Şimdi Ara

2 yıllık sevgilime doğum gününde hiç birşey alamıyorum? edit:doğum günü yarın (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
5.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: emreozkan37

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Yılmaz Güney'in bir sözü vardır bu konuya uygun...
    Elinde olsa tümünü ona verebileceğini o da biliyordur. Takma bu kadar kafana.
    Sen hep maddiyata dayalı hediye alırsan gün gelir senin doğum gününde o da parası olmasa dahi öyle bir şey almak ister.
    Benim durumum seninkinden daha kötü; neden mi..
    Çünkü kız arkadaşımın durumunu biliyorum, kendisi öğrenci ve günlük ancak kendisine yetecek kadar parası vardır.
    Doğum günüm 2 aralık olduğundan bana hediye arayışlarında. Maddi sıkıntıya düşmesin diye almasını istemiyorum ama bunu ona da söyleyemem...
    Keşke ona, bir hediye alması gerektiğini düşündürecek şeyler almasaydım şimdiye kadar...

ya kutlamak birlikte olmak bile çok güzel birşey farkındayım.ben olsam ne yapardım biliyomusun.hangi takımlıysan git o takımın kupasını çok sevdiğini küçükken vardı annem kırdı halada yok de.hem onu çok fazla zorlamaz hemde senin için değerli olduğunu söylersen onu alma ihtimali yükselmiş olur

Ona, bana kupa bardak al diyemem ki... Ayrıca hocam onun çok sevdiği kahverengi bir kupa bardağı vardı. Ondan aldım bardağını. Şu an benim en değerli eşyam o kupa bardak. Çok anlamlı benim için. Hele ki gurbette olunca... 1,5 yıllık ilişkimiz var ama 1 yıldan fazladır ayrıyız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.