Şimdi Ara

apple ıpad almak istiyorum ama düşünceleriniz neler;?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar galaxy tablet p1000 alıcaktım ama hem bitmiş hemde ekranı küçük geldi ıpad almak istiyorum ama bilgisi oan veya kullanan lütfen bi allahın kulu cevap yazsınn :D

• dostum yanlış yere açmışsın konuyu, fener formasıyla galatasaray tribünlerine girdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

dostum yanlış yere açmışsın konuyu, fener formasıyla galatasaray tribünlerine girdin

bu kadar güzel özetlenemezdi

p1000 alacağına ipad al
  • Pence IPad alacağına P1000 al daha iyi. Ayrıca P1000'i 3 gün önce Bimeks Metrocity mağazasında gördüm. Yada internetten de alabilirsin. Ayrıca anlamıyorum IPad 2'ye 1500 liradan fazla para vereceğinize, neden birçok ortak özelliği sağlayan samsung almıyorsunuz ki? Yani elbette ki kendi isteğinizi yaparsınız fakat bana kalırsa birçok isteğinizi karşılar Samsung. Öyle ki mesela ben birçok özelliğinden anladığım kadar, en iyisini isteyen bir insanımdır ve birçok yer dolaştım bulmak için, fiyat araştırması yaptım. Elimde para olsa açıkcası, Ipad yerine Samsung alırdım, kalan parayla da başka bir ihtiyacımı giderirdim. Nitekim geçen gün P1010 aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

dostum yanlış yere açmışsın konuyu, fener formasıyla galatasaray tribünlerine girdin

p1000 alacağına ipad al

nereye açıcaktım peki ? :D ıpad diye başka bir yere açıcaktım ama işin içinde android tablette var olabiliyorsan biraz mantıklı ol !
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylak98

quote:

quote:

p1000 alacağına ipad al

nereye açıcaktım peki ? :D ıpad diye başka bir yere açıcaktım ama işin içinde android tablette var olabiliyorsan biraz mantıklı ol !

" galaxy tablet p1000 alıcaktım ama hem bitmiş hemde ekranı küçük geldi ıpad almak istiyorum ama bilgisi oan veya kullanan lütfen bi allahın kulu cevap yazsınn :D "

• quote:

quote:

quote:

quote:

p1000 alacağına ipad al

" galaxy tablet p1000 alıcaktım ama hem bitmiş hemde ekranı küçük geldi ıpad almak istiyorum ama bilgisi oan veya kullanan lütfen bi allahın kulu cevap yazsınn :D "

?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

p1000 alacağına ipad al

?

1) P1000 bitmedi,
    2) Burasi samsung forumu ve herkes samsung kullanmakta fakat sen Ipad kullanan var mi diye soruyorsun.

Edit: Imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim -- 4 Aralık 2011; 21:40:57 >

• 1)benim sorduğum yerler ;teknosa bimeks turkcell carrefour vatan computer bursa buralarda gold computer buralarda yok sordum artık satılmıyor dediler
    2)sonuçta içinde samsung galaxy geçiyor iki tarafa ayrıayrı açmaktansa tek bir yere açmak mantıklı

KONU KİLİT!!!
  • ipad 1 mi 2 mi alacaksın.
  • Ben sordugumda bimekste nicin vardi? Ben P1010 aldim teknosadan, oncesinde bimekse sordum, orda da P1000 vardi ama almadim. hem de kasimin ortalarinda aldim cihazi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.