DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Iphone'dan Bilgisayara Müzik aktarma
12
Cevap
2
Favori
69.839
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> Iphone'dan Bilgisayara Müzik aktarma
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      266 Mesaj
      25 Kasım 2011 20:18:09
      İphonu bilgisayara bağladığımda müzik ve videoları elle yönet diyorum fakat uygula dediğimde sil ve eş zamanla seçeneğini seçmezsem bu aktif olmuyor... bir kaç kez bu yüzden maalesef tüm müzikleri sildim (tıpkı az önce ki gibi ) Şimdi ben en azından su an da bu seçeneği seçmeden bu seçeneği aktif edemeyeceksem an itiibariyle iphone'daki müziklerimi bilgisayarda bir dosya yapayım diyorum faakat olmuyor... bir türlü bulamadım internette , bazı programlar varmış fakat hep lisanslı ve demo versiyonları ya da lite versiyonları mevcut bunun başka bir yöntemi yok mudur ? Bıktım artık iphone'u her pc ye bağlayıp müzik atmaya çalıştığımda müzikler eşzamanlanıyor ve siliniyor... !!! Çözüm ve önerileriniz için simdiden çok teşekkürler... ( bu arada cihaz ip4 ıtunes'un son sürmü kurulu ve 5.0.1 , ıtunes'u 2 bilgisayarda kullanıyorum... )

• Yarbay
      2378 Mesaj
      25 Kasım 2011 20:40:35
      itunes ile iphone'dan bilgisayara şarkı alamazsınız. hele ki başka bir bilgisayardaki itunes'a bağlayıp denerseniz iphone kütüphaneniz silinir. şarkıların iphone'dan bilgisayarlara kopyalanmasını engellemek ve telif haklarını korumak için yapılmış bir korumadır.

ama yeni çıkan itools programını kullanarak bu söylediğinizi yapmak mümkün olabilir.
      buraya bakın: http://forum.donanimhaber.com/m_54800870/tm.htm

Temenni vuku-u mutlaktır...
    • Yarbay
      4362 Mesaj
      25 Kasım 2011 22:22:02
      Sharepod adlı programı tavsiye ederim. Müziklerinizi tüm detayları ile (Albüm kapağı, sözleri, şarkıcı adı, şarkının albümde kaçıncı şarkı olduğu bilgisine kadar) PC ye atıp iTunes kütüphanesine ilave ediyor.

Apple iPhone 5 16GB
      Apple Macbook Pro (17") + Time Capsule (1TB)
      iPhone 4 Foto-Video-Anten İncelemem
    • Yüzbaşı
      681 Mesaj
      25 Kasım 2011 22:41:11
      sherapod ve bence daha iyisi copytrans programlarını kullanabilirsiniz.Aynen tüm albüm kapakları sırası vs ile birlikte itunes library e taşır.

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      26 Kasım 2011 00:54:26
      Çok teşekkür ederim...

• Teğmen
      146 Mesaj
      29 Kasım 2011 10:38:45
      İfunbox varr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      852 Mesaj
      29 Kasım 2011 20:34:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Sharepod adlı programı tavsiye ederim. Müziklerinizi tüm detayları ile (Albüm kapağı, sözleri, şarkıcı adı, şarkının albümde kaçıncı şarkı olduğu bilgisine kadar) PC ye atıp iTunes kütüphanesine ilave ediyor.

Benim de işime yaradı. Çok teşekkürler

• Binbaşı
      1041 Mesaj
      29 Kasım 2011 21:09:08
      ifunbox genel anlamda bütün dosyaları atmak için güzel bir programa benziyor...

kullananlar yorum yapabilirler mi?

teşekkürler

• Yüzbaşı
      852 Mesaj
      29 Kasım 2011 21:14:25
      Windows da iPhone'u bağlayınca fotoğrafları almak için, USB olarak görüyor ordan alabiliyorduk. Aynısı Mac OS X te olmuyor. Yani herhangi bir taşınabilir bellek gibi görmüyor. Nasıl yapcam ben bu işi :)

Edit : Düzeltme 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umittsahin -- 29 Kasım 2011; 21:16:35 >

• Emekli Yönetici
      4164 Mesaj
      29 Kasım 2011 21:21:04
      "imTOO iPhone Transfer" Adlı programı tavsiye ederim.. Hem kullanışlı hem de iTunes'a alternatif bir program...

• Binbaşı
      1041 Mesaj
      29 Kasım 2011 21:27:39
      peki iphone da bir dosya yöneticisine sizce ihtiyaç var mı?

sizce en iyi dosya yöneticisi hangisidir? ücretsiz olanlar tercihimdir...

• Er
      1 Mesaj
      13 Şubat 2012 00:45:57
      Valla helal olsun adamlara. Gerçekten çok güzel bir program. Bunu bizimle paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim. :D

• Er
      1 Mesaj
      19 Mayıs 2014 21:40:13

ıfunbox programını yukledim pc ye...cok pratik..tecrübeyle sabitlendi

cholonyakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> Iphone'dan Bilgisayara Müzik aktarma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.