garantiye almak için 20 Aralıktan sonrasına bulaşmam sanırım.
  • takip
  • Liste fiyatı üzerinden her seferde otobüs doluluğu fark etmeden indirim yapılıyor, tarafımdan bizzat denenmiştir.

Edit: Şimdi denedim %10 limitine takılıyor, 2-3 gün önce kullanırken hata vermiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 28 Kasım 2011; 14:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Liste fiyatı üzerinden her seferde otobüs doluluğu fark etmeden indirim yapılıyor, tarafımdan bizzat denenmiştir.

evet onu ben de farkettim ama acaba satın al dediğinde ne oluyor. baktım her otobüste indirim geçerli, ya bir açık var ya da orada sadece indirim oranı görünüyor ama alırken belli oluyor kontenjan olup olmadığı..
  • bir önceki kampanyada düşük fiyattan alırsınız yazıyordu, herhangi bir tarih sınırlandırması yoktu 6 ay geçerliydi, bugün bilet almaya çalıştım bilin bakalım ne oldu 15 Ocak - 15 Şubat arası bilet alamıyorsunuz, aradım sehirfirsatini iptal ettirmek istiyorum yok edemeyiz filanda filan dedim yazsaydınız o tarihlerde alamıyorsunuz almazdım. boşu boşuna neden para verim kullanmayacağım şeye dedikten sonra, bekletti ve sonuç iptal edildi. şimdi bugünkü kampanyadan 2 tane aldım bunlar o tarihlerde geçerliymiş. Fiyatta maşallah iyice bindirmişler 48tl link istanbul izmir olmuş 65. normalde 96tl ik gidiş geliş oldu 68 neresinde bu %50 ? gören varsa söylesin. %30 filan demek daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

bir önceki kampanyada düşük fiyattan alırsınız yazıyordu, herhangi bir tarih sınırlandırması yoktu 6 ay geçerliydi, bugün bilet almaya çalıştım bilin bakalım ne oldu 15 Ocak - 15 Şubat arası bilet alamıyorsunuz, aradım sehirfirsatini iptal ettirmek istiyorum yok edemeyiz filanda filan dedim yazsaydınız o tarihlerde alamıyorsunuz almazdım. boşu boşuna neden para verim kullanmayacağım şeye dedikten sonra, bekletti ve sonuç iptal edildi. şimdi bugünkü kampanyadan 2 tane aldım bunlar o tarihlerde geçerliymiş. Fiyatta maşallah iyice bindirmişler 48tl link istanbul izmir olmuş 65. normalde 96tl ik gidiş geliş oldu 68 neresinde bu %50 ? gören varsa söylesin. %30 filan demek daha mantıklı.

bazı şehirlerde %50 ye yaklaşıyor en azından. ama maalesef izmir de bu fırsatta çanakkale gibi şanssız şehirlerden. ist-ç.kale arası da sadece %20 indirim sağlıyor.

• diğer kampanyada gidiş dönüş tek kuponla alınabiliyordu bunda da var mı öyle bir şey ?
  • Bilet internetten alınabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornban

diğer kampanyada gidiş dönüş tek kuponla alınabiliyordu bunda da var mı öyle bir şey ?

Groupon'unuz tek yön tüm biletlerde geçerlidir.

kendim cevaplıyayım da herkes görsün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bilet internetten alınabiliyor mu?

evet alınıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.