Şimdi Ara

Oyun oynarken bilgisayar ekranı kararıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
34.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun oynarken aniden bilgisayarın ekranı kararıyor ve haporlörden bozuk radyo kanalı açmış gibi ses geliyor.hiç bir şey yapılamıyor.ancak power tuşuna basılı tutarak zorla kapatıyorum bilgisayarı.bu olay bir kaç ay önce başladı.öyle haftada 1 fln olurdu.sonraları günde bir fln olmaya başladı.bugun art artda üç kere olunca kafamın tasını attırdı.hele birde online oyun oynarken takımdakiler yemediğim laf kalmadı.sorunun nerden kaynaklandığı hakkında hiç bi fikrim yok.bunu nasıl öğreneilirim.hata raporlarına fln nerden bakıyorduk

• problemin aynısı bire bir bende de var.

*ekran kartına giren harici güç kabloları değiştirildi,
    *ekran kartının fanıyla alakalı da bir sıkıntı yok gibi duruyor.çünkü ati'nin kendi yazılımından fan hızını arttırıp azaltınca kasadan gelen sesin şiddeti de artıp azalıyor,

donanım değişikliği olarak monitörü değiştirmiştim en son.http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-e2343fi-23-e2343fi-mystage-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=62280
    fakat bununla alakalı olacağını sanmıyorum.

psu 600w ve yetmiyor olabileceğini düşünüyorum.ama emin olamadığımdan 250-300 lira gibi bir para da harcamak istemiyorum.bu sıkıntıyı bu aralar yaşayıp halledebilenler olduysa bir el atıversinler şu konuya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.